Getir Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Getir Bayilik Şartları

İstanbul’da 2015 yılında sektöre giriş yapan getir, farklı marketlerden siparişi geçen kişinin ihtiyaçlarını 10 – 15 dakika gibi bir sürede getirme amacı ile hizmet vermeye başlamıştır. Oldukça popüler olan ve son zamanlarda daha da ön plana çıkan firmayı kullanan sayısı da bir hayli fazla. Peki, son derece yüksek getiriye sahip getir bayilik şartları nelerdir? Tüm Türkiye’de faaliyet gösteren getir uygulama kullanılarak verilen siparişleri kısa sürede adrese teslim etmektedir. Motor kurye aracılığı ile market ihtiyaçlarını çok kısa sürede teslim ediyor olması ve zahmetsiz alışverişe sahip olmasından dolayı çok sayıda kullanıcıya sahiptir.

Getir Bayilik Şartları
Getir Bayilik Şartları

Aklınıza gelebilecek hemen hemen her ihtiyacı karşılamaya yönelik hizmet sunan getir müşteri memnuniyetine de ayrıca önem vermektedir. Talepler doğrultusunda uygulamayı kullananlar birçok fırsatı da yakalayabiliyor. Hal böyle olunca da Türkiye genelinde her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Online market uygulaması olarak gündemde olan getirin bayilik veriyor olması da oldukça cazip fırsatları ortaya koyuyor.

Okuyunuz: Getir bayilik almak dışında bayilik veren firmalar başlıklı yazımız okuyarak farklı fikirler edinebilirsiniz.

Getir Bayilik Almak

Sürekli gelişen ve beraberinde de değişen şartlar insanları kolaylığa sevk etmektedir. Getir uygulaması da bu alanda son derece kolaylık içeren özelliklere sahiptir. Oturduğunuz yerden evde ne ihtiyacınız varsa sipariş veriyorsunuz ve siparişiniz de oldukça kısa sürede kapınızda oluyor. Böylesine kolaylık içeren getir bayilik almak için doğru yatırımlardan bir tanesidir. Yüksek getirisi ile sektörde yer edinmek isteyenlere fırsatlar sunuyor. Bayilik alma konusunda belirlenen şartlara uymanız çok önemlidir.

Getir bayilik şartları belirli bir düzen ve nizam içermektedir. Belirlenmiş olan kurallara uyulduğu taktirde istediğiniz bayiliği elde edebilirsiniz. Üstelik böylesine marka değeri yüksek olan firmanın bayisi olmakta son derece avantajlıdır. Bayilikle birlikte sürekli devam eden reklamlardan sizde yararlanabilirsiniz. Firma kendini her geçen gün daha fazla büyütmek adına reklamlar vermektedir. Bu reklamlarda size ekstra getiri sağlayacak yönlerden sadece bir tanesidir.

Getirin çok yönlü çalışma prensimi ve doğru uygulama esasları ile birlikte daha etkin sonuçlar verdiği bilinmektedir. Yapılan çalışmalar ve bir bütün halinde ilerleyen ekip çalışması da sizi doğrudan etkileyecektir. Bayilikle birlikte birçok avantajı da elde etmiş olacaksınız. Bayiliğin artı yönleri sizi hızlı büyümeye sevk edecektir. Bu durum beraberinde kar marjını da arttırmaktadır. Yükselen büyüme trendi sayesinde bayiliği alarak sizde bu büyümeden yararlanabilirsiniz.

Getir uygulamasının dönemsel olarak kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde uygulamayı kullanan kişi sayıda hızla artmaktadır. Yapılan kampanya dönemlerinde kazançlarda katlanmaktadır. Bayiliğin bu yönü hesaba katıldığında kampanya dönemlerinde kazançlar daha da yükselecektir.

Getirin avantajlı dünyasından yararlanmak ve bayiliği almak için öncelikle başvuru formunu doldurmalısınız. Getir bayilik şartları arasında öncelik formu doldurmadır. Formun doldurulması ile birlikte de bayilik başvuru sürecinin başlangıcı da yapılmış olacaktır. Sistemsel olarak düşünüldüğünde her türlü detay en ince ayrıntısına kadar değerlendirilerek sonuç odaklı çalışmalar firma tarafından yürütülmektedir. Şartları yerine getirdiğiniz sürece bayilik alma şansınız o denli yüksek olacaktır.

Getir Bayilik Şartları

Yeni bir iş arayışında olanların ya da yatırımlarını farklı alanlarda değerlendirip yüksek gelir elde etmek isteyenlerin adresi getir uygulaması olacaktır. Gelişen düzen ve bu düzene göre de bayilik veren getir daha fazla büyümenin amacını gütmektedir. Bu büyüme trendinde yerinizi almak ve getir sayesinde kazanç elde etmek için bayilik başvurusunda bulunmalısınız. Bunun için de getir bayilik şartları hakkında bilgi edinip şartları da yerine getirmelisiniz.

Getir bayisi başvuru şartları bölgeler arası farklılıklara sahiptir. Bölgeler arası değişen şartlar ve uygulamalar da başvurunun sürecini etkilemektedir. Bayilik için başvuru yapacak kişinin ya da firmanın ticari sicili ile geçmiş bilgiler irdelenmektedir. Kazanç sistemi oldukça iyi olan firma kimlerle bayilik ilişkisi kuracağını bilmek istemektedir. Bu yüzden de başvuruda bulunan kişiler ya da firmalar hakkında detaylı bilgi almak istiyor.

Sizde belirtilen getir bayilik şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız karlı ve bir o kadar da popüler olan getire başvurabilirsiniz. Şartlar ile alakalı olarak aşağıda belirlemiş olduğumuz listeye göz atabilirsiniz.

  • Getir bayiliği birinci şartı ekonomik durumdur. Yani ne kadarlık bir yatırım yapabileceğiniz konusudur. Elbette bayilik konusunda ne kadar bir tutar yatıracağınıza dair belirlenmiş olan net bir tutar yoktur. Fakat en az 500.000 TL gibi bir tutar gerekmektedir. Bulunmuş olduğunuz il veya ilçeye göre yatırım aralığı bulunmaktadır. Yatırım aralığı ise 4 farklı ücreti içermektedir. Bu ücret dağılımı ise sırası ile 500.000 TL – 750.000 TL, 750.000 TL – 1.250.000 TL, 1.250.000 – 2.000.000 TL ve son olarak da 2.000.000 TL üzeri şeklindedir. Sizde bu tutarlardan size uygun olanı tutarında yatırım yapabileceğinizi düşünüyorsanız getir bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Türkiye’nin tamamında faaliyet gösteren getir sizin bulunduğunuz bölgede faaliyet gösteriyor ise nüfusa bağlı olarak size de bayilik verilebilir.
  • Getir Su, Getir Büyük ve Getir seçenekleri ile 3 farklı türe sahip bayilik seçeneği sunulmaktadır.
  • Bölgeye göre belirlenmiş olan tutar uygun görünür ise ticari sicil incelemesi başlayacaktır. İnceleme sonrasında herhangi sorun görülmez ise bayilik işlemleri başlayacaktır.

Getir Franchise Bedeli

Getirin fırsatlar dünyasında yer almak ve bayilik ile müthiş gelirlere ulaşmak için belirli bir bedel ödenmesi gerekmektedir. Getir Franschise Bedeli olarak en düşük belirlenen tutar 500.000 TL olup, üst limit belirlenmemiştir. Belirlenen tutarı etkileyen faktör ise başvuru sahibinin bayiliği hangi ilde veya ilçe de yapacağı ile doğru orantılıdır. Bayilik talebinde bulunacak kişilerin ücret konusunda bu limiti aşmaları öncelikli şartlardandır. Diğer getir bayilik şartları ile alakalı araştırma yapmadan önce ücret konusuna değinmek daha doğru olacaktır.

Getir Çalışma Modeli

İnsanlara kolaylıklar ve rahatlık sunan getir yeni bayilerle sürekli gelişim gösterme eğilimindedir. Çalışma düzeninde öncelik müşteri memnuniyeti olurken hızlı ve güvenli şekilde ürün teslimi esastır. Getir çalışma modeli kiralanacak olan depoya göre değişkenlik göstermektedir. Deponun belirleyici olması işin akışını da açık bir şekilde ortaya koyuyor. Nitekim düzenin ve nizamın ortak hatlar üzerine kurulması söz konusudur.

Getir bayilik şartları arasında depo özelliklerine de dikkat edilmektedir. Standart bir getir bayiliği sistemi içerisinde normal bir depo kiralanmakta ve ürünler bu depoya konulmaktadır. Bir nevi market niteliği taşıyan depo ürünlerin doğru şekilde muhafaza edilmesi noktasında önemli bir husustur. Yatırım değerlendirmesine göre değişen şartları da göz önünde bulundurarak depo kiralamak daha doğru olacaktır.

Sistem uygulamayı kullanan kişinin siparişi vermesi ile başlıyor. Siparişin verilmesi ile birlikte kuryeye yönlendirme yapılıyor. Kurye siparişe göre depodan malı alarak adrese ürünleri teslim ediyor. Sistematik olarak oluşan düzenlemede sistem bu şekilde yol almaktadır.

Sipariş geçildiğinde sipariş başına 2,50 TL gibi gönderim ücreti ödenmektedir. Bu tutar firmanın belirlemiş olduğu esaslar ve şartlara göre değişebilir. Bu ücrete ek olarak da her sipariş üzerinden belirli oranda kar yüzde alınmaktadır. Üründen ürüne değişen kar yüzdesinde kazanç bazen yüzde 5 olurken bazen de yüzde 40 gibi rakamları görebilir.

Maliyet değerlendirmesi açısından bakıldığında 500.000 TL’lik bir sermaye ile açılan işletmede 5 motorlu kurye bulunmaktadır. Bu işletmenin de günlük olarak 200 ila 300 arası sipariş söz konusudur. Sipariş sayısı dönemsel olarak değişkenlik göstermektedir.

Gün sonunda toplanan ücretler getire ait banka hesaplarına yatırılmaktadır. Getir tarafından yapılan hesaplamalar neticesinde ya ay sonunda ya da hafta sonunda hak etmiş olunan tutar yatırım sahibinin hesabına aktarılır. Sistem hem düzenli hem de olması gerektiği gibi ilerleyeceği için zarar ihtimaliniz en aza indirilmektedir. Belirli esaslar üzerine kurulu olan planlama da sistemli çalışma prensibi bulunmaktadır.

Getir İş Ortaklığı

Her zaman daha iyiye ulaşmak ve müşteri sayısını artırmak isteyen getir yeni iş ortaklıkları ile daha hızlı sonuç veriyor. Getir iş ortaklığı sayesinde daha geniş kitlelere ulaşmayı başarıyor. Nitekim bir bütün halinde ilerleyen firma daha geniş alanlara hizmet vermektedir. Hizmet ağındaki hızlı büyüme de ortaklık işler son derece etkili sonuçlar vermektedir.

Her şehre getir hizmetini sunmak ve insanların daha kolay erişim sağlamasını oluşturmak amacı gütmektedir. Hayatın en önemli parçası olmayı başaran akıllı telefonlar insanların alışverişini de doğrudan belirlemektedir. Bu yüzdendir ki teknolojinin nimetlerini en iyi şekilde kullanmak bu tür etkileşimle mümkündür.

İnsanın oturduğu koltuktan kalkmadan siparişini verebiliyor olması ve bu siparişlerin de kapıya kadar gelebilir olması son derece kolaylıktır. Zaman konusunda insanların kendisine daha fazla fırsat sunması da bu gibi uygulama esasları ile elde edilebilmektedir.

Gün geçtikçe yeni müşterilere erişim sağlayan getir yeni iş ortaklarına da kazançtan pay sunuyor. Bu kazançlar dünyasında yer almak için getir bayilik şartları yerine eksiksiz getirilmelidir. Bayilik sonrasında çalışma düzeni ve çalışmaya bağlı olarak nelerin yapılması gerektiği konuları da firma tarafından bildirilmektedir. Kurallar bütününü yerine getirerek her geçen gün kazançlar iş ortaklığı ile arttırılabilir.

Okuyunuz: Yeni İş Fikirleri

Getir Genel Merkez İletişim

Online alışveriş konusunda oldukça farklı bir hizmet ağına sahip olan getir beraberinde kullanıcılarına kolaylıklar sunuyor. Üstelik dönemsel olarak cazip gelen kampanyalar da oldukça popüler. Peki, aklınıza takılan bir durum ya da bayilik ile alakalı bilgi almak için getir genel merkez iletişim ağını kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas olan firma bu hususta hızlı geri dönüşümler sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesini her geçen gün yenileri ile büyüten getir firması son dönemlerde “getir bi mutluluk” sloganı ile de gündemden düşmüyor. Getir ile alakalı dilek, şikayet ve istek talepleriniz için firmanın çağrı merkezini arayabilirsiniz. 0850 532 50 50 telefon numarasından iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz. Aramak yerine mail atmak isterseniz de mail adresi info@getir.com üzerinden gerçekleştirilebilir.

Bunun dışında internet sayfasında yer alan bize ulaşın bölümüne girerek talep oluşturabilirsiniz. Taleplerinize göre kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Talebinizin değerlendirmesi noktasında sorumlu firma yetkilileri ilgilenmektedir.

Getir Bayilik Almak İsteyenlere Öneriler

Öncelikle getir gibi geleceği parlak firmalarla beraber çalışmak ve bayiliğini şimdiden almak en büyük yatırımlardan bir tanesidir. Fakat yatırım yapmadan önce konuma çok bakmanız ve karşılayıp karşılamadığını görmeniz gerekir. Getir bayilik almak isteyenlere öneriler konusunda en öncelik konum hususudur. Konumun iyi olması kazancında iyi olması anlamına geleceğini unutmamalısınız.

Türkiye’nin her iline yayılmayı başaran firma sizin ilinize de gelmiş demektir. Fakat her ne kadar ilinizde olsa da potansiyelin büyük olmasından dolayı yeni bayilikler alınabilir. Bir de bölge seçimlerinde getir uygulamasının ne derece kullanılabilir olduğunu da gözlemlemek gerekir. Çevrenizde ki insanlarla görüşüp böyle bir uygulama olsa kullanır mısınız gibisinden. Bir nevi mini bir anket yapabilirsiniz.

Getir bayilik şartları da bayilik almayı isteyenler için önemli konulardandır. Mutlaka şartları taşıma durumunuza göre hareket etmelisiniz. Sizinle ortaklık kuracak olan firma bayilik aracılığı ile iş yürütmek istemektedir. Hem sizin avantajınıza hem de getir firmasına avantaj sağlayacak haller sunulmalıdır.

Getir Bayilik Avantajları

Dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak ve sunulan fırsatlardan yararlanmak tamamen sizin elinizde. Birçok insan oturduğu koltuğundan kalkmadan birçok işi kolay şekilde yapmaktadır. İnternetin her haneye girmesi ile birlikte dijital ortamda alışveriş de popüler olmuştur. Böylesine sıklıkla tercih edilen ve büyük beğeni toplayan uygulamanın bayisi olabilmek oldukça avantajlıdır.

Yüksek kazanca sahip olmasından dolayı getir bayilik avantajları oldukça fazladır. Çok yönlü olan ve sizi fazlası ile memnun edecek bu avantajlar ise şunlardır;

  • Düzenli bir şekilde net kar üzerinden ödeme yapılması söz konusudur.
  • Bayiliği aldıktan sonra rekabet durumu söz konusu değildir. Çünkü bölgesel olarak hizmet veriyor olması herhangi bir rekabete mahal vermeyecektir.
  • İş modeli olarak yeni olması düzeni beraberinde getirmektedir. Düzenin oluşması da sipariş sayısında yükseliş trendini oluşturmaktadır.
  • Daha fazla müşteri kazanmak için getir firması kampanyalar düzenlemektedir. Yapılan kampanyalardan dolayı da satış hacminde artış söz konusudur.
  • Firmanın reklam konusunda yapmış olduğu harcamalardan sizin etkilenmeniz gibi bir durum söz konusu değildir. Üstelik firma reklam konusunda yüksek bütçelere sahip olup, yapılan her reklamda size faydası olacaktır.
  • Her geçen gün daha fazla kullanıcı sayısına erişmesinden dolayı zamanla kar marjınızda ciddi oranda artış gerçekleşecektir.

Getir Büyük Nedir? Sistemi Nasıldır?

Alışveriş sektörüne farklı bir boyuta ulaştıran getir firması farklı uygulama esaslarına da sahiptir. Bu uygulama esaslarından bir tanesi olan getir büyük çok yönlü avantaj sunmaktadır. Normal getir işlemlerine göre dağıtım konusunda motorlu kuryeler yerine araçlar aracılığı ile ürünler getirilmektedir.

Getir büyük nedir? Ne gibi farkları vardır? Sistemi nasıl çalışır? Konusu sıklıkla gündemdedir. Yine aynı firma aracılığı ile yapılan siparişlerde hiçbir şekilde getirme ücreti bulunmamaktadır. Fakat burada ki en önemli detay sipariş en az 150 TL olmalıdır. Sipariş miktarı arttıkça getir büyüğün kapsama alanına girer. Getir büyüğün en önemli avantajı ise toplu siparişlerde daha fazla tercih ediliyor olmasıdır. Ayrıca normal bir getire göre kapsama alanı çok daha geniştir. Getir büyük bayiliği kazanç bakımından normal getire göre çok daha yüksek seviyelerdedir.

Okuyunuz: Market Bayiliği Veren Firmalar

Getir Bayiliği Ürünleri

Bir evde neye ihtiyaç varsa getir ile bulmak mümkündür. Elbette bu temel ihtiyaçları karşılamakta olup, getir de şu ya da bu ürün yoktu diye yorumlamak doğru olmaz. Nitelik bakımından değerlendirmek daha doğru olacaktır. Getir ürünleri arasında meyve, sebze, su, içecek, temel gıda ürünleri, dondurma, kahvaltılık, temizlik, kişisel bakım, bebek, ev ve teknoloji ürünleri gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Sürekli olarak büyüme odaklı hizmet veriyor olmasından dolayı da getir yeni ürün kollarında da boy göstermektedir.

Ürün yelpazelerini karşılama ve uygulama esasına bakmadan önce getir bayilik şartları irdelenmelidir. Şartların oluşturulması ve istenilen düzeyin sağlanması çalışma performansı ile de doğrudan etkilidir. Çalışma düzeni ve bu çalışma düzenine göre oluşturulan düzen her türlü etkeni de doğrudan etkilemektedir.

Getir Bayiliği Alınmalı Mı?

Kazançlı işlere girmeden önce detaylıca araştırmak mümkünse tecrübeli kişilerden bilgi almak en doğrusudur. Bu sistem çok karlı ya da kazancı garanti gibi düşüncelere girmek insanı hataya sürükler. Detaylı araştırma yaparak yol haritası çizmek başarıya giden yolda en önemli önceliğiniz olmalıdır. Gerek uygulama esası olsun gerekse de araştırmalarda olumlu sonuçlar olsun getir bayiliği oldukça avantajlıdır. Getir bayiliği alınmalı mı? Diye sorarsanız, yaptığımız incemeler neticesinde alınması gerektiğini söylemek mümkün. Sektöre girip bayiliği aldığınızda ve şartlara uyduğunuzda karlı çıkma olasılığınız oldukça fazladır.

Scroll to Top