Tatlıcı Bayiliği Veren Firmalar

Tatlıcı bayiliği almak için günümüzde birçok farklı kurumsal firmanın bayiliğini talep edebilirsiniz. Günümüzde özellikle lokmacıların çoğalması aynı şekilde kurumsal lokma bayiliği veren firmaların da sayısının artmasına neden olmuştur. Birçok firma tarafından verilen lokma bayilikleri sayesinde yatırım sermayesini vererek kısa sürede tüm dükkanın tasarımından işletime uygun hale getirilmesine kadar olan süreç için kurumsal firma desteğini arkanıza alabilirsiniz.

En karlı yatırım sektörleri arasında yer alan gıda sektörü içinde özellikle tatlıcı bayilikleri en çok kazandıran girişimcilik faaliyetleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Kurumsal birçok markanın desteğini alarak tatlıcı bayiliği alabilir ve kısa sürede yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Ayrıca pastane bayiliği veren firmaları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Künedo Künefe Bayiliği Yatırım Şartları

Künedo künefe bayiliği ile dondrulmuş meşhur Hatay künefesi satışını yapabilirsiniz. Oldukça avantajlı bir yatırım imkanı sağlayan Künedo firması tarafından toplamda şuan için 2 şube ile hizmet verilmektedir. Şube hedefini 20 şubeye kadar yükselten Künedo tarafından satış ve depolama alanına ilişkin şartların dışında herhangi bir şart aranmamaktadır. Künedo bayiliği şartları arasında:

 • Soğuk zincir kurulumu ve işleyişi için en az 20 m² alan,
 • 1 ay içinde şube kurulumu,
 • Doğrudan Borçlanma Sistemi kapsamında yatırım yapmak,
 • 10 yıl satış ve 3 yıllık üretim tecrübesine sahip olmak vb.

Şartları yer almaktadır. Bayilik almak isteyen kişilerin tecrübeli olmaları ve Künedo markası ile çalışma becerilere sahip olmaları aranan en temel şartlar arasında yer almaktadır. Ortalama olarak yatırım geri dönüşü 2 – 12 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Lokma Vakti Tatlılı Bayiliği Başvuru Şartları

Lokma Vakti bayilik başvurusu yapmadan önce firma tarafından belirlenen bayilik şartlarını öğrenmeniz gerekmektedir. Günümüzde en yaygın ve popüler girişimcilik alanlarından biri olan lokma bayiliği özellikle kurumsal firma güvencesi ile kısa sürede yatırım maliyetini çıkarmaktadır. Son yılların trend bayilik tercihleri arasında yer alan Lokma Vakti bayiliği için aranan şartlar:

 • En az 30 m² alana sahip olmak,
 • 2.500 TL isim hakkı bedelini karşılamak,
 • Toplam açılış için 10.000 TL sermayeye sahip olmak,
 • Gelirden %4 pay vermeyi kabul etmek vb.

Şartlar aranmaktadır. Şube açılışı için gerekli tüm şartların sağlanması halinde Lokma Vakti tarafından 1 aylık süre içinde şube açılış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Günümüzde 3 şube ile hizmet veren Lokma Vakti büyüme Türkiye geneli büyüme hedefine sahiptir.

HB Waffle Bayilik Şartları

HB Waffle bayilik günümüzde lokmadan sonra en popüler tatlıcı girişimleri arasında yer almaktadır. Son yıllarda düşük maliyet ve yüksek getiri ile birçok kişinin dikkatini çeken Waffle bayiliği için:

 • En az 10 m² AVM – 30 – 50 m² cadde üzeri dükkana sahip olmak,
 • 80.000 TL ortalama açılış maliyetine sahip olmak,
 • 30.000 TL kiosk bedelini karşılamak vb.

Şartlar aranmaktadır. Günümüzde en karlı yatırım alanlarından biri olan tatlıcı bayiliği yatırımları için HB Waffle firmasının personel ve eğitim desteklerinden yararlanarak kısa süre içinde yatırım geri dönüşünü sağlayabilirsiniz.

Kahve bayiliği veren yerlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Lokmamma Yeni Nesil Lokma Bayiliği

Lokmamma bayilik şartları arasında girişimciler için özel olarak aranan şartlar dikkat çekmektedir. Tercihen sektörde deneyimli, idealist, girişimcilik ruhuna sahip ve gerekli yatırım maliyetini karşılayacak adayların Lokmamma firmasından bayilik almaları mümkündür. Bayilik kazanç tablosu içinde:

 • 6 – 9 ay içinde yatırım maliyeti geri dönüşü,
 • Personel desteği, eğitim ve proje desteği,
 • 1 haftalık kurulum süresi vb.

Birçok farklı avantaj yer almaktadır. Tatlıcı bayiliği almak için ideal firmalardan biri olan Lokmamma firma yetkilileri ile iletişim kurarak işleyiş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir