İnternetten Para Kazandıran Oyunlar 2022 Listesi

Para Kazandıran Oyunlar

Yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar ve gerçek para kazandıran uygulamalar sayesinde gerçekten para kazanma şansını da yakalayabilirsiniz. İçeriğimizde oyun tutkunları için hazırladığımız para kazandıran online şans oyunları da dahil olmak üzere para kazandıran oyunlar, cep ve bilgisayarınızla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. 2022 para kazandıran oyunlar listesinden seçiminizi yaparak hemen oynamaya ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sayfada, zamanının çoğunu internette geçiren ve oyun oynamaktan keyif alan kişilerin oynayarak para kazanmalarını sağlayacak oyunları ekledik. Yatırım yapmadan en fazla parayı kazanabileceğiniz oyunlarda gerçek para kazanma fırsatlarından yararlanmak isteyenlere yardımcı olmak için yatırım yapmadan para kazanmanın yollarıyla ilgili tüm soruları ayrıntılı olarak ele aldık.

Para Kazandıran Oyunlar
Para Kazandıran Oyunlar

 Oyun oynayarak para kazanmak gerçek mi? Para kazandıran oyunlar gerçekten var mı? Gerçek para kazandıran uygulamalar ve para kazandıran oyunlar, cep telefonunuzda bile para kazanmanızı sağlayacaktır. Zamanının çoğunu internette geçirmek ve yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler için yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar ve uygulamalar var. Genellikle para kazanmak için bir miktar sermaye gerekir. Ancak sermayesiz oyunlar ve kazanç yöntemleri ile para kazanabileceksiniz. Oyunu ve gerçek para uygulamasını telefonunuza yükleyerek para kazanabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Para Kazandıran Oyunlar Listesi

 İnternetin ve akıllı cihazların insanlar ve kullanıcılar için bir diğer özelliği de para kazanma kolaylığıdır. Oynarken para kazandıran uygulamalar, kullanıcıların hem oyundan keyif almasına hem de oyundan para kazanmasına olanak sağlıyor. Bu özellikleri içeren oyun odaklı uygulamalar için özellikleri ve para kazandıran oyunlar listesini sizler için oluşturduk.Wild Wallet

 1. PUBG
 2. Cash For Apps
 3. Whaff Rewards
 4. Counter Strike Global Offensive
 5. LOL
 6. Oyna Kazan
 7. Egg, Inc- Çılgın Tavuklar
 8. Para Vadisi
 9. Yetiştir Kazan
 10. Bounty
 11. Çiftlik Hayatı
 12. TF2 – Team Fortress 2
 13. CashApp
 14. Tab Cash
 15. Dota2
 16. Ütopya
 17. Görevcim
 18. Street Fighter V
 19. Brain Battle
 20. Betatesting

Listesini oluşturduğumuz oyunlar 2022 yılı para kazandıran oyunlar listesidir. Şimdi de detaylıca bu listemizi inceleyelim.

 

Wild Wallet:

Will Cüzdan ile oturum sahipleri kolayca para kazanabilir. Bilinen oyunlardan farklı bir şekilde para kazandıran Wild Wallet uygulamasındaki videoları izleyerek kazanılan paraları bir hesaba aktarmak için bir sistem içerir. Kullanıcılar bu oyunda 5000 Jeton miktarını gördüklerinde 5$ ödeme alabilirler. Pay PAL hesabına aktarılan para, Google Play veya Steam’de hediye kartı olarak da kullanılabilir. Digital Notes’a gelince, oyun 10.000’den fazla indirilmiş olmasına rağmen oyunu indiren kullanıcılar oyuna ortalama 4,5 yıldız verdi. Ayrıca yaklaşık 21 GB boyutundadır.

 

PUBG:

Tüm dünyada oldukça ilgi gören PUBG oyununu tek başınıza veya takım olarak oynayabilirsiniz. PUBG para kazandıran oyunlar listesinde son zamanlarda en popüler olan oyundur.100 oyuncuya izin verilen bir oyunda, ilerleme ilerledikçe kullanıcıya verilen sandıklar artacaktır. PUBG, çevrimiçi etkinliklere veya turnuvalara katılarak size makul miktarda para kazandırabilecek para kazandıran bir oyundur. Bireysel veya ikili çevrimiçi yarışmalara katılırlarsa nakit ödüller alacaklardır. Oyunun akıllı cihazda kapladığı alan, cihazın Android sürümüne göre değişiklik gösteriyor. Oyunun mevcut kullanıcı puanı 4,3 yıldızla gösterilir

 

Cash For Apps:

Cash For Apps uygulaması, para kazandıran oyunlar arasında en popüler uygulamalardan biridir. Bu uygulama, uygulama sahiplerini aynı anda para kazanırken alışılmamış yöntemler izlemeye itiyor. Akıllı telefonlara yüklenecek her uygulama Cash For Apps üzerinden indirilirse, hediye puanları oturum sahibine aktarılacaktır. Tahsis edilen hediye puanı 1 $ ve 300 puana eşittir. Hediye kartlarının satın alınmasına olanak sağlayan bu hediye puanları, arkadaşlarınızı davet ettiğinizde de toplanabilir. Puanlar ayrıca Cash For Apps’tan indirilen uygulamalar seçilirken de hesaplanır. ve yorumlara yer verilmiştir.Her işlem puan kazandırırken, kazançlar kullanıcıların PayPal hesaplarına aktarılır. İlgili para kazandıran uygulamanın mevcut indirme sayısı 10.000.000’u aşıyor, aynı zamanda uygulamanın yıldızı 4.5.

 

Whaff Rewards:

Whaff Rewards oyunu para kazanabileceğiniz en ideal oyun uygulamalarından biridir. Kullanıcıyı sürükleyici bir deneyime çeken bir bilgisayara karşı oynanan bir hafıza oyunudur. Oyun sahipleri güzel vakit geçirirken bu heyecanlı zamanı paraya çevirebilecekler. Bu açıdan bakıldığında Whaff Rewards para kazanabileceğiniz rahat ve kullanışlı bir uygulama olarak öne çıkıyor. Bu uygulama internetten para kazanmak için en başarılı fırsatı sunuyor ve tercih edilebilecekler arasında popülerliğini koruyor. Oyun 4,3 yıldız derecesine sahip olmasına rağmen, 10.000’den fazla kez indirildi. Yazılım yaklaşık 15 MB yer kaplar.

Okuyunuz: Yeni iş fikirleri

Counter Strike Global Offensive:

Valve şirketinin kısaltması olan CS:GO olan oyunu, şirketin en eğlenceli ve en çok satan oyunudur. Tüfek ve bıçak tasarımına oldukça fazla yatırım yapmıştır. CS:GO oyunlarına yatırılan miktarlara Steam Topluluk Pazarı’ndan erişilebilir. Bu savaş oyununda, başarılar sıralama sağlar ve kazanılan sıralamalar kullanıcılara para kazandırır. CS:GO para kazandıran oyunlar listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Bu uygulamada, para birimi anlamı, öğenin ve kutunun adıyla birlikte gelir. Bıçaklar, oyunda değerli ürünleri sergiliyor. Bu bıçakların fiyatı bin doların üzerindeyken oyunun tek seferlik ücreti 22 TL. İndirip üye olduktan sonra oyunda para kazanmanın birçok yolu var o yüzden tek tek listelemeyeceğim. En yüksek hasılat yapan oyunlardan biri olan CS:GO oyunları 10.000.000’den fazla indirilme sayısına sahiptir ve toplam beğeni sayısını temsil eden yıldız durumu 389.597 kişi ile 4.4 civarındadır. Cihazda en popüler para kazanma oyunlarından biri olan oyunun boyutu 75 Mb’dir.

 

LOL:

Oyun para kazandıran bir oyun olarak kabul edilir ve genel halk tarafından League of Legends olarak da bilinir. Karşılaştırmalı formdaki oyun, arenasıyla dikkat çekiyor. Canlı turnuvalı LOL oyunları en karlı oyunlar arasındadır. Oyunlar üzerinden yapılan yarışmalar, takımlar aracılığıyla kazanılan paralar, ürün satarak kazanılan paralar para kazanmanın yollarını gösterirken, profesyonel sitelerle işlemler yapılırken viral reklamlar ve sponsorluklar aracılığıyla epeyce paralar kazanıldı. Rakamlara bakacak olursak oyun 10.000.000’un üzerinde indirilme sayısına sahip. 1.117.672 beğeni ve 4.2 yıldız statüsüne sahip.

 

Oyna Kazan:

Oyun kazanma konusunda en ünlü uygulamalardan biri Oyna ve Kazan uygulamasıdır. Uygulama çok basit bir şekilde para kazanma yolunu basitleştirir. Oyna ve Kazan oyunundaki talimatlar sayesinde kullanıcılara neredeyse tek tıkla hızlı para kazanma fırsatı sunuyor. Oyun 100.000.000’den fazla indirilmiş olmasına rağmen 12M boyutundadır. Aynı zamanda, onun gibi, seviye 4.5’in iyi bir yıldız durumunu temsil eder.

 

Egg, Inc- Çılgın Tavuklar:

Çılgın Tavuklar, Android destekli bir oyun uygulamasıdır. Bir akıllı telefona indirip kayıt olduktan sonra kullanıma hazır hale gelen uygulama, Google Play mağazasında para kazandıran oyun özelliği taşıyor. Bu uygulama ile kayıt aşamasından, tavuk satın alıp elde edilen yumurtaları satarak para kazanmak mümkündür. Seri üretim olması durumunda oturum sahipleri için çok iyi para kazandırabilen, öncelikle Android cihazlarla uyumlu bir oyun uygulaması olan uygulama, hızlı ve kolay bir şekilde para kazanabilir. Uygulamanın 10.000.000’den fazla yüklemesi var. Oyun, Android cihazlarda 4.6 reytingi ve 65M boyutu ile iyi yıldızlara ve reytinglere sahip.

 

Para Vadisi:

Para Vadisi kadar harika olan bu oyun, para kazandıran alternatif oyun uygulaması olarak listeleniyor. Para kazandıran oyunlar listesinde en karlı bilgi yarışması olarak da bilinen uygulama, kullanıcıların para kazanmanın çok basit yollarını takip etmelerini sağlıyor. Heyecan ve gelir yaratmayı tek çatı altında buluşturdu. Uygulamanın kapsadığı alan 11 milyon çapındadır. 4,6 yıldız ve çok sayıda beğeni alan oyun, 50.000’den fazla indirildi.

 

Yetiştir Kazan:

Uygulama, para kazanmayı ve sanal olarak meyve ve sebze yetiştirmeyi kolaylaştırıyor. Yetiştirilen ürünlerin toplanması ve satışından elde edilen karlar doğrudan kullanıcının hesabına aktarılır. Raise Win oyununun indirme sayısına bakarsanız 10.000’in üzerindedir. 4.7M 3.5 yıldız kaplama boyutu ile rahatlıkla kullanılabilir.

 

Bounty:

Bounty, anket formlarını basit ve hızlı yöntemlerle doldurarak gelir sağlayan Google Play uyumlu bir uygulamadır. Para biriktirmek için bounty oyunları uygulamaları arasında yerini alarak kullanıcılar kolaylıkla miktarlar kazanabilirler. Android cihazlarla uyumlu olan uygulama, indirdiğiniz andan itibaren para kazanıyor ve üye oluyorsunuz. kullanıcıları tercihlerine göre uygun anketleri seçebilmektedir. Oturum sahiplerine sunulan seçeneklerle dikkat çeken uygulama içerisinde çeşitli görevler de yer almaktadır. Bu anketler zaman zaman oyunlar için olsa da bazen anketler veya görevler farklı bölümlere ayrılabilir. Dilerseniz sadece uygulama içinde oyun oynayarak para kazanabilir ya da diğer yöntemlere üye olarak, anket doldurarak ve görevleri tamamlayarak kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. . Hızlı para vaat eden oyunun indirme sayısı 500.000’i aşıyor. Cihazlar için 38 milyon skin içeren uygulamanın 4,3 yıldızı var.

 

Çiftlik Hayatı:

Çiftlik hayatı, para kazanmayı kolaylaştıran bir uygulamadır. Köy hayatını, yani Farm Real’i özleyenler için ideal bir uygulama. Oyunda, sahipleri çiftlikte üretim yapabilir, ağaç dikebilir ve hayvan yetiştirebilir. Süt ve yumurta da tek çıkışlı uygulamada satılabilir. Ayrıca diğer insanların çiftliklerini ziyaret ederek de puan kazanabilirsiniz. Kullanıcılar hesaplarındaki 10 TL bakiye limitini aştıkları zaman kazançlarını çekebilirler. Para kazanmanın kolay yollarından biri olan bu oyunun indirme sayısı 5.000’i geçerken, beğeniye dayalı yıldız ise 3.5. İndirilen cihazlarda kapladığı alanın 59 MB olduğu gözlemleniyor.

 

TF2 – Team Fortress 2 :

Team Fortress 2 adlı oyun atıcılar için geliştirilmiş bir oyundur, Valve firmasının en ünlü oyunlarından biri olan Team Fortress bir takım oyunudur ve sadece takımlar halinde yarışarak para kazanmak mümkündür. Bu, savaşın her aşamasında farklı öğeler kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bu eşyaları Steam hesabınızdan satın alabilir ve ayrıca satabilirsiniz. Bunları çeşitli çevrimiçi ortamlar aracılığıyla ayrı ayrı da satabilirsiniz. Sayısal notlarla ilgili olarak; Oyun toplamda 50.000’den fazla indirilirken, indiren kullanıcılar oyuna ortalama 4,2 yıldız verdi. Ayrıca 38 GB boyutunda. Para kazandıran oyunlar içinde oldukça rağbet gören bir oyun olarak göze çarpmaktadır.

 

CashApp:

Chashapp uygulaması, hızlı ve pratik olarak kazanan, görev oyunları içeren görevleri ve verilen görevlere uyumu sağlayan bir uygulamadır. Uygulama üzerinden kullanıcılara verilen misyonlar yerine getirildiği takdirde aynı zamanda elde edilen meblağlar hesaplara aktarılmaktadır. Para kazandıran reyin ödeme biçimini PayPal hesapları üzerinden aktarımda bulunarak kullanıcıların tarafına yapmaktadır. Uygulamanın kendine sürükleyen istikameti süratli ve kolay para kazanabilme imkânını sunması yanında kazanılan ölçüleri nakit bir biçimde ödemesidir. CashApp oyunun yüklenme gidişatı 5.000.000 sayısının üzerindedir.

 

Tab Cash:

Tab Cash App, tüm akıllı cihazlardan indirmeye izin veren bir oyun uygulamasıdır. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip üye olduktan sonra ilk dakikalardan itibaren kullanıcılarına para kazandıracak kullanışlı bir uygulamadır. Tek tıkla oyun ve program yüklenir ve kullanıcı hesapları kredi ile dolmaya başlar. Uygulama, güvenilirliği ile öne çıksa da, para kazandıran oyunlar arasında derecelendirildiğinde sunduğu ödüllerle oldukça iyi sıralarda yer alıyor. 5.0 yıldız ile güvenilirliğini bir kez daha kanıtlıyor.

 

Dota2:

Dota 2 Game bir kutu sistem oyunudur. Ancak, bu kutular çok yaygın değildir. Arkalarında onlara sahip olmak için büyük bir izleyici var. Onlara ulaşamayanlar kutuları satın alıyor, onlara erişimi olanlara önemli meblağlar ödüyorlar. Günde 56 saat çalışıyorlar ve günde neredeyse 15 dolar harcıyorlar, kazanmak hiç de zor değil. Sayısal reytinglere gelince, oyunu indiren kullanıcılar, oyun 500.000’den fazla indirilmesine rağmen ortalama 4,5 yıldız verdi. Aynı zamanda yaklaşık 8,5 GB boyutunda.

 

Ütopya:

Ütopya, köy hayatını seven insanlar için tasarlanmıştır. Tavuklar ve inekler benim hobim diyorsanız bu uygulama tam size göre. İçlerinde yetiştireceğiniz inekler ve tavuk yumurtaları, oyunda ve gerçekte para kazanmanızı sağlayacak harika detaylarla dolu. Sayısal reytinglere bakıldığında, oyun 5.000.000’den fazla indirilmesine rağmen oyunu indiren kullanıcılar ortalama 4,2 yıldız verdi. Ayrıca yaklaşık 29 GB boyutunda.

 

Görevcim:

Görevcim uygulaması, bir görev oyunu olan para kazandıran uygulamalardan birini temsil eder. Oturum sahiplerinin kolay para kazanma vaatleri olan her yerde para kazanmalarını sağlayan oyunla ilgili bir uygulamadır. Ücretsiz üyelik sonrasında görev seçeneklerinde kişinin kendi isteğine göre seçebileceği görevleri seçip tamamlayarak para bakiyelere aktarılır. Tamamlanan görevler onaylandığında, kazanılan miktar hızla doğrudan kullanıcı hesaplarına yatırılır. Kullanıcıların para çekme taleplerinin ardından her hafta Çarşamba günü paralar belirtilen hesaplara gönderilir. Bu görevler, oyun deneyimlerinin yanı sıra geri bildirim veya çeşitli görevleri içerebilir. Kolaylıkla para kazanma imkânı sağlayan uygulamanın indirilme sayısı 10.000’i aşıyor. Cihazda kapsadığı boyut 4.5’tir. Sahip olduğu yıldız sayısı, toplam beğeni sayısına göre 4.7 civarındadır. Görevcim, para kazandıran oyunlar sıralamasında üst sıralarda yerini almaktadır.

 

Street Fighter V:

Bu bir sokak dövüşü oyunudur, eski atari bağımlıları bu oyunu iyi bilirler, uygulamanın geliştiricileri oyunun farklı bölümleri sayesinde şu ana kadar 600.000 doların üzerinde harcama yaptıklarını iddia ettiler. Rakamlardan bahsedecek olursak, para kazanma fırsatı sunan uygulamanın indirme sayılarına bakarsak, kişiler tarafından indirilenlerin sayısının 5.000.000.000’u geçtiğini görüyoruz. Cihazda kapladığı boyut 30 MB’dir. Toplam beğeni sayısı sonucunda yıldız seviyesi 3.5 civarındadır.

 

Brain Battle:

Brainbattle, yatırım yapmadan para kazanabileceğiniz ücretsiz bir oyun olarak öne çıkmayı başarıyor, uygulamanın geliştiricilerine göre tek tek değerlendirildiğinde şu ana kadar yüzlerce dolardan fazla para ödemişler. Bu uygulamadan para kazanmak için tek yapmanız gereken bilet toplamak. Evet, doğru duydunuz, hatta oynarken toplayıp kazandığınız bilet karşılığında çekilişe katılıyorsunuz. Tabii ki, ne kadar çok biletiniz varsa, çekilişi kazanma şansınız o kadar artar. Çekiliş sırasında çevrimiçi olduğunuzdan emin olun ve biletinizi kontrol edip kazanıp kazanmadığınızı kontrol edin, aksi takdirde kazansanız bile kazancınızı göremezsiniz. Rakamlardan bahsedecek olursak, para kazanma imkânı sağlayan uygulamanın indirilme sayısının 1.000.000’u geçtiği ortaya çıkıyor. Cihazda kapladığı boyut 72 MB, toplam beğeni sayısına göre yıldız seviyesi 4.4 civarında.

 

Wealth Words:

Kelime avcısıyım ve akıl oyunlarını seviyorum diyorsanız bu oyun tam size göre olabilir. Bu şekilde zihninizi eğitebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bildiğiniz bulmacaların mantığıyla çalışır ve buna online bulmaca denir. Oyun, denemek zorundasın. Sayısal problemlerden bahsedecek olursak para kazanmanızı sağlayan uygulamanın indirme sayısının 50.000’i geçtiği ortaya çıkıyor. Cihazın boyutu 29’dur.Toplam beğeni sayısına göre yıldız seviyesi 4.1 civarında. Para kazandıran oyunlar içinde ciddi bir konumda yer almaktadır.

Scroll to Top