Paraf Kredi Kartı ve Özellikleri

Paraf kredi kartı çeşitleri ile yapacağınız harcamalara özel kart sahibi olabilir, bu harcamalara özel olarak düzenlenmiş kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Paraf kredi kartları bireysel kredi kartları ve ticari kredi kartları olarak ikiye ayrılır. Kredi kartı kullanmak istemeyenler için banka kartları da bulunur. Klasik Paraf karttan uçuşlara özel kredi kartlarına kadar farklı bir çok çeşidi bulunur. Bu kartları kullanarak yapacağınız alışverişlerde Paraf puan kazanır, ardından kazandığınız puanları dilediğiniz gibi harcarsınız. Kazandığınız puanları harcamanız için hiçbir şart yok. Dilediğiniz anda harcamayı anlaşmalı olan iş yerlerinde gerçekleştirebileceksiniz!

Ayrıca Bolbol kredi kartı ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Paraf kredi kartı çeşitleri arasında:

 • Paraf kredi kartı,
 • Paraf gold kredi kartı,
 • Paraf platinum kredi kartı,
 • Parafly kredi kartı,
 • Paraf platinum kredi kartı,
 • Parafree kredi kartı,
 • Paraf sanal kredi kartı,
 • Ücretsiz kredi kartı yer alır.

Siz de paraf kredi kartı sahibi olmak isterseniz, bu kartlar arasından sizin için özellikleri en uygun olanını tercih etmelisiniz.

Paraf Ücretsiz Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Paraf ücretsiz kredi kartı özellikleri başında kartı kullanarak yaptığınız harcamada paraf para kazanmanız yer alır. Kartı kullanırken herhangi bir kart ücreti ödemeniz gerekmez, kart aidatsızdır. Nakit ihtiyaçlarınızın olması halinde, aşağıdaki kanallardan bir tanesi kullanarak ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz:

 • Halk Card şubeleri
 • Bank 24 ATM’leri,
 • Halkbank internet şubesi,
 • Halbank dialog.

Kart kullanıcıları hesap özerlerini dilerse TL cinsinden dilerse de USD hesap özeti cinsinden alabilirler. Kart temaslı olarak kullanılabilir.

Paraf Sanal Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Paraf sanal kredi kartı özellikleri sayesinde internetten alışveriş yaparken güvenliğinizden endişe etmeyeceksiniz! Hızlı, güvenli ve kolay alışverişin tadını çıkarmak isterseniz Paraf sanal kart sizleri bekliyor. Kart sıfır limitli olarak üretilme özelliğine sahiptir. Limit online şekilde değiştirilebilir. Limit sizin belirlediğiniz seviyede güvenli bir şekilde bırakılır. Sanal kredi kartı oluşturduğunuz zaman bu kartın nuöarası sahip olduğunuz kredi kartınızdan güvenlik açısından farklı olur. Bu sayede yetkisiz kullanımların önüne geçilir. Kartı çıkarmak için ek ücret ödemenize gerek yok. Sanal karta bağlı işlemlerin tümünü asıl Paraf kartınıza bağlı ekstrede görebilirsiniz.

Axess kredi kartı bilgilerini merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

Paraf Sanal Kredi Kartı Kullanmak İsteyen Kişilere Bazı Öneriler

Paraf sanal kredi kartı kullanmak isteyen kişilerin faydalanabilecekleri öneriler başında lişilerin limitlerini işlem tutarı kadar belirlemeleri yer alır. İşlem bittikten sonra kart limiti sıfırlanmalıdır. Sanal kart için limit belirlendiği zaman, asıl kartınıza bağlı işlem yapılır. Eğer limit sıfırlanmazsa asıl kart limiti artması ile birlikte sanal kart limiti de artmış olacaktır. Bankaların hiç biri, sanal kart için de dahil olmak üzere, sizden banka şifresi, CVV numarası gibi kişisel bilgileri istemezler. Bu nedenle hiç kimse ile kişisel kart bilgilerinizi paylaşmayın.

Paraf Fly Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Paraf fly kredi kartı ile benzersiz ayrıcalıklara sahip olan dünyanın kapılarını aralayabilirisiniz! Dünyanın her yerinde sahip olduğunuz kredi kartı geçerli olacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey Visa ve Master Card logosu bulunan iş yerlerini aramaktır. Seyahat hattı, yurt dışı seyahat sigortası, 5 kat paraf para, avans paraf para ve asistan özellikleri gibi kartın sunduğu ayrıcalıklarda faydalanabilirsiniz. HGS, e ekstre, fatura ve kurum tahsilatları özelliği, fatura ödeme talimatı, birikimli vadesiz altın mevduat hesabı özelliği de var! Hem de bu hizmetlerin hiç birinden faydalanmak için ek ücret ödemesi yapmanıza gerek yok.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir