Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık iş Fırsatı

Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık İş Fırsatı

Yaz sezonu geldiği zaman hepimizi bir heyecan kaplar.Herkes kışın yorucu temposunu atmak için yazın tatil için planlar yapmaya başlar.Dolayısıyla tatil bölgelerinde İnanılmaz bir yoğunlukla karşı karşıya kalır.Yerli ve yabancı turist kazançlarının %38 ini tatil dönemlerinde harcarlar.Tatil bölgelerindeki esnaflar için ise süper bir fırsattır.Peki tatil bölgelerinde para nasıl kazanılır?Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık iş Fırsatı nelerdir?

 

Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık iş Fırsatı

Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık iş Fırsatı
Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık iş Fırsatı

1-Pony At Kiralama Çiftliği

Yurt dışında oldukça popüler olan bu iş ülkemizde fazla gelişme göstermemiştir.Hatta hayatında pony at görmemiş bir sürü insan vardır.Sizde bunu fırsata çevirip pony at çiftliği kurabilirsiniz.Hem fotoğraf çekiminden hemde çocuklar için yapacağınız turlar ile güzel paralar kazanabilirsiniz.Pony at çiftliği kurmak ve para kazanmak başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

2-Atv Kiralama Sahası

atv kiralama işi yapmak
atv kiralama işi yapmak

Yerli ve yabancı turist için bir heyecan kaynağıdır atv.Bulundukları turistik alanlar gezmek için böyle bir araç tercih etmektedirler ve yurt dışında inanılmaz popülerdir.Ülkemizde ise sağlam bir şekilde profesyonel olarak az sayıda organize edilmiştir.Sizde bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.Sizde bu işten para kazanmak istiyorsanız atv kiralama işi yapmak ve para kazanmak başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

3-Rodeo Smilatörü

rodeo similatörü
rodeo similatörü

Genellikle TV ‘de realty showlarda izleme şansımız olmuştur.Bazen ise rodeolara panayırlarda veya Avm’lerde denk gelmişizdir.Sahillerde ve plajlarda yapılacak böyle bir iş günlük güzel bir gelir kaynağı yaratmanızı sağlayacaktır.Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık iş Fırsatı arasında en çok kazanmanızı sağlayacak işlerden birisidir.

 

4-Sahilde Stand Açmak

stand açmak
stand açmak

İlçe ve belde belediyeleri turizmi hareketlendirmek için standlara da ağırlık vermektedir.Sizde iş yapmak istediğiniz belde belediyelerine başvurarak bir stand yeri kiralayabilirsiniz.Kiraladığınız stand da ise satacağınız ürünleri satmak size bağlı.

 

5-Yazın Oda kiralamak

Tatil bölgesinde oda sayısı çok olan bir  eviniz var ise bu odaları tatilcilere kiralayarak ek gelir elde edebilirsiniz.Airbnb.com bu tarz hizmetler için oluşturulmuş bir sitedir.Booking.com kadar ziyaretçi sayısına sahiptir.Çok rahat kendinize müşteri bulabilirsiniz.

 

6-Plaj Tekstil Ürünleri Satmak

En çok yapılan işlerden birisidir.Tatilcilerin mutlaka unuttuğu veya hesap edemediği ürünler vardır.Siz de bunları plajlarda satarak gelir elde edebilirisiniz.Bunlar plaj kıyafetleri, çanta, telefon şarjı, su geçirmez kılıf v.s

 

7-Yazın Denizde Sahilde Fotoğrafçılık Yapmak

Profosyonel Kameralar ile telefon kameraları arasında çekim farkını hepimiz biliyoruz.Eğer  2-3 bin TL gibi bir sermayeniz var ise fotoğraf çekerek sizde gelir elde edebilirsiniz.İnsanların profesyonel fotoğraflarını çekmeniz onların aradığı bir hizmet dalıdır.

 

8-Denizde Sahilde Aksesuar ve Bijuteri Satışı

Sadece tatil bölgeleri değil normal herhangi bir bölgede dahi yapsanız iş potansiyelinizin çok olduğu bir iştir.Tabi karlılık anlamında da önemli bir marja sahiptir.Burda niş ürünler satıcak olursanız diğer rakiplerinizden avantajlı olarak güzel paralar kazanabilirsiniz.Bijuteri dükkanı açmak ve para kazanmak başlıklı yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

9-Şipşak Polaroid Fotoğrafçılığı Yapmak

Eski polaroid şip şak fotoğrafları iyi biliriz.Zamanında çok meşhurdu.Şimdi ise polaroid firması tarafından çıkarılmış olan portatif şip şak foto makineleri bizi eskiye götürmektedir.Sizde tatilcilerin fotoğrafını çekip onlara anlık olarak satış fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

10-Sahil Kenarında Yöresel Ürünler Satışı

Tatilcilerin en çok  sevdiği olay gittikleri yerlere ait sevdiklerine hediyelik eşyalar almaktır.Eğer sizde böyle bir fikre sahip iseniz sublimasyon baskı makinesi ile tatilcilere bu tarz ürünler sunabilirsiniz.

 

11-Deniz Araçları Kiralama Hizmeti

Deniz bisikleti, muz, jetski, şişme bot tarzı ürünleri yatırım yaparak bunları kiralama işinden güzel paralar kazanabilirisiniz.Tatilciler tatil anlarını ölümsüzleştirmek için bu tarz organizasyonlara katılmak isterler.

 

 

12-Sahilde Portatif Tuvalet İşi Yapmak
Portatif tuvalet işi yapmak
Portatif tuvalet işi yapmak

Yaz zamanları en çok yaşanılan problemelerden bir tanesidir.Tatilciler bu ihtiyaçlarını karşılamak için otellerine gitmek için üşenirler.Sizde var olan problemi çözmek için portatif tuvalet hizmeti verebilirsiniz.

 

13-Sahilde, Denizde Dondurma Satmak

Yaz aylarının olmazsa olmazlarındandır.Aşırı sıcaklardan bunalan tatilciler serinlemek için hemen bir dondurma tezgahının önüne koşacaklardır.Sizde bu tezgahlardan birisinin sahibi olabilirsiniz.

 

14-Deniz ve Sahil Kenarında Çicek Satmak

Yaz tatilleri gibi yaz aşkları da olmazsa olmazlardandır.Yazın birbirlerine kur yapmak isteyen çiftler bunu güzel bir çiçekler taçlandırmak isteyeceklerdir.Sizde bunun için bir çözüm sağlayıp para kazanabilirsiniz.

 

15-Denizde ve Sahilde Masaj Hizmeti Yapmak

Yaz tatillerinin amaçları turistlerini rahatlatmaktır.Otellerin spa salonlarında genelde bir kuyruk oluşmaktadır.Sizde plajlarda müşterilerinize özel masaj hizmeti sunabilirsiniz.Masaj salonu nasıl açılır ve yapılması gerekenler nelerdir başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

16-Plajda Bitkisel Güneş Kremi Ürünleri Satışı

Bilindik markaların aksine daha çok bitkisel ve doğal ürün satışı yapıyorsanız inanın yüksek bir talep göreceksiniz.Kimyasal içerikli bilindik markalardan ziyade doğal markalar daha fazla tercih edilmektedir.

 

17-Sahilde Şarj İstasyonu Kurmak

Şarj otomat makinelerini hepimiz biliriz.Plajda şarjı bitenler veya telefonunu denize girdiğinde emanet etmek isteyen insanlar bu makineleri kullanmak isteyeceklerdir.Siz başında durmasanız bile size düzenli bir gelir sağlayacaktır.

 

18-Sahilde Emanet Dolabı Kiralama
Emanet dolabı kurmak
Emanet dolabı kurmaklacak 

Plajlar ne kadar yoğunsa bir o kadarda hırsızlık olaylarında yoğunluk yaşamaktadır.Çoğu işletmeler emanet alma olaylarını kabul etmemektedirler.Siz ise bunu bir fırsata dönüştürüp bölye bir dükkan, prefabrik veya mobil araç oluşturarak burda bir çözüm üretebilirsiniz.

 

19-Sahilde Su Geçirmeyen Telefon Kılıfı Satışı

Su geçirmeyen telefon kılıflarının satışını bırakın çoğu telefon sahibi bile böyle bir ürünün varlığından habersizdir.Siz ise böyle bir ürünün onlarla buluşturacak olursanız kısa zamanda büyük satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

 

20-Buzlu İçecek Kokteyli Satmak

Plajlarda şezlonguna uzanmış olan turistlerimizin yanına yaklaşarak bu ürünü onlara sunmanız bulunmaz bir nimet olucaktır.Onlar ise böyle bir hizmet sunduğununuz için size teşekür edecektir.Yapmanız gereken bir meyve sıkacağı almak ve buzla karışık meyve ürünleri satışı sunmaktır.

 

Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık İş Fırsatı yazımızın sonuna geldik.Beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Aklınıza takılan sorularda yorumlar bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

 

Kaynak: smallbusiness

Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık iş Fırsatı
Yazın Sahilde Denizde Para Kazandıracak 20 yazlık iş Fırsatı
Scroll to Top