Evlere İş Veren Firmalar 2022 | En Güvenilir Firmalar

   Biliyorum ki hepiniz evde para kazanmak ve gelir elde etmek istiyorsunuz. Arama hacimlerine baktığım zaman aylık 7200 kişi tarafından evlere  iş veren firmalar ile ilgili arama yapılmış. Bundan en az 10 yıl önce evlere iplik temizleme, paketleme, kalem montajı vs. gibi işler verilirdi. Peki şimdi? Bu tarz evlere iş veren  firmalar var mı hala? Bu yazıyı hem değerli zamanınızı boşa harcamamanız hem de para kazanmanızı istediğim için hazırladım. Eğer anlattıklarımı harfiyen uygularsanız ek iş veren firmalar ile ilgili daha bilinçli yaklaşmış olacaksınız.

   Okuyunuz: Evde Para Kazandıracak İş Fırsatları

   Evlere İş Veren Firmalar 

   Evlere iş veren firmalar

   Yıl olmuş 2021 ve siz hala evlere  iş veren firmalar ile ilgili araştırma yapıyorsunuz. Öncelikle bu düşünceden uzaklaşmanızı rica ediyorum. Eskisi gibi bu tarz firmaları bulmanız zor, internetten bulmanız ise çok zor. Evet şuan olumsuz konuşuyorum. Ancak yazı sonunda olumlu olarak yapmanız gerekenleri de anlatacağım. Tek istediğim zamanın koşullarını ayak uydurmanız. Evlere iş veren firmalar ile ilgili neden olumsuz konuştuğumu sizlere sıralayayım:

    

   • Eskiden firmalar ve fabrikalar şehir içindeydi ya da sokak aralarında olabiliyordu. Şimdi büyük bir kısmı ya sanayi bölgelerinde ya da şehir dışında.

    

   • Eski üretim tekniklerinin yerini yenisi aldı. Eskiden yapılan iplik temizleme işini veya kalem montajını şimdi robotlar yapıyor. Hem daha ucuz hem de daha güvenli.

    

   • Üretim maliyetleri ve işçilik maliyetleri eskiye göre çok farklı.Dışarıya iş vermektense eleman alıp bir makinenin başına oturtmak daha mantıklı.

    

   • Siz ne kadar güvenlik firmalar arıyorsanız, onlarda güvenilir iş verecek ev hanımları arıyor. Ancak bu güven ortamı iki türlüde yıkılmış durumda.

    

   • Yine evlere iş veren firmalar bulabilirsiniz. Ancak bu çevrenizde olabilir, tanıdık firmalar olabilir. İnternetten bulmanız çok zor veya imkansız. Bulduklarınızın büyük bir kısmı dolandırıcı çıkacaktır.

    

   Not: Bu tarz firmalar yok değil, elbet vardır. Elektrik direklerine veya duvarlara afişle asılan ilanlar görebilirsiniz. Ancak bir çoğu dolandırıcıdır. Güvenilir olanlar ise ya az ödeme yapıyordur, ya da başkalarından size fırsat gelmez.

    

   Evde Ne İş Yapabilirim?

   Evlere iş veren  firmalar

   Sizlere olumsuz olan durumu anlattım. Bu söylediklerimi teyit etmek için bütün siteleri inceleyebilirsiniz. Bir tane firma dahi bulamayacağınıza eminim. Şimdi size evde para kazanmanız için yapmanız gerekenleri anlatacağım. Burada sizin elinizi taşın altına koymanız gerekiyor. Öncelikle para kazanmanın eskisi gibi kolay olmadığınız bilin. İstanbul, İzmir, Adana, Ankara veya Türkiye’nin herhangi bir ilinde yaşıyor olmanız fark etmiyor.

    

   Evde para kazanmak için iki seçeneğiniz var. Ya internet üzerinden bir şeyler yapacaksınız ya da internet olmadan diğer para kazanma yöntemlerini deneyeceksiniz. Bu yazıda internet olmadan yapabileceğiniz işleri sıralayacağım. İnternetten para kazanmak istiyorsanız  para kazanma yolları başlıklı yazımı okuyabilirsiniz. Şimdi konumuza dönelim.

    

   Evlere İş Veren Yerler ve Telefon Numaraları

   Evlere hangi firmalar iş verir? Bunları size tek tek sıralayacağım. Siz aşağıda yazılı olan sektörlerden bir tanesini seçip, kendinize uygun olan firmaları araştırın. Örneğin; yemek sektörü ile ilgili bir iş yapıyorsanız, firma rehberlerinden bunların telefon numaralarını bulabilirsiniz. Bu firmaları aramaktan çekinmeyin. Emin olun aradığınız 10 firmadan en kötü 2’si olumlu dönüş yapacaktır. Hangi ürünü satarsanız satın bu kural evrenseldir. Daha önce çağrı merkezi yöneticiliği yaptığım için bu kuralı bir çok defa teyit etme fırsatım oldu. Şimdi bu sektörleri sıralayayım.

   Vasat futbolcular topun ayağına gelmesini bekler, başarılı olanlar ise topun olduğu yere kendisi koşar. Sizin de yapmanız gereken sadece koşmak.

   1.Yemek Firmaları

   Evlere iş veren firmalar arasında en beğendiğim ve para kazanacağınıza inandığım firmaların olduğu bir sektör. Evden para kazanmak istiyorsanız emin olun yemek firmaları herkese kazandırabilecek potansiyele sahip. Peki nasıl? Çevrenizdeki lokantaları, restoranları veya fastfood işletmelerini inceleyin. Bir çoğu yaptığı ürünleri dışardan temin ediyor. Üstelik lezzet olayına pek bakma fırsatları olmuyor diyebilirim. Çünkü gerçekten alternatifleri yok.

    

   Sizden istediğim ise bu firmalara alternatif sunmanız. Örneğin; içli köfte veya mantıdan bahsedeyim size. Bir çok işletmenin menüsünde yer alan bu ürünler o işletmelerin çalışanları tarafından değil, dışarıdan satın alınarak temin edilir. Neden bu işletmenin çalışanları yapmaz ki? Ya yapmayı bilmiyorlar, ya da lezzetli yapamıyorlar. Bunu restoranlarda verilen çiğ köftenin lezzetini düşünerek anlayabilirsiniz. Ben çiğ köftesi güzel olan bir tane restoran dahi hatırlamıyor veya denk gelmedim.

    

   Ben size sadece iki örnek verdim. Bu örnekler çeşitlendirilebilir. İçli köfte yapıp, dolabınızda bu şekilde stoklayabilirsiniz. Ya da sipariş geldikçe yapmanız mümkün. Peki siparişi nasıl alacaksınız. Bunun için ya tek tek firmaları ziyaret etmelisiniz, ya da firma rehberleri üzerinden bu işletmeleri arayarak ” böyle bir iş yapıyorum, sizinle çalışmak isterim” diye pazarlama faaliyeti yürütmelisiniz. Denediğiniz taktirde emin olun başarısız olma şansınız yok. Denemezsiniz başaramazsınız.

    

   2.Tütün Sarma Firmaları

   Bu işin yasal olup olmadığıyla ilgili pek bir bilgim yok. Ancak sarılan tütülün yasal bandrollü ürünler olduğunu biliyorum. Son zamanlarda ise çevremizde açılmaya başlayan tütün satış dükkanları, bu işi evde yapacak kişiler aramaktadır. Sohbet ettiğim bir çok işletme sahibi bu şekilde arayış içerisinde. Eğer sohbet etme fırsatınız varsa, bu işletmeler ile tek tek konuşun.Sizde teklifinizi sunun.Çok fazla bir para kazanmayı beklemeyin.Ancak sizin için güzel bir ek gelir yaratma fırsatı olmuş olur.

    

   3.Aktar Firmaları İle Çalışın

   Evde para kazanmak için bir firmanın işini yapmak zorunda değilsiniz.Evde sabun üretmek kadar kolay olan bir şey yok.Aktarlarda yer alan doğal sabunları görmüşsünüzdür.Bu tarz sabunları firmalardan daha ucuza hem de daha kaliteli bir şekilde üretebilirsiniz.Yağ + Su + Kostik karışımı ile evde kendi sabununuzu üretmek sadece 2 saati alacak.Evde sabun üretimi başlıklı yazımı okuyarak sizde üretime başlayabilirsiniz.Firma rehberlerine baktığınızda sadece İstanbul da 250’nin üzerinde aktar göreceksiniz.Bunları tek tek arayıp ya da ziyaret ederek ürünlerinizi satmanız mümkün.

    

   4.Nikah Şekeri Üretin

   Evlere iş veren firmalar en çok bu konuda dışarıdan yardım alıyor.Nikah şekeri üreten bir çok firma küçük orta ölçekli işletmelerden oluşuyor.Bu firmalarda üretimlerini yetiştirmek için dışarıdan destek alıyor.Ancak internette bu şekilde ilan verecek firmaları beklemeyin.Yakınınızda yer alan bu tarz matbaa veya nikah şekeri satan firma var ise onlarla iletişime geçin.Diğer türlü ise sadece kendiniz üretim yapıp, düğün salonlarına satmayı deneyin.Ya da internet üzerinden en basiti facebook üzerinden satmaya çalışabilirsiniz.

    

   5.Yapay Çiçek Yaparak Para Kazanın

   Şuan güncel olarak evlere yapay çiçek yapımı konusunda iş verildiğini biliyorum.Bana göre biraz yetenek ve bilgi isteyen bir iş.Tabi bu konuda Youtube zengin bir kaynak.Kolaylıkla evde yapay çiçek yapımını öğrenebilirsiniz.Firmalar ise size bu konuda hazır üretim taslağı sunmaktadır.Tabi bu tarz firmaları bulmak biraz zor olabilir.Bunun için sizin bizzat kendiniz üretim yapıp firmalara sunmanız gerekiyor.Örneğin; 5 adet farklı çiçek modeli hazırlayıp bunu firmalara önerin.Emin olun aralarında kabul edenler çıkacaktır.

    

   Daha detaylı bilgi için evde nasıl para kazanılır başlıklı yazımı mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

    

   Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar

   evlere iş veren firmalar

   evlere iş veren firmalar

   Fabrikalara yakın olan bir yerde oturuyorsanız mümkün olan bir durum. Kocaeli sanayi, Esenyurt sanayi ve İkitelli sanayi bölgelerinde bu tarz asılmış afişlere denk geldim. Bahsettiğim gibi evinizin bu bölgelere yakın olması gerekiyor. Diğer türlü firmalar da kargo maliyeti yaşamadan, daha uygun fiyata evlere iş vermek istiyor. Eğer eviniz bu bölgelere yakınsa kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

    

   Bu tarz işlerde genelde fabrikanın iş dağıtan bir elemanı olur. Bu kişiye ulaşmanız gerekiyor. Ara sokaklarda gezdiğiniz zaman dışarı da bu tarz işlerle uğraşan bayanlar ile karşılaşabilirsiniz. Onlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Emin olun bir çoğu size yardımcı olacaktır.

   Okuyunuz: Etsy’de Satış Yapmak ve Dükkan Açmak

   Evlere İş Veren Firmalar” başlıklı yazımızın sonuna geldik.Dilek ve isteklerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

   Bir Yorum Yazın

   Ziyaretçi Yorumları - 44 Yorum
   1. Ummugulsum dedi ki:

    Kirklarelinde yaşıyorum evde herhangi bir
    paketleme işlemi yapabilirim

   2. Muhammet dedi ki:

    Antalya’dan ben Muhammet evde her türlü paketleme işini yapabilirim.

    1. Özlem dedi ki:

     Evde paketleme işi arıyorum gebzede oturuyorum daha önce fabrikada paketleme yaptim elim hızlıdır dönüş yaparsaniz sevinirim

   3. Zeynep dedi ki:

    Her türlü paketleme vb. İşler yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler bu işe çok ihtiyacım var

    1. Kübra dedi ki:

     Kırklareli babaeskide oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

    2. Semra akdemir dedi ki:

     Diyarbakırda yaşıyorum ecde her türlü paketleme işi yapılır

   4. Günay Demir dedi ki:

    Gaziantepte yaşıyorum ewde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş olursa sevinirim!!!

   5. hande dedi ki:

    ekibimiz hazır bütün işleri yapabiliriz yapabiliriz şanlıurfa merkez

    1. Dilber Yörük dedi ki:

     İstanbul ortadag da oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

   6. Asiye dedi ki:

    Evde her türlü paketleme vs işi itina ile yapilir

    1. Zeliha Aybey dedi ki:

     Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Bursa Osmangazi de oturuyorum. Lütfen dönüş yaparmısınız

   7. Nusret öztürk dedi ki:

    Merhaba !Gebze/ beylikbağında esnafım 50 kişilik ekibim var her nevi paketleme işi firmalardan alıp evlere dağıtabilirim dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

   8. CEM dedi ki:

    EKİBİMLE BERABER İSTANBUL ESENLER DÖRTYOL’DA BULUNAN YERİMİZDE HER TÜRLÜ İŞ YAPILIR. DÖNÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM.

   9. Pınar dedi ki:

    Her türlü paketleme yaparım lütfen işe çok ihtiyacım var

    1. ali dedi ki:

     herhangi bir dönüş yapıldı mı acaba??

   10. Arzu dedi ki:

    Merhaba biz 4 arkadaş evde ek iş yapmak istiyoruz…paketleme boncuk dizme vs İstanbul Anadolu yakasındayız…

   11. Çiğdem yucer dedi ki:

    Gebze’de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum ailece yapabilirim ikicocugum var enkisa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

   12. Dilber Yörük dedi ki:

    İstanbul ortadag da oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

   13. Belgin dedi ki:

    Silivri selimpaşada oturuyorum paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

   14. Kader dedi ki:

    Grubum var tecrubeliyiz evde paketleme ise ihtiyacimiz var geri donus istiyorum

   15. Kübra dedi ki:

    Merhaba İstanbul Sancaktepe ortadağ da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır istediğiniz günde ürünü teslim edebilirim geri dönüş sağlarsanız sevinirim

   16. Emine PINAR dedi ki:

    Mersin silifkede yaşıyorum evde psketleme işi ne olursa yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

   17. Feride Yasak dedi ki:

    İyi gunler ekibimle çalışmak üzere paketleme olur boncuk işi olur etiket işi olabilir bu tarz işleri tercih ediyorum İstanbul Esenyurt’ta yaşıyorum güven çerçevesi içinde calisabilecegim firmalarla çalışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iletişim bilgilerini yazıyorum alt bölümde saygılar.

   18. BAĞDAGÜL dedi ki:

    MERHABA BEN İT GOP CİVARINDA ÖTURUYORUM.10 KİŞİLİK GRUBUM VAR.EVDE YAPILAN İŞ ISTIYORUM.TŞK

   19. Mustafa dedi ki:

    Ek iş arıyorum bütün işleri yapabilirim

   20. Ayla dedi ki:

    Caglayan mah.kagithanede yasiyorum evde uc kisiyiz is yapabilecegimiz paketleme isi boncuk isi olur boncuk isi kravat isi vs daha once yaptik elimiz yatkindir ve hizlidir .sizden iyi haberler bekliyoruz kolay gelsin

   21. Mehtap gungor öner dedi ki:

    Merhabalar.bursa karacabeyde oturuyorum.29yasindayim.ev hanimiyim.universite mezunuyum.5kisilik ekibim var simdilik ve arttirmam da mumkun. Daha once silikon etiketleme kurdele isleri yaptim.elim hizli temiz ve ozenliyim dir. Bu ise cok ihtiyacim var.donus yaparsaniz cok mutlu olurum.tesekkur ederim.

   22. ASLAN GÜNGÖR dedi ki:

    EV DE PAKETLEME . BONCUK DİZME VEYA DİĞER TÜM İŞLERİ YAPABİLİRİM

   23. Pınar dedi ki:

    Hertpinarürlü paketleme boncuk işi yapabilirim

   24. Şükran dedi ki:

    Daha önce paketleme işi yaptim lütfen bilgi

   25. Mine dedi ki:

    Evde pakaketleme işi yapabilirim tuzla istanbul

   26. cevehir dedi ki:

    Bir firma ile görüştüm kina paketleme işi kargoyla birlikte hassas tartı gondercez onun için 89 lira ücret ödemeli istediler güvene bilir miyim bu firmaya 3 iş günün de kargo gelecek dediler ödeme yapmadım bilgilendirirmisiniz

   27. Hatice dedi ki:

    EK İŞE İHTİYACIM VAR EVDE. DÖNÜŞ YAPARSANIZ COK MUTLU OLURUM. SİVAS DİVRİĞİ İLÇESİ

   28. esra dedi ki:

    Istanbul bayrampasa herturlu paketleme yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim

   29. esra dedi ki:

    evde ek is yapmak istiyorum paketleme istanbul bayrampaşa da oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim tesekkurler

   30. mehmet dedi ki:

    Mehmet YILMAZ
    İstanbul / esenler
    evde ek iş arıyorum.
    daha önce etiket işi yaptım.
    işleri 3-4 kişi yapacağız.
    güven açısından yüzyüzede görüşebiliriz.
    iletişime geçerseniz seviirim.
    mail attıktan sonra telefonlada görüşebiliriz.

   31. Akile Fidancan dedi ki:

    Ev hanımıyım evime destek olmak için paketleme işi arıyorum Yardımcı olursan sevinirim

   32. Suna akkaya dedi ki:

    Evde ek iş arıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi çocuklarım küçük olduğundan dolayı dışarda çalışamıyorum ..

   33. Zeliha Aşık dedi ki:

    Gerçekten bu işleri alabilen varmı acaba ben o kadar çok uğraştım ki hepsi yalan çıktı insanların mağduriyetini kullanıp alay eden insanlar var artık inancım kalmadı

   34. Cahide dedi ki:

    22 yaşındayım ünivrtste öğrencisiyim son sınıfim herhangi bir işte calışmıyorum paketleme işi için beni tercih ederseniz çok sevinirim

   35. Aziz dedi ki:

    Paketleme işi istiyorum eve

   36. Yeşim Gülünay dedi ki:

    Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum samsun 19mayıs ilçesinde ikamet ediyorum geri dönüş sağlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

   37. Elif SOYTEMİZ dedi ki:

    Merhaba Trabzon merkezden oturuyorum. Üniversite mezunu işsizim. Evde paketleme işi yapmak istiyordum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

   38. Suna güzey Akkoyun dedi ki:

    Merhaba adana’dayım evde paketleme işine ihtiyacım var