Maximum Kredi Kartı ve Özellikleri

Maximum kredi kartı sayesinde market alışverişinden, giyim alışverişine, teknolojiden seyahat harcamalarınıza kadar bir çok alanda harcarken kazanacaksınız. Türkiye iş Bankası tarafından müşterilerine özel olarak hazırlanan Maximum kredi kartı özellikleri sayesinde, yalnızca sizin için hazırlanmış taksit özelliklerinden, indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak istemez misiniz? Türkiye çapında sayısı 200 bini aşmış, birbirinden güzel mağazalardan alışveriş yaparken kazanmanız için yapmanız gereken tek şey, kredi kartı başvurusunu yapmak!

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Nerede Geçerlidir?

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı geçerliliği zengin yelpazede yer aldığından, harcama yaparken zorlanmayacaksınız. Yurt içinde:

  • VISA,
  • Masterccard,
  • Troy,
  • Yurt dışında Discover,
  • Diner’s club amblemini taşıyan iş yerlerinin tümünde kredi kartınızı kullanarak avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Kredi kartınız için hem TL, USD, EURO cinslerinden hesap özeti talebinde bulunabilirsiniz. Döviz cinsinden hesap özeti talep etmeniz halinde hesap özeti ayrıca kesilerek tarafınıza gönderilir.

Cardfinans kredi kartı özelliklerini de inceleyebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Maxi Puanları ile Harcamalarınızda Para Kazanın

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Maxi Puanları yapacağınız her alışverişte hesabınızda birikir. Biriken puanları kullanarak hem yurt içinde hem de yurt dışında üye iş yerlerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Hem de ihtiyaçlarınızı ertelememek için taksitli alışveriş seçeneğinden faydalanarak, yaptığınız harcamaları kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Puanlarınız biriktikçe bedava alışveriş yapma şansınız artar. Puanlarınızı 200 binden fazla iş yerinde kullanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximum Kartı Kullananlar Nakit Para İhtiyacını Anında Gideriyorlar

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı akit para özelliği sayesinde hangi gün, hangi saat olduğu fark etmeksizin ihtiyacınızı kolay bir şekilde karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz? Dilerseniz sahip olduğunuz kredi kartı ile nakit avans çekme özelliğinden faydalanabilir, çektiğiniz parayı taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz. Hem de geri ödemek için 12 ay vade yaptırabilirsiniz. Eşit taksitler halinde,  uygun miktarlarda kolay geri ödeme için siz de Maximum kredi kartına başvuru yapın!

Türkiye İş Bankası Maximum Kartı ile Bankamatiklerden Günün Her Saati İşlem Yapabilirsiniz

Türkiye İş Bankası Maximum kartı ile bankamatik işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Hem de bankamatik üzerinden vadesiz hesabınıza ulaşabileceksiniz. Para çekme, para yatırma, para transferi ve buna benzer diğer bankacılık hizmetleri için yapmanız gereken tek şey size en yakın banka ATM’sini ziyaret etmek. Bu işlemleri yapmak için bankaya ek ücret ödemenize de gerek olmaz.

Ayrıca Bonus kredi kartı bilgilerine bakabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximum Kartı Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Türkiye İş Bankası Maximum kartı başvurusu yapmak için bankanın sizin için en uygun olan kanallarından bir tanesini seçebilirsiniz. Dilerseniz telefonlarınızdan 0 850 724 0 724 hatlı telefon numarasını arayarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Dilerseniz SMS ile de bankaya başvuru yapabilirsiniz. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmından büyük harflerle MAXIMUM yazın. Boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik no yazın. Mesajınızı 4402’ye gönderin. SMS göndererek yaptığınız başvurularda 1 mesaj 1 SMS bedeli üzerinden ücretlendirilecektir. Ücretlendirme sahip olduğunuz tarife üzerinden olur. Kampanyanız olması halinde kampanya dahilinde işlem gerçekleşir.

Eğer ben telefondan başvuru yapmak istemiyorum derseniz, bankanın şube kapıları size sonuna kadar açık. Hangi şubenin size en yakın olduğunu tespit etmek için yapmanız gereken şey banka internet sitesini ziyaret ederek iletişim kısmına tıklamak! Siz de başvurunuzu yapın, siz de Maximum kredi kartı ile beraber gelen sayısız faydalı hizmetten faydalanın!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir