ÜRETİM YAPARAK PARA NASIL KAZANILIR

         Hedeflediğiniz kazanç planlarına göre evinizde, iş yerinizde veya terasınızda üretim yaparak para nasıl kazanılır? Merak ediyorsanız bu yazımız tamda size göre.Üretim yapmak demek ülke ekonomisine katkı sağlamak demektir.Ayrıca diğer yapıcağımız işlerden daha fazla mutlu olmamız demektir.İnternetteki e-ticaret sitelerini açtığımız zaman üretim yaparak para kazanan insanların ilanlarını görebiliriz.Peki siz neden bu insanlardan birisi olmayasınız ki? Eksik olan odak nokta fikir ise  bu yazımız fazlasıyla ihtiyacınızı görecektir.Fazla uzatmadan aşamalara geçmeye başlayalım.

ÜRETİM YAPARAK PARA NASIL KAZANILIR, EVDE NE ÜRETEBİLİRİM, EVDE ÇALIŞARAK EK GELİR ELDE ETMENİN YOLLARI,

Peki Ne Üretebilirim?

İnanın üretim yaparak para nasıl kazanılır makalesinin can alıcı noktası paragrafımızda gizlidir.Arkanıza sıkıca yaslanın ve eksiksizce okuyun.Size alt başlıklar halinde çeşitli tavsiyelerde bulunacağım.Tabi daha fazlası sizin hayal gücünüze bağlı.Yeterki kararlı ve bir hedef sahibi olun.Çok fazla uzatmadan size ufak bir liste yapayım.Bu listeye göz gezdirerek bir takım fikirler yürütebilirsiniz.

Tekstil Üretimi Yapmak

         Bu başlık sizi korkutmasın.Tekstil derken size büyük fabrika ile üretimlerden bahsetmiyoruz.Evde dikiş nakış tarzı basit tasarımlarla üretebileceğiniz ürünlerden bahsediyoruz.İnanın bu ürünlere talep fabrikaların yaptığı ürünlerden daha fazladır.Çünkü tamamen tasarım harikası olduğundandur.Mesela küçük bir cüzdan, deriden yapılmış tütün kesesi, bez çanta, basit butik tasarımlar, baskılı ürünler v.b.Sizin yapmanız gereken tasarımı farklı kılmak.Kumaş satan veya baskı yapan sayısız firma bulabilirsiniz.Ya da ben yapamam uğraşamam diyorsanız alın bir kumaş ve bulun bir terzi verin o yapsın sizde satıp para kazanın.

Ahşap Tasarım Üretimi Yapmak    

Üretim yaparak para nasıl kazanılır sorusunun en güzel cevabı  ahşap tasarım üretimidir.Ahşap üretim dediğimiz zaman aklınıza toz, talaş, kıymık benzeri zahmet vericek şeyler gelmesin.Peki bunlar olmayacak mı? Olacak tabiki ama bir marangoz atölyesi gibi değil.Kafanızda farklı bir ahşap ürün tasarlarsınız.Bunları tabiki parça parça çizimini yaparsınız.Hangi malzemeden yapılacak ve rengini belirlersiniz.Sıradaki ise bir marangozla anlaşıp bu parçaları kestirmeye gelir.Sizde aldığınız parçaları evinizde veya terasınızda monte etmeye başlarsınız veya müşterinize demonte halde gönderebilirsiniz.Peki bu ürünler ne olabilir? Masa, Sandalye, sehba, makyaj dolabı, süs eşyası v.b. Önemli olan farklı tasarımlara sahip olmak ve alıcının ilgisini çekmektir.Mesela yandaki resimde gördüğünüz makyaj dolabı anlattığım gibi yapılmış ve 100 bin den fazla sipariş almıştır.Sahibini de zengin yapmıştır.

 

Evde Catering Tarzı Üretim Yapmak

Aslında üretim yaparak para kazanabileceğiniz en kolay üretim şeklidir.Yemek yapmak hepimizin bildiği bir iştir.Hele ki bu konuda yeteneğimiz varsa ve yemek yapmayı seviyorsak neden para kazanmayalım.Peki gerçekten kazandır mı evde yemek yapıp satmak? İnanın çok güzel paralar kazanmanızı sağlayabilir.Sahibinden.com’a baktığınız zaman bir sürü ev yapımı ürünler görebilirisiniz.Mantı, sarma, içli köfte, börek ve aklınıza gelebilecek bir çok ürün.İşleri çok hızlı olan restoranlar veya büyük catering firmaları sizlerden bu ürünleri almak için sıraya girmiş durumdadırlar.Siz yeterki sürekli üretim yapabilecek bir konumda olun.İnternette ufak bir arama yaptığınız zaman bu ürünleri satabileceğiniz mecraları göreceksiniz.Tabi yazımızın sonunda bende etkili satış yapabileceğiniz siteleri tek tek yazıcam size.

Peki Bu Ürettiğimiz Ürünleri Nerde Satıcaz

Öncelikle bir kaç uyarıda bulunmak istiyorum size.Üretim yaparak para nasıl kazanılır kısmının can alıcı 2. noktası burda saklı.Siz sadece ön prototip bir ürün oluşturun.O ürünün fotoğrafını çekin ve yazdığım sitelerde paylaşın.Sipariş geldikten sonra ise üretmeye başlayın.Sakın sipariş olmadan stok üretimi yapayım demeyin.Stok demek ek maliyet oluşturmaktır.

Ürettiğiniz ürünleri satıcağınız mecraları ise e-ticaret ile para nasıl kazanılır başlıklı makalemden okuyarak uygulamaya başlayabilirsiniz.

ÜRETİM YAPARAK PARA NASIL KAZANILIR, EVDE NE ÜRETEBİLİRİM, EVDE ÇALIŞARAK EK GELİR ELDE ETMENİN YOLLARI,

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir