En Karlı iş Fikirleri 2022 | Kar Marjı Yüksek 20+ iş Fikri

   Hızlı para kazanmanın yolu karlı bir sektörde iş yapmaktan gelir.Düşük maliyetle elde ettiğimiz ürünleri eğer %30 un üzerinde bir fiyatla satabiliyorsak, bilin ki karlı bir işe sahibiz.Tabi biz bu yazımızda sizler için % 1000’lere kadar kazanabileceğiniz en karlı iş fikirleri listesini araştırdık.

   En Karlı İş Fikirleri

   En Karlı İş Fikirleri 2020

   En karlı sektör bilindiği üzere medya, internet ve teknoloji sektörüdür.Ancak deneyim sahibi değilsek ve iyi de bir sermayemiz yoksa bunlar sadece hayaldir.Biz en iyisi başlangıç olarak bize güzel paralar kazandıracak sermayemizi en hızlı büyütebileceğimiz işleri sıralayalım.

   Not: En karlı iş fikirleri dışında En Kazançlı Sektörler başlıklı makalemizi inceleyerek farklı fikirler edinebilirsiniz.

   En Karlı iş Fikirleri

   Karlı iş fikirleri

   Karlı iş fikirleri

   Aşağıda yer alan iş fikirleri bir çok sektör arasından detaylı araştırma yaparak yazılmıştır.Bu fikirler her ne kadar çok kazandırsa da, kar etmek tamamen sizin elinizdedir.Unutmayın müşteri potansiyelinzii arttırmadığınız sürece yaptığnız işin karlı olmasının bir önemi olmaz.

    

   1.Gayrimenkul Sektörü

   Gayrimenkul sektörü

   Gayrimenkul sektörü

   Artan insan nüfusu, bina sayısı, gayrimenkule olan yatırım gayrimenkul danışmanlığını oldukça popüler kılmıştır.Ülkemizde bu sektör emin olun çok az gelişmiştir.Gayrimenkul sektörü özellikle ABD, İngiltere, Kanada gibi ülkelerde zirvelerde yer almaktadır.

   Türkiye de artık bir kişinin 1 den fazla gayrimenkule sahip olması, gayrimenkul danışmanlığına olan ihtiyacı arttırmıştır.Mal sahipleri gayrimenkullerini yönetecek, kiraya verecek ve bu kiraların  kendilerine aktarılmasını sağlayacak danıamanlara ihtiyaç duyarlar.Önümüzdeki dönemlerde bireysel zenginleşme artacağı için bu sektör canlılığını korumaya devam edecektir.Az sermaye ile en çok kazandıran işlerden birisi diyebiliriz.

    

   2.Kafe Açmak

   cafe açmak

   cafe açmak

   Herkesin bildiği en karlı iş fikirleri arasında yer almaktadır.Bildiğimiz çay, kahve, meşrubat ve atıştırmalıkların satıldığı bir işletmedir.Kar marjı %1000’lere kadar çıkmaktadır.Tabi bu işte riskin olduğu da bir gerçektir.Yani bir kafeyi işler hale getirmekle bakkalı işler hale getirmek aynı şey değildir.Ancak iyi bir araştırma ile bu işi yapıp tutturursanız güzel paralar sizi bekliyor olucaktır.

    

   3.Pilavcı Dükkanı Açmak

   pilavcı açmak

   pilavcı açmak

   Şuan ülkemizde oldukça meşhur ancak hakkıyla yapan az işletmenin olduğu bir iş fikridir.Pilav dükkanı yeni değil ancak listemizde 3. sırada olmasının nedeni kar marjının çok yüksek olmasıdır.Sizin masraflarınıza göre %900 e kadar kar etme şansınız vardır.Siz yeterki lezzetli, temiz ve kaliteli bir iş çıkartın.Kazanmak ise kolay kısmı olucaktır.

    

   4.Çiğ Köfte Dükkanı Açmak

   çiğ köfteci açmak

   çiğ köfteci açmak

   Sektörde doymuş olan çiğ köfte sektörü en karlı iş fikirleri arasında yer almaktadır.Bu nedenle bakkallar gibi her yerde görmek mümkündür.Eğer sizde çiğ köfte dükkanı açmak istiyorsanız rakiplerinizden farklı olmanız ve rekabetin az olduğu yerlerde bu işi yapmanız gerekir.

   Okuyunuz: En Yeni 75+ İş Fikri

   5.Organizasyon Şirketi Açmak

   Eğer etkinlik yönetimi ile aranız iyise  bu sektör tam size göre.Olurda işinizde marka olursanız tüm etkinliklerde aranılan firma olabilirsiniz.Organizasyon firmalarının kar marjı yaptıkları işin boyutuna ve türevine göre değişmektedir.

   Tabi organizasyon sektörü denilince konser, düğün, etkinlik, gezi, sünnet, kına vs. aklınıza bir sürü fikir gelebilir.Tabi iyi olduğunuz ve sermayenizin yeterli olabileceği fikri seçmek sizin avantajınıza olucaktır.

    

   6.Hediyelik Dükkanı Açmak

   Ülkemizde hediyelik dükkanı denilince akla ne alırsan 1 tl tarzı işletmeler gelmektedir.Ancak malesef yanlış bir algı.Gerçekten özel hissettirecek, nadir bulunacak ve uğrak noktası olmanızı sağlayacak ürünler satmanız size güzel karlar elde ettirecektir.Yapmanız gereken araştırmalar yapıp ürünler için tedarikçilerle görüşmektir.Tabi müşterilerinize hediye dükkanı olduğunuzu da belirtmelisiniz.

   Okuyunuz: Para Kazandıran iş Fikirleri

   7.Dondurma Dükkanı Açmak

   Yazın en çok kazandıran işlerinin başında gelmektedir.Sıcaktan bunalanlar serinlemek için en en lezzetli dondurma dükkanına akın edecektir.Eğer sizde bu işi severek ve profosyonel bir şekilde yaparsanız yazların uğrak noktası olucaksınız.Mado örneğini unutmayın, maraş dondurmacısından gelmektedir.

    

   8.Çikolata Dükkanı Açmak

   Sadece çikolata ürünlerinin satıldığı bir dükkan açmak.Beyoğlu çikolatacısı tarzı.En karlı iş fikirleri arasında yer almaktadır.Hazır ambalajlı ürünlere göre daha kaliteli ve daha lezzetli olurlar.Müşteri kitlenizi iyi oluşturabilirseniz ve bir de cafe türünde bir işletme kontepsi yaparsanız kahvenin yanında aranılan lezzet sizin dükkanınız olucaktır.

    

   9.Bijuteri Dükkanı Açmak

   Aksesuar ürünleri ve bijuteri ürünlerinin olduğu bir dükkan açmak en karlı işlerden birisini yapmak demektir.Bijuteri ve aksesuarda büyük markalar pek etkin rol oynamaz.Nedeni ise basitte olsa profosyonel de olsa piyasara binlerce tasarım vardır.En beğenilen tasarım 5 tl’li bir küpe de olabilir 1000 dolarlıkta.Bu biraz tasarımcıya ve şansa bağlıdır.Hele ki sizde bişeyler üretirim diyorsanız bu işte başarılı olma şansınız çok yüksektir.Kar marjı ise bulunduğunuz bölgeye göre %1000 lere kadar çıkmaktadır.Bijuteri dükkanı açmak başlıklı makaleyi inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

    

   10.Fastfood Dükkanı Açmak

   İnsanların zaman sıkıntısı olduğu bilinen bir gerçek.Bu nedenle artık yemeğe de kimse fazla zaman ayırmak istemiyor.Bir yemek için en fazla 5 dk beklemek istiyor insanlar.Bundan dolayı hızlı yemek sektörleri en çok iş yapan sektördür.Sizde bu sektörde yerinizi alırsanız ve marka olabilirseniz %500 oranında kar rakamları sizi bekleyecektir.Emin olun tost yaparak bile marka olmanız mümkündür.Yeterki özen gösterin ve en iyi olmayı hedefleyin.

    

   11.Güvenlik Sektörü

   Güvenlik elemanlarının iş alınımı, onların kontrolü ve işe yerleştirilmeleri gibi organizasyonları sağlayan bir firma. En karlı iş fikirleri arasında yerini alacaktır.Ülkemizde güvenlik elemanı sayısı ne kadar fazla olsada bir o kadar da açık vardır.Bu işleri organize eden firmalar ise gerçekten yüksek ve düzenli kazançlar elde etmektedirler.

    

   12.Kuruyemiş Dükkanı Açmak

   Kuruyemiş sektörünün ne kadar karlı olduğunu bilmeyen yoktur heralde.Sektörde sadece kuruyemiş üzerine iş yapan firmalar yavaş yavaş dükkan açmaya başladılar.İnsanlar artık bakkal veya market yerine sadece bu işi yapan kuruyemiş dükkanlarına yönelmeye başladılar.Bu iş üzerine en büyük örnek mumcu kuruyemiştir.Aynı zamanda bayilik veren bir firmadır.Kar marjı ise %250 ye kadar çıkmaktadır.

    

   13.Oto Kiralama Sektörü

   Bulunduğunuz çevrede tanınıyorsanız ve geniş bir kitle ile iletişim halindeyseniz bu iş tam size göre olabilir.Araç ücretini amorte ettikten sonra kazandıklarınız size %100 kar olarak yansıyacaktır.Yasal prosedürlere ve sigorta konusana dikkat etmeniz bu işte sizi başarılı kılacaktır.

    

   14.Seyahat Acentası Açmak

   Artık ülkemizde tatil kültürünün oturmaya başladığını sizde farketmişsinizdir.Bunun nedeni tamamen capitalizme adapte olmamız ve stresten kurtulmak istememizdir.Bundan dolayı bu sektörde sunacanız hizmetler için talepler artıcaktır.Yapmanız gereken güzel bir konumda en iyi pazarlama faliyetlerini gerçekleştirmek olucaktır.

    

   15.Telefon Aksesuarları Üzerine Dükkan

   Cep telefonu artık olmazsa olmaz olan bir ihtiyacımız.Tabi cep telefonu aksesuarlarıda bunun yanında yüksek talep gören bir pazar.Tüketiciler ise aradığı çeşidi tek bir dükkanda bulabileceğini bilirse, güzel paralar kazanabilirisiniz.Sadece cep aksesuarları satan dükkan sayısı gerçekten çok az.

    

   16.Kahvaltı Salonu Açmak

   Yemek kültürünü yavaş yavaş ev dışına taşımaya başladık millet olarak.Buna kahvaltıda dahil olmak üzere.Beşiktaş’ta ki kahvaltıcalar sokağını duymuşsunuzdur belki.Sabah 7 ile öğlen 16:00 ya kadar büyük bir kalabalık vardır.Tabi Beşiktaş’tan başka bölgelerde kahvaltı dükkanları pek yok desek yeridir.Sizde kahvaltı üzerine yapıcağınız bir iş modeli ile bulunduğunuz bölgede sektörün öncüsü olabilirsiniz.

    

   17.Masaj Salonu Açmak

   Sürekli hayatın stresli olduğundan bahsediyoruz size.Bunu çalışan insanlar için söylemek doğru.Tabi bu da beraberinde stres atmak için faliyet arayışlarına yöneltmiştir insanları.İnternet üzerinden fırsat sitelerinde masaj salonlarının satış rakamlarına baktığınızda aşırı  yükseklik gözünüze çarpıcaktır.Sizde bu anlamda kaliteli bir hizmet verdiğiniz zaman güzel paralar kazanabilirisiniz.En karlı iş fikirleri arasında yer almaktadır.

    

   18.Güzellik Salonu Açmak

   Güzellik, kozmetik ve sağlık sektörü artık her kesim tarafından talep görmektedir.Bu alanda bir işe girişmek istiyorsanız 3 aylık hızlandırılmış kurs eğitimi alarak profosyonel bir şekilde işinize başlayabilirsiniz.Performansınıza göre kar marjınız yükselebilir de artabilirde.Bulunduğunuz bölgede marka olmanız önemli.

    

   19.Oto Yıkama Dükkanı Açmak

   Oto yıkama artık çok popüler bir iş.Kazanmama  ve iş yapmama olasılığınız çok düşük.Ancak oto yıkama dükkanı açmak için güzel bir yer bulmak gerçekten çok zor.Eğer siz çevrenizde bu işi icraa edebileceğiniz bir alan bulabilirseniz en karlı iş fikirlerinden birisini yapmış olucaksınız.Oto yıkama dükkanı açmak başlıklı makaleyi okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

    

   20.Taze Sıkma Meyve Suyu

   Yurt dışında sadece taze meyve suyu hizmeti veren işletme sayısı oldukça fazla.Ülkemizde de bunun örneklerini size verebiliriz.Ancak yeterince profosyonelleşmemiş ve sektör doyum sağlamamıştır.Eğer siz güzel bir marka oluşturursanız çok para kazanıp bayilikler verebilirsiniz.

    

   Bonus: Bitcoin, Altcoin ile Para Kazanmak

   Bu resim 23.04.2018 tarihini temsil etmektedir.Bugünlerde herkes bitcoin ile günlük %20-%30 arası para kazanmaktadır.Bitcoin treni hala kalkmış değil.Güncel olarak değeri 9 bin dolar olan bitcoin’in ilerleyen yıllarda 250 bin dolara kadar çıkacağı söylenmektedir.Tabi günlük %20-%30 kazanmak istiyorsanız alt coinlerin alım satımının yapıldığı Binance borsasına üye olmanız gerekiyor.Uzun zamandır yoğunluktan dolayı üye alımını durduran Binance borsası sistemlerini yenileyerek tekrar üye kaydı almaktadır.İlerde  tekrar üye alımının durdurulmasına karşı acele etmenizi tavsiye ederiz.(Güncel üye sayısı 11 milyon).Binance borsası ile nasıl para kazanırım diyorsanız youtube üzerinde binlerce video bulabilirsiniz.

    

   Başarılı Girişimcilik Örnekleri Sahibini Zengin Eden Fikirler

   İşyeri Açma Fikirleri 30 Parlak İş Fikri

   Hiç Duymadığınız 30 Farklı Para Kazanma Yöntemi

    

   en karlı iş fikirleri

   en karlı iş fikirleri

   Sizler için hazırladığımız liste bu kadar.Yaptığımız araştırmaların hemen hemen hepsi yurt dışı kaynaklı sitelerden çeviri yapılarak hazırlanmıştır.En karlı iş fikirleri makalesini değerlendirmesi size ait.Yazımızın faydalı olduğunu düşünüyorsanız yorum bırakarak destek olabilirsiniz.

    

   Kaynak: https://www.caminofinancial.com/most-profitable-small-business-industries/

   Bir Yorum Yazın

   Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

   Henüz yorum yapılmamış.