Harika Güral Kimdir Nasıl Zengin Oldu

         Günümüzde Güral Şirketler Grubu’nda CEO olan Harika Güral doğaya verdikleri sıfır zarar ile kurdukları otellerin, özel spa merkezlerinin baş mimarisidir aslında. Hayatında önce işletme eğitimi görmüş daha sonrasında finans eğitimiyle beraber aile şirketlerinden birisinde görev almaya başlamıştır. Gün geçtikçe sorumlulukları artmıştır. Turizm sektöründe inşaat alanında bizzat bulunmasıyla sektöre kendisi giriş yapmıştır. Kendisini zorlayan bu sektörü çok sevmiştir. Uzun çalışma saatleri ve insanı zorlayan şartlar kendisini daha da iştahlandırmış ve azim kazandırmıştır. Harika Güral’in başarıları aslında bu noktada başlamıştır. Bu zor şartlara karşı dayanıklılığı kendi yolunu çizmesinde çok faydalı olmuştur.

Doğaya verdiği önemi iş hayatındaki gösterdiği tutumlarla da gözler önüne sermiştir. Daima insanların konforunu ve rahatlığını ön plana almıştır. Kişilerin huzurunu sağlayacak otellere imza atmıştır. Her detayın düşünülmesi taraftarıdır kendisi. Bu titiz ve detaycı yanı kendisini eşsiz kılmaktadır. Ve bu özellikleriyle her daim kaliteli işler meydana getirmiştir. Özellikle çocuğu olan aileler için daha titiz çalışmaktadır. 7 maddede Harika Güral’in başarıları ele alınacak olursa göz kamaştıran işler ortaya çıkacaktır.

Harika Güral Başarıları

  1. Çocuklar için Happyland alanı hazırlanmıştır. Özel olarak çocuk misafirlere has bir yerdir. Oyun alanı bulunmaktadır içerisinde. Ayrıca bakım ve emzirme odaları sayesinde annelere kolaylık sağlanmıştır.
  2. Aqupark alanında herkese hitap eden aktiviteler hazırlanmıştır. Çatısı özeldir ve açılıp kapanabilen bir yapıya sahiptir. Animasyon ve profesyonel altyapılı birçok tenis kortları olan tatil mekanları yapılmıştır.
  3. Güral Premier Hotels’te bulunan Quu Spa ödül almıştır. Dünyanın en itibarlı spası seçilmiştir. İçinde kullanılan organik ürünler ve özel uzman olan tedavi uzmanları ile Spa’dan fazlası olmuştur.
  4. Quu Spa’da toplam 23 adet masaj odası tasarımı yapılmış ve hayata geçirilmiştir.
  5. Hotel’de Osmanlı ve Selçuklu mimarisi olan konaklar mevcuttur.
  6. Harika Güral’in çalışanlarına verdiği değer 4 yıldızlı bir otel imkanı sunulan tesislerde konaklamalarından anlaşılmaktadır.
  7. Bu tesislerde yüzme havuzları, kütüphaneler bulunmaktadır ve çalışanlar iki kişilik odalarda kalarak bu kütüphane ve havuzlardan yararlanmaktadır. Çalışanlarına ve çevresine, işine verdiği önemden ötürü çok saygın bir iş kadını olan Harika Güral’in başarıları bu kadarla sınırlı değildir. Daha birçok otel ve tatil mekanlarıyla hizmet vermektedirler.

Hiç Duymadığınız  30 Farklı Para Kazanma Yöntemi

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir