Gizlilik Politikası

   Vizyonpara.com olarak sizin gizliliğinize saygı duyduğumuzu belirtmek isteriz. Sitemiz 2017 yılı mart ayında oluşturulmuş olup en iyi anti virüs şirketi tarafından korunmaktadır.

   • Web sitemizde okuduğunuz makaleler tamamen kendi editörlerimiz tarafından oluşturulmuş özgün içeriklerdir. Yaptığınız kullanıcı yorumları ise tamamen sitemizde kalmaktadır.3. Kişilere dağıtımı mümkün değildir.

    

   • Google ve diğer reklam şirketleriyle anlaşmış olabiliriz. Yayınlanacak reklamlar tarafından karşınıza çıkacak çerezlerden firmamız sorumlu değildir.

    

   • Yayın içeriğimizde sizi 3. sitelere yönlendirici  linklerimizi bulabilirsiniz. Bu linklerimiz tamamen güvenilir sitelerden elde edilmiştir. Bu linkler yeni sekmede açılıp karşınıza çıkacaktır.

    

   • Karşınızda herhangi bir ödeme seçeneği vb. ifadeler çıkmayacaktır. Sitemiz tamamen özgün makale hizmetiyle ilgilidir. Sitemizde herhangi bir sayfa sizden ödeme talep etmez.

    

   • Sitede bulunan makaleler editörler tarafından oluşturulmaktadır. Bilgilerin doğruluğunu teyit etmek tamamen size aittir. Vizyonpara sadece bilgi verme amaçlıdır.3. taraf siteler veya kuruluşlar ile yapacağınız ticaretten mesuliyet kabul etmemektedir.

    

   İletişim Sayfası: İletişim sayfasından bizimle paylaşacaklarınız tamamen site editörlerine ulaşacaktır. Site içi veya site dışı konularda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

    

   Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter, facebook, pinterest, instagram, scoop vb. sosyal medya ve imleme sitelerinde yer almaktayız. Paylaşımlarımıza güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

    

   Vizyonumuz: Size tamamen kaliteli içerikler sunma amacıyla oluşturduğumuz sitede tamamen özgün içerikler bulacaksınız. Amacımız katma değer oluşturacak paylaşımlarda bulunmaktır.