Paribu’dan Binance Borsasına Bitcoin Aktarmak 2022 Resimli Anlatım

Alt coin alım-satımı yaparak para kazanmak için Paribu’dan Binance Borsasına Bitcon aktarmak gerekiyor.Alt coinlere yatırım yaparak günlük  %18-%30 oranlarında kar edebilirsiniz.Binance Borsası bitcoin borsaları arasında komisyon oranının en düşük olduğu borsadır (1000 de 1 = 0.001).Aynı zamanda en güvenilir borsa.

NOT:Paribu’dan bitcoin alma işlemini gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki yazımı okuyarak, Paribu’dan Binance Borsasına rahatlıkla bitcoin aktarabilirsiniz.Paribu Bitcoin satın alabileceğiniz en ucuz ve en güvenilir borsadır.Binance borsasında al-sat yapabilmek için tek yöntem budur.

 

Paribu’dan Binance Borsasına Bitcoin Aktarmak

Paribu’dan binance borsasına para bitcoin aktarmak için gerekli adımları aşağıda sıraladım.

 

1-Paribu’dan Bitcoin Gönderme Emri Vereceğiz.

Paribudan bitcoin satın aldınız ve sıra geldi bitcoinlerinizi Binance Borsasına aktarmaya.Bu işlem için Paribu sitesi üzerinden ”BTC İŞLEMLERİ” sekmesine tıklayın.

Paribu'dan Binance Borsasına Bitcoin Aktarmak
Paribu’dan Binance Borsasına Bitcoin Aktarmak

Gelen ekranda  ”bitcoin çekme” sekmesine tıklayın. ”+” sekmesine tıkladığınızda elinizdeki bitcoinlerin hepsini seçmiş olursunuz.Cüzdan adresi kısmına ise  Binance borsası üzerinde yer alan Bitcoin Cüzdanı numaranızı yazacaksınız.

Okuyunuz: Bitmex ile Nasıl Para Kazanılır

2-Binance Bitcoin Cüzdan Adresini Öğrenme

Binance cüzdan numaranızın ne olduğunu öğrenmek için ”Deposist(Fonlar)” sekmesini bulmanız gerekiyor.Aşağıda size kendi kullandığım ekranda bu resmi göstereceğim.Ancak Binance Borsası’nı  mobil, tarayıcı ve pc programı üzerinden kullanabildiğiniz için bu sekmenin yerleri değişmektedir.Rahatlıkla bulabileceğinize inanıyorum.Bulamazsanız yorumlar bölümünden yazın size fotosunu atarım.

Paribu'dan Binance Borsasına Bitcoin Aktarmak
 Bitcoin Aktarmak

Yukarıdaki resimde yer alan bitcoin cüzdan numarası ”13” ile başlayan numaradır.Bu cüzdan numarası sadece size aittir.Bu numarayı kopyalayıp, paribu’da yer alan cüzdan adresi kısmına yapıştırınız.(En  üst sekmede btc-bitcoin yazılı olduğundan emin olun)

 

Cüzdan Adresinizi paribu’da yer alan kısma yapıştırdıktan sonra, ”Bitcoin Çek” sekmesine tıklayın.Bitcoin aktarma işlemini başlatmış oldunuz.3 dk içinde Paribu’dan bir sms alacaksınız.Size gelen sms’e onay vererek transfer işlemini başlatmış olursunuz.

 

Paribu’dan, Binance Borsasına aktardığınız Bitcoin’in hesabınıza geçmesi en az yarım saatlik bir süre alacaktır.Bunun nedeni cüzdan işlemlerinin onaylanmasından kaynaklanmaktadır.Bu nedenle panik yapmayın ve bekleyin.Merak ettiğiniz ya da yapamadığınız bir durum olduğunda yorumlar bölümünden yazabilirsiniz.En geç 1 saat içerisinde cevaplanacaktır.

 

Sıra geldi Bitcoin ile Alt coin satın alma işlemlerini yapmaya.Bunun için Binance Kullanım Rehberi başlıklı yazımı kesin okumanızı tavsiye ederim.

 

Belki şimdiden Binance üzerinden nasıl bitcoin çekerim, nasıl Türk Parasına çevirebilirim diye merak ediyor olabilirsiniz. Bunun için de Binance üzerinden Nasıl Para Çekilir başlıklı makaleye göz atabilirsiniz.

 

Aklınıza takılan her soruyu yorumlar bölümünden çekinmeden sorabilirsiniz.En geç 1 saat içerisinde cevaplamış olacağım.Bitcoin ile ilgili ihtiyacınız olacak bütün kaynaklara  ANASAYFA üzerinden ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top