para kazandıran web siteleri

Para Kazandıran Siteler 2019 | En Güncel Liste

Para kazandıran siteler günümüzde kişilere ek gelir amacıyla destek sağlayan sitelerdir. Bu siteler üzerinden çeşitli anketler veya kampanyalar sayesinde para kazanılabilir. Tüm dünyada bir trend haline gelen bu sitelerden, dilediğiniz şekilde gelir sağlayabilirsiniz. Oyun oynayarak, video izleyerek, reklama tıklayarak, para yatırarak, bitcoin birikimi yapmak gibi pek çok çeşide sahip sitelerden dilediğinizi seçebilir, siz de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu siteler, iyi bir seviyede güvenlikli olup, gelirinize zarar vermeyecek şekilde tasarlanmaktadır.

 

Para Kazandıran Siteler 2019

Günümüzde internet ortamında çeşitli siber saldırılara maruz kalabilen bu siteler, üstün güvenlik önlemleriyle sağlamlaştırılmış ve çalışma esnasında sizi koruma altına almıştır. Tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de oldukça fazla örnekleri mevcuttur. Türkiye’de olan örnekleri, ağırlıklı olarak internet üzerinden oynanan oyunlar vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Siz de bu siteler sayesinde, aile bütçenize katkıda bulunabilir, var ise borçlarınızı daha erken sürede ödeyebilir veya hayalini kurduğunuz bir ürünü daha erken satın alabilirsiniz.

 

Para Kazandıran Yabancı Siteler

para kazandıran yabancı siteler
para kazandıran yabancı siteler

Para kazandıran siteler arasında en büyük pay sahibi olan sitelerden birisi Youtube’dur. Kişinin bu platformda kendi videosunu paylaşması durumunda, belli bir rakama ulaşıldığında, video sahibi kişilere cüzi bir rakam verilmektedir. Ortalama olarak 50.000 izlenme oranında sahip olan bir videodan, 130 dolar para kazanılmaktadır. Bu platformda ayrıca abonelik sekmeleri de yer almaktadır. Kanal sahibi kişiler ürettikleri içerikleri, kendi kanallarında paylaşarak takipçilerine bir ürün sunmaktadır. Bu ürünler sayesinde de kanal sahibi kişi, para kazanma aşamasının ilk adımı atmış bulunmaktadır.

 

Fakat bu “abonelik” denilen bir kavram sayesinde gerçekleşmektedir. Güzel içerikler üreten kişilere abone olmak isteyen takipçiler, bu butona tıklayarak paylaşımlarından haberdar olabiliyorlar. Tabii ki bu abonelik ücretsizdir. Herhangi bir parasal boyutu yoktur. Ancak kanal sahibi kişi, ürettiği içeriklerin izlenme sayısı ve sahip olduğu abone sayısına göre maddi kazanç sağlamaktadır. El becerisi gerektiren uğraşlar için çekilen videolar, mizah içerikli videolar, video oyunlarının tanıtımı için çekilen videolar, reklam videoları bu içeriklerden bazılarıdır. Siz de bu site üzerinden, sahip olduğunuz yetenekler ve ilgi alanlarınıza göre çektiğiniz videoları, kanalınızda paylaşarak iyi ölçüde gelir elde edebilirsiniz.

 

“Twitch TV” de para kazandıran sitelerden birisidir. Eğer hobileriniz bu sitede içerik olarak yayınlanmaya müsait ise, diğer sitelere göre çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu site müzik, film ve video oyunları için oluşturulmuş bir sosyal platformdur. Kişilerin her türlü içeriğe ulaşabileceği büyük bir ağa sahiptir. Bu içerikler, yaş sınırlaması ile sınıflandırılıp, zararlı içerik içermemesi için, sitenin yöneticileri tarafından sürekli denetim altında tutulmaktadır. Kanal sahibi kişiler; argo, şiddet gibi kötü yollara başvurduklarında, ceza işlemleri uygulanmaktadır. Cezalar ilk olarak ihtar şeklinde yapılır, ikinci seferde para cezası olarak uygulanır, üçüncü seferde ise para cezası ile birlikte kanal kapatılır. İçeriklerin çoğunluğu video oyunlarına dayalı olan bu platform, kişilerin uğraştıkları şeyleri canlı yayın yoluyla takipçileri ile paylaşmasından doğmaktadır. Öncesinde “Justin TV” olarak adlandırılan bu platformda,her türlü içerik hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek mümkündür. 2004 senesinde “Twitch” şirketi tarafından satın alınan bu platform, şimdiki ismini almıştır. “Donation(bağış)” adı verilen bir sistem mevcuttur. İzleyici kitle, bir yayıncının canlı yayınını beğenirse ve sürekli içerik üretmesini isterse, bu yayıncı kişiye bağış atarak ona destek olabilir.

 

Belirtilen bağışın herhangi bir sınırı yoktur. Ayrıca dünya üzerinde yer alan tüm para birimleri de geçerlidir. Fakat ağırlıklı olarak Amerikan Doları, Euro ve Türk Lirası kullanılmaktadır. Bağışlar en az 3 Türk Lirası olup en fazla da 500.000 Türk Lirası’na kadar ulaşmaktadır. sayesinde, içeriğinizi daha kaliteli bir şekilde üretebilir, daha fazla gelir elde edebilir ve evinize destek olabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz yayınlar, sizin isminizin duyulmasını sağlayacak ve izleyicinin yanı sıra gelir elde edeceksiniz.

 

Paidverts, internet üzerinden yatırım yapılan bir sitedir. Belirli bir miktarda paranızı yatırarak, sitenin reklamları sayesinde paranız katlanmaktadır. Örneğin; 100 Amerikan Dolar’ını, üye olduğunuz internet sitesindeki hesabınıza yatırdığınızda, sitenin reklamları doğrultusunda ay içinde paranız artmaktadır. 3 ay gibi kısa bir süre içinde, yatırdığınız miktar yaklaşık 230 Amerikan Doları’na ulaşmaktadır.

 

Cash4offers, yine bir yatırım sitesidir. Fakat bu siteye yatırdığınız miktar, sizin site içinde aktif olduğunuz süre zarfı boyunca artmaktadır. Site içinde yer alan çeşitli reklamlar ve kampanyalara dahil olduğunuz takdirde, paranız artış göstermektedir.

 

Miksone, bir yatırım yapma sitesidir. Site içerisinde satın alacağınız solucan paketleri sayesinde, aylık olarak bir gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca yatırım yaparken de, hesabınıza yatan paranızı çekerken de verginizi vermek durumundasınız. Sitede geçirdiğiniz süre zarfına göre; araba, telefon veya tablet gibi ödüller kazanma şansına sahipsiniz.

 

Crypto Gold, bir bitcoin üretim sitesidir. Çağımızda önemli bir yatırım seçeneği olan bitcoin, oldukça değerli ve üretimi oldukça zordur. Belirli internet sitelerinin üretimini gerçekleştirdiği bitcoin, sanal bir para birimidir. İnternet üzerinden rahatlıkla harcanabilen bu sanal para, günümüzde kullandığımız banknot para birimlerine dönüştürülmektedir.

 

ClixSense, para kazandıran siteler arasında en kolay kullanıma sahip siteler arasında yer almaktadır. Anket doldurularak para kazanılan bu site, size çeşitli anketler sunar ve sizin tarafınızdan doldurulmasını ister. Sizin ise yapmanız gereken, ortalama 5 dakikanızı ayıracağınız sürede bu anketleri doldurarak, siteye bildirim olarak geri göndermenizdir. Anket başına kazanacağınız para yaklaşık 0.50 Cent’dir. Günde en az 10 anket doldurarak, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

 

Btc Miner, bir bitcoin üretim sitesidir. Üye olduğunuz takdirde, aylık belli bir rakamı aşmayacağınız şekilde bitcoin kazmanıza izin verilir ve gelirinizi bunun üzerinden elde edersiniz. Site, kazdığınız Bitcoin’in %20 si kadar vergi alır ve gerisi tamamen size gelir olarak kalır. 15 gün içerisinde kazım işleminiz tamamlanır ve geliriniz hesabınıza aktarılır.

 

Para Kazandıran Türkçe Siteler

para kazandıran siteler
para kazandıran siteler

Dünya genelinde olduğu gibi, Türkiye’de de bu tip siteler mevcuttur. Ancak para kazandıran siteler, Türkiye’de browser tabanlı online oyunlar olarak geliştirilmiştir.

 

Gerçek Çiftlik, Ekolium A.Ş. bağlı olarak tasarlanmış bir online oyundur. Oyunda temel amaç üretim yapmaktır. Bu üretimi ise oyun içinde satın alacağınız tavuklar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 

Tavuklardan gelen yumurtalar satılarak, daha büyük tavuklar alınır ve yumurta üretimi hızlanır. Daha sonrasında geldiğiniz son aşamada, tavuklardan elde ettiğiniz yumurtalar satıldığında gerçek paraya dönüşür ve para kazanmaya başlarsınız. Uzun bir süreç isteyen bu oyun, uzun vadede para kazanmayı amaçlayan kişiler için daha uygundur.

 

YazKazan.com, internet üzerinden makale yazarak para kazanabileceğiniz bir internet sitesidir. Makalenin gerekli kelime sayısına göre yazacağınız makalelerden 100 kelime başına para kazanırsınız. 100 kelime başına 1 Türk Lirası gelir elde edersiniz. Makaleler 250 kelime, 500 kelime, 1000 kelime, 5000 kelime ve 10.000 kelime formatlarında olmaktadır. Dilediğiniz konu üzerine verilen makaleler, sipariş usulü sahiplerine gönderilmektedir. Elinizi alıştırdığınız takdirde günlük 10.000 kelimelik makaleyi 4-5 saat içinde yazarak, ciddi boyutlarda para kazanabilirsiniz.

 

QASSA, para kazandıran sitelerden birisidir. Bu sitede para kazanmanın iki seçeneği mevcuttur. Kişiler, siteye üye olduktan sonra, oyun oynayarak ya da anket doldurarak para kazanabilmektedirler. Üyeliğinizi aldıktan sonra site, size 100.000 altın vermektedir. Bu parayı, site içinde bulunan çeşitli yollarla arttırabilirsiniz. Mail okuyarak 1000 altın, “hepsiburada, alibaba, morphio” gibi sitelerden alışveriş yaparak, alışverişinizin maliyetine göre altın kazanabilirsiniz. Site içinde bulunan oyunlardan 150.000 altın ve arkadaşlarınızı davet ederek 200.000 altın elde edebilirsiniz. Tabii ki oyuna para yatırarak, mevcut bakiyenizi de arttırabilirsiniz. Ödeme alt limiti 15 Türk Lirası’dır. Ayrıca topladığınız altınları gerçek paraya çevirdiğiniz takdirde, hesabınıza aktarılma süresi en geç 24 saattir.

 

Paylaş-kazan, bir video paylaşma sitesidir. Para kazandıran siteler arasında, paylaşım yapılarak gelir elde edilen tek sitedir. Sosyal medyada veya günümüzde çok fazla izlenen videoları, bu site üzerinde paylaşarak, tıklanma sayısına göre para kazanabilirsiniz. Site, her 1000 izlenme sayısı için 10 Türk Lirası ödemektedir. Tek yapmanız gereken, çok izlenen videoları bu sitede paylaşmak olacaktır.

 

Napolyon, bir anket doldurma sitesidir. Kişisel veya bilimsel anketler içeren bu site, doldurduğunuz anket başına para ödemektedir. Her 10 anket doldurduğunuzda site, size 5 Türk Lirası para ödemektedir. Site içinde 1000 anket sayısına ulaştığınızda 1 NapolyonPuan’a ulaşırsınız. 10 NapolyonPuan biriktirebilirseniz, yaklaşık 10.000 Türk Lirası’na denk gelmektedir. Gün içinde dilediğiniz rakamda anket doldurarak, evinize gelir desteği sağlayabilirsiniz.

