Rulet Taktikleri 2018, Rulette Kesin Kazanma Yöntemleri

Rulette para kazanmak istiyorsanız, öncelikle alışmış olduğunuz özelliklerinizden vazgeçin.Rulet strateji ve sabır odaklı bir oyundur.Aynı zamanda matematiksel zeka da gerektirir.Para kazandıran rulet taktikleri  nelerdir peki?Bu tarz bir soruya sahipseniz, doğru yerdesiniz.Emin olun yazının sonun da rulete karşı bakış açınız değişecek.Bu taktikleri uyguladığınız zaman, kazanma şansınız 5 misli artacak.

 

Not: Bu yazı renklere 2 katı basmak gibi, yüksek risk içeren taktikler içermemektedir.Matematiksel, istatiksel ve psikolojik taktikler içermektedir.

 

Ruletin ne olduğundan size bahsetmeye gerek yok.Bu yazıyı okuyan herkesin rulet hakkında bilgisi vardır.Rulette kazanmanın hilesi yoktur arkadaşlar.Sadece kazanma ihtimalinizi en yüksek seviye de tutacak stratejiler vardır.Bu oyun hileye müsait bir oyun olsa dünya üzerinde bu kadar tutulmazdı.Bu oyunda seçimleriniz ve taktikleriniz kazanmanızı sağlayacaktır.Kazandıran rulet taktikleri yazımıza başlayalım.

 

 

Rulet Taktikleri Nelerdir?

 

rulet taktikleri

rulet taktikleri

Rulet oynamaya başlamadan önce kendiniz için bir kural listesi oluşturun.Yapılması gerekenler ve Asla yapılmaması gerekenler.Rulet oynadığınız esnada bu liste görebileceğiniz bir yerde dursun.Asla bu kuralların dışına çıkmayın.Kuralları belirlemek konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, biz size yardımcı olalım.Rulet taktikleri konusunda uzman olmak istiyorsanız, öncelikle kesin yapmamanız gerekenleri bilmeniz gerekir.

 

Rulette Kesin Yapılmaması Gerekenler

 

 • Stratejiniz olmadan rulet oynamaya başlamayın.

 

 • Bütçenizin %10’undan fazlasını tek oyuna yatırmayın.

 

 • Her oyunun kendi içinde ayrı bir istatistiğe sahip olduğunu unutmayın.Bir önce ki oyunda gelen rakamın veya sütunun bir sonra ki oyunda gelme ihtimali aynıdır.

 

 • Rulet oyununda asla hırs yapmayın, sakinliğinizi koruyun her zaman.

 

 • Disiplinle olmayan bu oyunu kazanamaz.Disiplini taktiğinizi uygularken kullanın.

 

 • Mümkünse kurpiyer ile sohbet etmeyin.Dikkatinizi tek bir yöne toplayın.

 

 • Renklere katlamalı yatırım yapmayın.Yatırdığınız paranın geri dönüşü, aldığınız riski karşılamaz.

 

 • Kazandığınız zaman stratejinizi değiştirmeyin.

 

 • Fazla oyuncunun olmadığı masalarda oynamayın.

 

 • İstatistiklere inanmayın.Her numaranın gelme ihtimali kendi içinde aynıdır.(Bu konuda bir istisna var.)

 

 • Oyun esnasın Alkol ve sigara kullanmayın.Sigara içecekseniz mola verin.

 

 • Psikolojiniz veya moraliniz bozuksa asla oynamayın.

 

 • Kaybettiğiniz gün zararınızı telafi etmek için, tekrar para yatırıp oynamayın.Şansınızı ertesi güne saklayın.Murphy kanunlarını bilmek bu oyunda avantaj sağlayacak.

 

Rulet taktikleri konusunda yapılmaması gereken bu listeye dikkat edin.Bir de yapılması gerekenler var ki, rulet oynarken asıl kazandıracak taktikler bunlardır size.

 

Not: Yazının sonunda size tavsiye ettiğimiz, kazanma ihtimalinizin yüksek olduğu taktikleri resimleri detaylı inceleyin.

 

 

Rulette Kesin Kazanma Yöntemleri

Kazandıran rulet taktikleri konusunda, katı bir şekilde uygulamanız gereken kurallar var.Bu kuralları her oyun boyunca uygularsanız emin olun kazanacaksınız.Katı disiplin ve irade burada işinize yarayacak.

 

 • Oyunu başlamadan önce bir taktiğiniz olsun, bunu uygularken kağıt ve kalem kullanın.

 

 • Rulette kazanacağınız miktardan çok kaybedeceğiniz rakam önemlidir.Bu nedenle para yatırdığınız rakama odaklanın.Kaybettiğiniz zaman ne kadar azalacağını düşünün.Bu rulet oyuncularının en çok yaptığı yanlıştır.Kazanılacak rakama odaklanmak, daha çok yatırmanıza ve daha çok kaybetmenize neden olur.

 

 • Rulette istatistik yoktur dedik.Ancak burada bir istisna var.Kurpiyerin attığı sayıların istatistiği vardır.Dikkat ederseniz bazı kurpiyerler hep yüksek atar, bazıları ise  ortalama hep düşük atar.Kurpiyeri takip etmek size kazandıracaktır.

 

 • Arka arakaya 1. bölge veya 2. bölge geldi.Bu defa 3. bölge gelecek diye düşünmeyin.Her oyun kendi içinde ayrı bir istatistiğe sahiptir.Yani her bölgenin atılması oranı aynıdır.Tekrar 1. veya 2. bölge gelebilir.

 

 • Şansınızı tekrar deneyebileceğiniz, aynı zamanda yatırımınızı sürekli yükseltebileceğiniz taktikler yapın.

 

 • Rulet oyununda casino sitesi tarafından yapılan hile var mı yok mu bilinmez.Hatta bazıları mıknatıs olduğunu söyler.Hile olsa dahi kazanmak için kurpiyeri takip edin.Çünkü çoğu oyuncu gelemeyen yerin geleceğini iddaa ederek yatırımını o bölgeye yapar.Ayrıca oyuncu sayısının fazla olması hile olması ihtimaline karşı sizi korur.

 

 • Stratejinizde bir bölgeyi hedeflediyseniz, gelmiyor diyerek stratejiniz bitene kadar o bölgeden ayrılmayın.Emin olun siz ayrıldığınız zaman o sayı gelecektir.

 

 • ”Sıfır(0)” sayısının büyüsüne kapılmayın.Renginin farklı olması gelme ihtimalini arttırmaz.Sıcak sayılara odaklanırsanız kazanma ihtimaliniz daha yüksek olacaktır.

 

 • Oyun esnasında mola vermeyi ihmal etmeyin.Gidin bir kahve yapın kendinize.Ne kadar çok oynarsanız, ruletin büyüsüne kapılma ihtimaliniz o kadar fazla olur.Bu da size kaybettirir.

 

 • Rulette ne kadar paranız var ise, o kadar çok kazanma ihtimaliniz vardır.Evet bu doğru.Ancak küçük masalarda oynayarak aynı kazanma şansına sahip olabilirsiniz.Paranızın %10 ile oynadığınız için aslında olasılıklar hep aynıdır.

 

 • Eğer size ”vahiy” gelmediyse, kazandığınız yere tekrar oynamak konunda inatlaşmayın.Bu kaybetme limitinizi aştığınız yer içinde aynıdır.Kazandığınız her el oynadığınız alanı değiştirin.

 

 • Bir sayıyı veya sütunu oynamadığınız için üzülmeyin.Rulette fırsatlar her el devam eder.Aşağıda size anlatacağımız rulet taktikleri ile, her geçen el kazanma ihtimaliniz daha fazla olacaktır.

 

 • Kazandıkça taktik değiştirmeyin.En başta hangi taktikle başladıysanız devam edin.Buna yatırdığınız miktar da dahil.

 

 • Oyunun başında kaç saat oynayacağınızı ve ne kadar kazanınca ayrılacağınızı belirleyin.Belirlediğiniz hedefin dışına çıkmayın.

 

 

Rulette Para Kazanma Taktikleri

 

Şimdi kazanma ihtimalinizin en yüksek olduğu taktikten bahsedelim.Bu taktik renk taktiği değil.Yani  1.00’a karşılık 2.00 katı veren taktik ile kazanamazsınız.13 defa arka arkaya siyah ve kırmızı geldiği olmuştur.Her ihtimal ile karşılaşabilirsiniz.Bu nedenle en önemli olan yatıracağınız para miktarının az olması.

 

Bu nedenle 1.00 yatırdığınız da size 6.00 katı veya 12.00 katı verecek oranlar oynamalısınız.Bu sayede şansınızı 100 TL ile 9 defa hatta 12 defa deneyebilirsiniz.Üstelik  12 sayı işaretleyerek bunu yapabileceksiniz.Şimdi size bu rulet taktiklerini resimli olarak anlatalım.

 

Not: Bu rulet taktiklerinin kaybettirdiği olmamıştır hiç bir zaman.Yeter ki disiplinli olarak taktiğin kuralına uyun.Gecenin sonunda kazanan siz olacaksınız.

 

Rulet Kazanma Stratejileri

 1.İlk olarak 1 TL ile başlayıp ikili sütun seçecek şekilde oynayın.

Resimde gördüğünüz gibi 1TL atarak başlayın. Rulet Taktikleri

 

 

3 TL ile 8 sütunu birden seçmiş oldunuz.Burası sisteme başladığınız yer olsun.Siz isterseniz başka bir bölgeyi seçebilirsiniz.A’dan D’ye kadar olan sütunlar yani 10-21 arası gelirse kazanmış olacaksınız.Ancak bir farklılık var kazanç miktarınızda.

 

Eğer A ve D sütununda ki rakamlar gelirse 6 TL alırsınız.B ve C sütununda ki rakamlar gelirse 12 TL kazanırsınız.Diyelim ki A’dan D’ye kadar olan sütunlar gelmedi.

 

2.Yine 1 TL ile bir tur daha oynayın.

 

Tekrar 1 TL ile oynama nedeniniz, sistemi en çok kazandırana kadar kayıpsız devam ettirmek.Eğer A ve D’de ki rakamlar gelirse paranızı amorti etmiş olursunuz.B ve C sütununda ki rakamlar gelirse, 6 TL kazanmış olursunuz.Diyelim ki bu turda da A’dan D’ye kadar olan rakamlar gelmedi.

 

3.Aynı yere 2 TL koyarak Devam Edin

 

2 TL ekleyin.Yani 1 fazlası. Kazandıran Rulet Taktikleri

 

Eğer A veya D gelirse 12 TL alacaksınız.B veya C sütunu gelirse 24 TL kazanacaksınız.Yani 12 TL kar.Peki ya kaybederseniz yine?Bu defa 3 TL atacaksınız.Aynı miktarı oynamak sadece ilk başladığınız 1 rakamı için geçerli.

 

4)Sırasıyla gelmezse 7 TL’ye  kadar atın.

 

Eğer gelmezse o sütunu iptal edin veya kaldıracak paranız var ise devam edin.Amorti edecek rakam gelirse yani A ve D sütunu gelirse, aynı miktarı tekrar koyarak devam edin.

 

Diyelim ki 3 TL attığınızda, yani makasa aldığınızEn  B ve C sütunu geldi.36 TL kazanmış olursunuz.O zaman başka sütunlar ile tekrar 1 TL atarak devam edin.Bu sistemi denediğiniz de 7 TL ye kadar %90 kazanan siz olacaksınız.

 

 

Ruletin Püf Noktaları ve Tüyoları

 

Rulette bazı kurallar hiç değişmez.Onlarda yukarıda saydıklarımız.Tabi bir de işin püf noktaları var.Bunları yaparsanız yukarıda ki strateji ile 1 adım öne geçmiş olursunuz.

 

 • Kurpiyeri her zaman takip edin.

 

 • Sıcak sayılar ve soğuk sayıların bir önemi yok, önemli olan her kurpiyerin attığı sıcak sayılar.

 

 • Rulet taktikleri arasında en iyisi, size en çok oynama hakkı tanıyandır.Tabi kazandıran olmalı.

 

 • Kurpiyer değişimi yapıldığın da oyuna 3 el, 3 spin zamanı ara verin.Yeni kurpiyeri tanıyın biraz.

 

 • Yanınızda arkadaşınız var ise kazanma şansınız daha yüksek olur.Tek oynadığınızda psikolojinizin yenilmesi ihtimali yüksektir.

 

 • Oyuncuların en çok oynadığı yerin tersini oynayın.

 

 • Üst üste kaybedersiniz veya kazanırsanız en az 10 dk mola verin.

 

 • Önemli olan para kazanmak değil, spin kazanmakmış gibi düşünün.Para miktarını düşünürseniz yanlış yapma ihtimaliniz artar.

 

 • Başlangıçta bir hedef koyun kendinize.O hedefi yarım saatte yapsanız da aynı, 2 saatte yapsanız da aynı.Bu nedenle hırsa kapılıp hedefinize ulaşmak için büyük basmayın.

 

 • 2 saatte kazandığınız parayı, 5 dk da kaybedebilirsiniz.Bu nedenle kazandığınız değil, kaybedeceğiniz miktar daha önemli.

 

 • Kurpiyer istediği sayıyı atamaz.Bu matematiksel olarak imkansızdır.Ancak hile var ise istenilen sayı mıknatıs ile çekilebilir.Burada ruletin altında elektronik mıknatıs olur.Hangi sayı gelmesi isteniyorsa, o sayının altındaki mıknatısın gücü açılır.Bu en çok yatırım yapılan sayılar için gerçekleştirilir.

 

 

Rulet İstatistik Programı

 

Siz bir yandan rulet oynarken, diğer ekranda pencere programın penceresi açılır.Size en çok gelen rakamların istatistiğini gösterir.Yani yatırım yapmanız gereken yerleri.Bu programın adı R-matrix 2.0.Peki kazandırır mı derseniz, buna cevabımız hayır.Her elin olasılığı kendi içindedir.İstatistikler zaten sıcak ve soğuk sayılar olarak size veriliyor.Eğer başlangıçta bir taktiğiniz yok ise kaybetmeye mahkumsunuz.İstatistik programı dahi kurtaramaz sizi.En iyi rulet taktikleri, sizin belirlediğiniz inandığınız taktiklerdir.

 

Rulet Hile Programı veya Analiz Programı

 

Bu tarz yazılar internette dolaşıyor.Bunlar tamamen  dolandırıcılık amaçlı oluşturulmuş programlardır.Size örnek kazanç görüntüsü verebilirler.Bu görüntüler kendi sitelerinin içinde hazırlanmıştır.Sizden program karşılığı yüklü bir para talep ederek kazanırlar.Eğer böyle bir program gerçek olsa, emin olun kimse size satmaz.Sadece kendisi kazanmak için kullanır.Ayrıca ruletin hilesi olsa, Casinolar size bu oyunu oynatmaz.

 

Oyunu ücretsiz olarak faceebook üzerinden oynayabilirisiniz.

 

Bu yazımızı beğendiyseniz paylaşabilir, yorum yaparak aklınıza takılan sorular ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Altın Nasıl Bulunur

 

İnternetten Para Kazanma Yolları

 

Not: Kumar oynamak yasalarımıza aykırıdır.Hem oynamak hem oynatmak suçtur.Kumar da kazanmak istiyorsanız oynamayın.Bu yazı yurt dışında yaşayan veya oraya giden vatandaşlarımız için oluşturulmuştur.Aklınıza takılan sorularda yorum bölümünden sorabilirsiniz.

kaynak: Rulet Strateji

4 Yorumlar

 1. Şevket

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bayilik Veren Firmalar 2018