Maaş Bordrosu Göstermeden Kredi Veren Bankalar

Kredi vermek için maaş bordrosuna ihtiyaç duymayan bankalar, sundukları finansmanları farklı koşullar ile teminat altına almakla beraber, faiz oranlarını yüksek tutarak da bu hizmeti sağlayabilmektedirler.

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar, belirli şartlar oluşturmakta ve bu şartlar sağlandığında finansman sağlayabilmektedirler. Bu bankalardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Enpara.com
 • Aktif Bank
 • CEBTEB
 • Odeabank
 • ING Bank
 • Akbank

Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı faiz oranlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Akbank Maaş Bordrosuz Kredi Şartları

Akbank kredi kullanımlarında maaş bordrosunun talep edilmeme kriterleri, banka tarafından belirlenmekte olup şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Maaş bordrosu olmadan Akbank aracılığıyla kredi kullanmak isteyenlerin 30.000 TL tutarı üzerindeki talepleri başka şartlar aranmaksızın olumsuz sonuçlanmaktadır.
 • Vade seçenekleri ile ödeme imkanı bulunmakta fakat bu seçenekler 48 ay ile sınırlandırılmaktadır.
 • Kredi kullanmak isteyenlere yönelik faiz oranının %1,80 olarak uygulanacağı, müşteri tarafından onaylanmalıdır.
 • Kredi kullanımı öncesi banka müşterisinden talep edilen evrakların eksiksiz bir biçimde bankaya teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Bazı durumlarda kefil ya da ipotek zorunlu tutulabilmektedir.

Akbank ile kredi kullanmak isteyenlerin daha önce kredi ödemelerini düzenli yapmış olmaları,  maaş bordrosu sunulmadan yapılan başvuruların olumlu sonuçlanmasında destekleyici olmaktadır.

Aktif Bank Aracılığıyla Maaş Bordrosuz Kredi Kullanılabilir Mi?

Aktif Bank müşterilerinin maaş bordrosuz kredi kullanmaları, dijital bankacılık sektörü içerisinde yer almakta olan N Kolay aracılığıyla mümkün olmaktadır. Bu banka tarafından sunulan şartlar sağlandığında şubeye gitmeden başvuruda bulunmak mümkün olmaktadır.

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar içerisinde yer almakta olan Aktif Bank bünyesinde,%2,39 oranında faiz uygulanmaktadır. Fakat bu oran vade farkına bağlı olarak %2,89 oranına da çıkabilmektedir.

Aktif Bank ile maaş bordrosuz verilen kredinin üst limiti 10.000 TL olarak belirlenmektedir. Bu tutarın yukarısında yapılan taleplerde gelir belgesi ya da sigorta ödenek belgesinin sunulması gerekmektedir.

Aktif Bank, gerekli şartların sağlanması halinde maaş bordrosu olmadan kredi verdiği müşterilere en fazla 60 ay vade uygulamaktadır. Vade sayısının artması ile birlikte geri ödeme planlarındaki toplan tutarda da artış oluşmaktadır.

Odeabank ile Gelir Belgesi Zorunluluğu Olmayan Krediler

Odeabank ile maaş bordrosuz kredi kullanmak, diğer bankalarda da olduğu gibi belirli şartları zorunlu tutmaktadır. Bu şartların başında, müşterilerin daha önceki kredi kullanımlarından elde ettiği not bulunmaktadır.

Odeabank müşterileri için maaş bordrosu istenmeden sağlanan finansman tutarı en fazla 35.000 TL olmaktadır. Bu tutar 60 aya varan vade sayıları ile taksitlendirilebilmektedir. Fakat her vade sayısı ile birlikte faiz oranı da değişikliğe uğramaktadır.

Odeabank faiz oranları, ihtiyaç finansmanının türüne göre değişebilmektedir. Bu sebeple maaş bordrosuz kredi kullanmak isteyenlere özel %2.44 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu faiz oranı kredi kullanımı öncesinde müşterilerin bilgisine sunulmaktadır.

Ziraat Katılım ihtiyaç finansmanı faiz oranlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

ING Bank ile Kolay Kredi Nasıl Alınır?

ING Bank ile kefilsiz ve belgesiz kredi kullanımı, yüksek tutarlı finansmanlar ile sağlanabilmektedir. ING Mini seçenekleri içerisinde yer alan bu kredilerin maksimum finansman tutarı 50.000 TL olarak belirlenmektedir.

ING Bank kredilerinde herhangi bir gelir belgesi, kefil ya da ipotek talep edilmediği durumlarda vade seçenekleri en fazla 60 ay olarak sunulabilmektedir. Maksimum vade seçeneği olan 60 ay için uygulanan faiz oranı ise %2.09 olarak belirlenmektedir.

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar hizmetlerinde olduğu gibi ING Bank kredi hizmetlerinde de belirli oranda kredi tahsis ücretinin ödenmesi zorunlu tutulmaktadır. Kredi tahsis bedeli, sunulan finansman ve uygulanan faiz oranları ile belirlenmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir