World Kredi Kartı ve Özellikleri

World kredi kartı ile her alışverişinizde hem harcamak hem de kazanmak istemez misiniz? Hem de size özel kampanyalar sayesinde kişiselleştirilmiş kampanyalardan faydalanır, ilginizi çekmeyen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak zorunda bile kalmazsınız.  Türkiye’nin en bonkör kredi kartı olarak bilinen World Card ayrıcalıkları en çok kişiye en çok kazandıran tek karttır! Kart, The Banker tarafından seçilen ve dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasında yer alan ilk ve tek kredi kartı olma özelliğini taşır.

Advantage kredi kartı ve özelliklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

World Kredi Kartı Avantajlı Özellikleri Nelerdir?

World kredi kartı avantajlı özellikleri sayesinde kart en çok tercih edilen kartlar arasında yerini almayı başarmıştır. Bu kredi kartı sayesinde, kartın taksit özelliklerinden faydalanarak size özel kampanyalardan faydalanabileceksiniz. Alışveriş yaptığınız zaman kazandığınız puanları kullanarak gönlünüze göre alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz emekliliğiniz için de katkıda bulunabilirsiniz. Tercih sizin. Hızlı cep özelliği ile istediğiniz yerden istediğiniz an tek bir SMS göndererek TL paketi yüklemeniz mümkün. Eğer sevdiklerim de bu harika avantajlardan faydalansın derseniz, ek kart başvurusu yapabilirsiniz.

World Gold Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

World Gold kredi kartı yaşam kalitesine önem veren kişiler için özel olarak üretilmiştir. Hem seyahatlerinizde hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda bu kartın size sunacağı fırsatlardan faydalanabileceksiniz. Bu kart sayesinde yaşam kalitenizi bir basamak daha artırmak her zaman mümkün! Gold kart tarafından sunulan ayrıcalıklar dünyasından faydalanmak için 444 0 444 hatlı telefon numarasını aramanız gerekir. Bu hattı aradıktan sonra sudan yol yardımına, elektrik problemlerinden acil çözüm gerektiren her türlü hizmet için size yardımcı olunur.

World Business Kartı Özellikleri Nelerdir?

World business kredi kartı sayesinde iş yaşamanızı ayrıcalıklı şekilde yaşayabilirsiniz. Hem de iş hayatınızı bir yandan kolaylaştırmış olursunuz. World’e özel ek taksit özelliğinden faydalanmak ve  taksit erteleme kampanyasından faydalanmak için kart sahibi olmanız yeterli olacak. World Business kredi kartı sahibi olmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey, şirket yetkilisi ile birlikte size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret etmektir! Business kredi kartı kullanan kişilerden nakit çekilen ve bu hükümde sayılan diğer ücretler için işlem tutarı üzerinden yüzde 3,75 TL kesinti yapıldığını unutmayınız.

Bonus kredi kartı bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

World Sanal Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

World sanal kredi kartı ile internetten alışveriş yaparken güvenli kalın! Sanal kart kullandığınız zaman kredi kartı bilgilerinizin çalınmasından, limit aşımından ya da dolandırılmaktan endişe etmek zorunda kalmazsınız. Sanal kartlar asıl kartlarınıza bağlı olarak çalışır. Kartın limiti 0 olur ve sizin tarafınızdan ana kartınıza öre artırılır. Limit belirlemek için dilerseniz bankanın şubesini ziyaret edebilir ya da Yapı Kredi internet şubesini kullanabilirsiniz. Sanal kartın numarası asıl kartınızdan farklı olacaktır. Bu nedenle alışveriş yaparken kart bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız. Kartın çalınma riski sıfırdır.

World Fenerbahçe Kartı Özellikleri Nelerdir?

World Fenerbahçe kredi kartı ile 200 bini aşkın mağazadan alışveriş yaparken kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Hizmetlerin tümü World kredi kartı adına Fenerbahçe spor klubü tarafından sağlanmaktadır. Bu kartı kullanarak yaptığız bütün alışverişler güvence kapsamına alınacaktır. Fenerbahçe kartların kendi içinde farklı türleri bulunur. Gold, Platinum gibi türler arasından sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Yapacağınız tercihlere bağlı olarak yeme içme, market, giyim ve elektronik gibi farklı harcama türlerinde farklı indirim bedellerinden ve kampanyalardan faydalanmış olursunuz. Hem de bankaya ek ücret ödemeden!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir