vizyonpara.com olarak sizin gizliliğinize saygı duyduğumuzu belirtmek isteriz.Sitemiz 2017 yılı mart ayında oluşturulmuş olup en iyi antivirüs şirketi tarafından korunmaktadır.

  • Web sitemizde okuduğunuz makaleler tamamen kendi editörlerimiz tarafından oluşturulmuş özgün içeriklerdir.Yaptığınız kullanıcı yorumları ise tamamen sitemizde kalmaktadır.3. Kişilere dağıtımı mümkün değildir.
  • Google ve diğer reklam şirketleriyle anlaşmış olabiliriz.Yayınlanacak reklamlar tarafından karşınıza çıkıcak çerezlerden firmamız sorumlu değildir.
  • Yayın içeriğimizde sizi 3. sitelere yönlendirici  linklerimizi bulabilirsiniz.Bu linklerimiz tamamen güvenilir sitelerden elde edilmiştir.Bu linkler yeni sekmede açılıp karşınıza çıkacaktır.
  • Karşınızda her hangi bir ödeme seçeneği gibi ifadeler çıkmayacaktır.Sitemiz tamamen özgün makale hizmetiyle ilgilidir.Sitemizde herhangi bir sayfa sizden ödeme talep etmez.

İletişim Sayfası: İletişim sayfasından bizimle paylaşıcaklarınız tamamen site editörlerine ulaşacaktır.Site içi veya site dışı konularda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter, facebook, pinterest, instagram, scoop, stumpleUnion vb. sosyal medya ve imleme sitelerinde yer almaktayız.Paylaşımlarımaza güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz:Size tamamen kaliteli içerikler sunma amacıyla oluşturduğumuz sitede tamamen özgün içerikler bulacaksınız.Amacımız katma değer oluşturucak paylaşımlarda bulunmaktır.