 

Myiyo Anket, para kazandıran siteler arasında en büyük anket doldurma sitesidir. Bu sitede, temel kazanç yöntemi anket doldurmaktır. Anket başına size 50 Kuruş ödenmektedir. Ancak sitede geçireceğiniz süre ve doldurduğunuz anket sayısına bağlı olarak çeşitli ödüller kazanma şansına sahipsiniz. 1.000 anket sayısına ulaşan veya 3.000 saati dolduran kişiler; tablet, telefon, araba gibi ödüllerin sahibi olabilir.

 

Link-kısalt, bir ağ bağdaştırıcısı sistemidir. Belirtilen adrese girdiğinizde, sizi bir ağ bağdaştırıcısına yönlendirir ve karşınıza uzun bir internet sitesi linki listesi çıkar. Yapmanız gereken, bu linkleri kısaltmaktır. Linkleri kısaltarak, olması gereken biçime getirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında kısalttığınız linkleri bu platformda paylaşarak işinizi tamamlıyorsunuz. Kısalttığınız linklere gelen tıklanma sayısına göre para kazanmaya başlıyorsunuz. Linklerde oluşan 1.000 izlenme sayısına göre 15 Türk Lirası kazanıyorsunuz.

 

Çılgın Geri Dönüşüm, internet üzerinden oynanan, browser tabanlı bir oyundur. Oyunda amaç, haritada bulunan artık çöpleri geri dönüştürmektir. Oyun içinde satın alınan “granül” adında bir makine vardır. Bu makine sayesinde, artık çöpleri geri dönüştürebilirsiniz. Dönüştürdüğünüz her çöp için, 100 altın kazanırsınız. Ayrıca makinenin bazı geliştirmeleri mevcuttur. Bu geliştirmeler sayesinde daha fazla çöpü, daha hızlı bir şekilde geri dönüştürebileceksiniz. Gerçek para yatırılarak, daha güçlü makineler de satın alınabilmektedir. Toplamda 1.000.000 altın elde ettiğinizde, 100 Türk Lirası kazanmış olacaksınız. Bu parayı da, banka hesabınıza aktarabileceksiniz.

 

Görüldüğü üzere, para kazandıran siteler, hem ülkemizde hem de dünya çapında oldukça çeşitli imkanlar sunmaktadır. Dilediğiniz yöntem ile para kazanabileceksiniz. İnternet üzerinden ödeme yapan, para kazandıran siteler, 4 katmanlı bir güvenlik duvarına sahiptir. Saldırı gerçekleştirmek isteyen kişiler, saldırılarının büyüklüklerine göre bu güvenlik duvarları ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Truva atı, trojan, zombie, worm gibi virüs türleri, birinci güvenlik duvarında imha edilmektedir. Siber saldırı altında kalan siteler ise, bireylerin kişisel bilgilerinin güvenceleri açısından kilitlenir ve site ulaşılamaz konuma alınır. Saldırı, etkisiz hale getirilmeden de bu erişim yasağı korunur. Tüm tehditler ortadan kaldırıldığında, güvenlik kilidi açılır ve site tekrardan ulaşılabilir hale gelir. Ancak hesabına ulaşmak isteyen bireyler, kişisel sorularına cevap vermek zorunda kalırlar. Bu da bir güvenlik önlemi olarak kullanılmaktadır.

 

OYUN OYNAYARAK PARA KAZANMAK

 

para kazandıran web siteleri
para kazandıran web siteleri

6 thoughts on “Para Kazandıran Siteler 2019 | En Güncel Liste”

  1. şubat ayından bu yana alttaki adres üzerinden 3 kere min. 50 dolar ödeme aldım. inanmayanlara dekont görüntüleride atabilirim. sadece biraz sabır gerektiren bir site. kesinlikle en kaliteli anket sitesidir. Alttaki adresten üye olabilirsiniz. üye olduktan sonra anketler bölümündeki router’ları gün içerisinde ara ara kontrol etmeniz yeterli olur. emin olun özellikle hafta içi güzel anketler yakalayabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir