in

İnternet Kazandıran Uygulamalar | Hediye Bedava İnternet 2021

Telefonunuzda internetiniz bitti ve çok acil internete ihtiyacınız var. Hiç endişelenmeyin. Sizler için daha önce duyduğunuz ve duymadığınız internet kazandıran uygulamalar listesini hazırladık. Bu hediye internet veren uygulamaları indirip bazı görevleri yerine getirdiğiniz zaman cep telefonunuza internet yüklenecek. Tabi yüklenecek olan internet miktarı bazı uygulamalara göre değişiyor.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar
Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Öncelikle yapacağınız görevlerden bahsedelim. Bazı anket firmaları ve reklam firmaları karşılıklı fayda açısından internet kazandıran uygulamalar ile anlaşma yapmıştır. Peki internet kazandıran uygulamalar için ne yapmanız gerekiyor. Anket doldurmak, bilgi yarışması, ürün testi, sosyal medya aboneliği, twitter takipçiliği, site ziyareti vs. Bu yapacağınız görevler emin olun en fazla 5 dakikanızı alacaktır. Şimdi arkanıza yaslanın. Sizler için hazırlamış olduğumuz yerli yabancı bedava internet kazandıran uygulamalar başlıklı yazımızı detaylıca okuyunuz.

Not: Link Kısaltarak Para Kazanmak başlıklı makalemizde yer alan bazı uygulamalarda da bedava internet kazanmanız mümkündür.

Bedava internet Kazandıran Uygulamalar

Bedava internet kazandıran uygulamalar yazımızda bahsettiğimiz android ve ios uygulamaları tamamen güvenilirdir. Apple Store ve Google Play’de yer alan uygulamalar mağazalara eklenmeden zaten güvenlik testinden geçmektedir. Bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın.

 

1.Bip Messenger Bedava İnternet Kazan

bip messenger bedava internet kazandıran uygulamalar
bip messenger bedava internet kazandıran uygulamalar

Bip messeger Turkcell aboneleri tarafından bilinen bir uygulamadır. Bip messeger ile arkadaşlarınızla konuştukça internet kazanırsınız.250 farklı mesajlaşma sonrası internetiniz telefonunuza yüklenmeye başlar. Tabi bu konuda arkadaşlarınızı sık sık rahatsız etmek istemiyorsanız, bilgi yarışmasını denemenizi tavsiye ederiz.

 

Bip’in kim internet ister adlı bilgi yarışmasına giriş yapın. Soruları bildikçe internet kazanmaya başlarsınız. Tabi toplu olarak bu yarışmaya dahil olursanız daha çok soru bilme şansınız olur. Ne kadar çok soru bilirseniz o kadar çok internet kazanırsınız.

 

2.Gigato Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanın

Gigato bedava internet kazandıran uygulamalar
Gigato bedava internet kazandıran uygulamalar

Gigato uygulaması sadece android telefonlar için indirilebilecek bir uygulamadır. Yurt dışında oldukça popülerdir. Bedava internet olanakları sunmaktadır. Gigato ile anlaşması olan uygulamaları kullandığınız zaman bedava internet kazanmaya başlarsınız. Aynı zamanda gigato bazı gereksiz olan verileri 4,5G hızında kullanmaktansa 2G hızında kullanmanızı sağlar. Bu sayede veri tasarrufu sağlarsınız. Gigato uygulamasında internet kazanmanızı sağlayacak bir çok yöntemler vardır.Sloganı ise ”wifi aramaya son verin”. Uygulamayı yüklediğiniz zaman, ekranın sol kısmında desteklenen  uygulamaları göreceksiniz. Bu uygulamalar telefonunuzda desteklenen uygulamalardan biriside olabilir.

 

Bu uygulamayı basitçe yükleyip, ücretsiz internet verisi alma hakkı sağlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi yurt dışında hediye internet veren uygulamalar listesinde birinci sırada yer almaktadır.

Okuyunuz: Reklam İzleyerek Para Kazanmak

3.Hike Messenger Uygulaması ile İnternet Kazanın

hike messenger bedava internet veren uygulamalar
hike messenger bedava internet veren uygulamalar

Hike messeger uygulaması piyasaya çıktıktan sonra oldukça hızlı bir büyüme yakalamıştır. Aslında bip messenger ile aynı mantıkta ilerlemektedir.Tek farkı uygulamayı yükleyip kayıt olduğunuz zaman, hemen hediye internet alırsınız.Hediye internet aldıktan sonra arkadaşlarınızı davet et seçeneği çıkar karşınıza.Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz her davet için 20 MB internet kazanırsınız.Tabi arkadaşlarınız da sizden gelen davet ile üye olunca internet kazanacak.Tabi bu kadar mı demeyin.Uygulama içi ekstra bedava internet kazanma şansınız da olacak.Bedava internet kazandıran uygulamalar arasında en çok kazandıran uygulamadır.

 

4.Databack Uygulaması ile İnternet Kazanın

Databack hediye internet veren uygulamalar
Databack hediye internet veren uygulamalar

Bedava interenet kazandıran uygulamalar arasında Databack uygulaması ön plana çıkmaktadır.Databack ile anlık 120 MB, aylık ise 1 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.Yukarıda bahsettiğimiz gibi size videolar izletirler.Reklam videoları.Bu videoları izledikten sonra ise hediye internetiniz telefonunuza gelir.Tabi sadece videolar değil.Facebook beğenileri, twitter takipleri gibi.Asıl internet kazancı ise arkadaş davetlerinden gelmektedir.Davet ettiğiniz her arkadaşınız için 120 MB internet kazanırsınız.Tabi arkadaşınızın uygulamayı indirip kayıt olması şart.Databack uygulaması güncel olarak sadece android cihazlar üzerinden kullanılabilir.İos desteği yoktur.

 

5.KickBit Hediye Veren İnternet Uygulaması

kickbit bedava internet kazandıran uygulamalar
kickbit bedava internet kazandıran uygulamalar

Eğer bir şey bedava ise bilin ki müşteri sizsiniz.Diğer uygulamalarda olduğu gibi Kickbit de reklam ve beğeni uygulamasıdır.Uygulamada reklam çeşitliliği çoktur.Yani bazı uygulamalar size gösterilecek reklamımız kalmadı diyebilir.Ancak Kickbit üzerinden böyle bir sıkıntı yaşamazsınız.Kickbit hem ios hem android cihazlarda kullanılabilir.İos cihazlarda Appe Store üzerinde uygulamayı bulamazsınız.Mutlaka Kickbit internet sitesine girip oradan indirmeniz gerekiyor.

 

Daha çok internet kazanmak istiyorsanız arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekiyor.Diğer uygulamalarda bu şekilde.Hızlı büyümek için uygulamalar bu yöntemi kullanmak zorunda.Bu nedenle arkadaş daveti ve referans kodu gönderme ile daha fazla internet kazanırsınız.

 

6.Smsmart İle İnternet Kullanmaya Devam Edin

Bedava internet kazandıran uygulamalar listesinde farklı bir uygulamaya yer verelim.Bu uygulama ile internetiniz bittiyse, sms üzerinden bazı uygulamaları kullanmaya devam edebilirsiniz.Twitter, facebook, wikipedia, yol tarifi ve google kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.Ödüllü bir uygulamadır ve son zamanlarda yüksek yatırım almıştır.Uygulamayı indirip, kayıt olarak direkt kullamaya başlayabilirsiniz.Aklınıza takılan sorularda yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

7.Freenet İle Bedava İnternet Kazanmaya Devam Edin

En güncel ve en yeni bedava internet kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır.Freenet’i indirdikten sonra facebook adresinizle de kayıt olabilirsiniz.Tabi telefon onayı şart.Her bir hat sahibi sadece 1 üyelik hakkına sahiptir.Peki freenet üzerinden nasıl internet kazanılır?

 

Freenet üzerinde 10’larca puan kazanabileceğiniz yöntemler mevcut.Bu yöntemler ile görevleri yerine getirip puan toplarsınız.Daha sonra ise topladığınız puanlar ile mağaza bölümüne girip internet alabilirsiniz.İnternet harici başka alışveriş yöntemleride mevcut.Hediye kartları ve ya bahis sitelerine ödül hakkı gibi.Android üzerinden indirip internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

8.Myidea App ile Bedava İnternet Kazanın

Bedava internet kazandıran uygulamalar arasında en fazla beğeniye sahip uygulamadır.Bu uygulamada da kazan kazan mantığı esastır.Uygulama kullanıcılara fatura ödeme, finansman işlemleri gibi hizmet sunmaktadır.Bunun karşılığında ise kullanıcılarına bedava internet sağlar.Tabi sizin böyle bir hizmete üye olmanıza gerek yok.İlk üye olanlar için mevcut olan kampanyayı kullanmanız yeterli.Uygulama hem android hem de ios kullanıcıları için geçerlidir.

 

Uygulamayı indirdikten sonra üye olun.Sonra cep telefonu numaranıza onay isteyin.Onay işleminden 48 saat sonra telefonunuza 1 GB internet gelecektir.Peki sadece bunlar mı sınırlı?Hayır.Uygulama aynı zamanda ilk 1 ay boyunca 4 bin dergiye ücretsiz ve internetsiz erişim imkanı sağlamaktadır.Bazen kampanyalar değişiklik gösterebilir.1 GB yerine 512 MB verdiği de oluyor.Bunu ancak kayıt onayından sonra görebilirsiniz.Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Okuyunuz: Evde Para Kazandıran İşler

Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Bedava internet kazandıran uygulamalar
Bedava internet kazandıran uygulamalar

Güncel olarak hediye internet veren uygulamalar listesini sizinle paylaştırk.Turkcell, Vodafone ve Turktelekom kampanyalarını dönemlik olarak yapmaktadır.Bu nedenle gsm şirketlerinin güncel kampanyaları çıktıkça yazımızı güncellemeye devam edeceğiz.Yeni uygulama güncellemeleri de buna dahil.

 

Ayrıca yeni blockchain projelerini incelemenizi tavsiye ederiz.Bazı blockchain projeleri telefonunuz ile internet kazanmanızı veya telefonunuzdaki fazla interneti satmanızı sağlar.Bunlar için ile ilgili detaylı bilgi için Bitcoin başlıklı kategorimizi takip edin.Bedava internet kazandıran ve hediye internet veren uygulamalar başlıklı yazımızın sonuna geldik.Takıldığınız konularda yorumlar bölümünden destek alabilir, paylaşarak bizi destekleyebilirsiniz.

 

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Uygulamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

filografi

Filografi Nedir, Nasıl Yapılır? (Tüm Detaylar)

saanen keçisi çiftliği nasıl kurulur

Saanen keçisi çiftliği nasıl kurulur | Saanen Keçi Yetiştiriciliği 2020