Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar | Damacana Su Bayilik

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar - Damacana Bayilik

Bayilik olarak adlandırılan ticari faaliyetler çeşitli sektörlerde yapılabilir. Damacana su bayilik verileceği zaman da birçok firma ile bu çalışmayı yapmak söz konusu olur. Bir ürün ya da hizmet alıcılarla buluşturulacağında firmaların yatırımcılar aracılığı ile bu faaliyetleri yürüttüğü görülür.

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar - Damacana Bayilik
Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar – Damacana Bayilik

Bayi olarak adlandırılan işletme belirli koşullar karşılığında imzaladığı sözleşme şartlarına uyumlu olarak hizmet verir. Bayilik koşullarını belirleyen ise bayilik veren firmadır. İsim hakkı bedeli talep edip etmemek de firma inisiyatifinde olur.

Bazı markalar ürünleri satılacağı zaman marka bedeli olarak bayilerden bir ücret talep eder. Girişimci satacağı ürünü marka güvencesinde pazarlayacağı için bu miktarı öder. Bazı markalar ise isim hakkı ücreti almaz ve yatırımcısından reklam gideri gibi çeşitli bedelleri de talep etmez.

Bu durum bayilik veren firma ile girişimci arasında imzalanacak anlaşmalarla şekillenir. Su bayilikleri de çeşitli firmalar tarafından işletmelere verilir. Su, insan sağlığı açısından oldukça önemli maddeler arasında yer alır ve bundan dolayı da çeşitli su markaları ürün pazarlaması yapar.

Suyun yapısal özelliklerinin insan sağlığı için uygun olması oldukça önemlidir. Bundan dolayı da PH değeri olarak adlandırılan ve suyun niteliğini belirleyen özellik dikkate alınır. Aynı zamanda marka değeri de bir suyun kolay satışının yapılmasında önemsenir.

Su bayiliği almak isteyen işletmelerin piyasa araştırması yapması oldukça önemlidir. Bu sebeple de şebeke suyunun güvenle tüketilmediği yerlerde su bayiliği açmak akıllıca bir davranış olur. Günümüzde büyük şehirlerde apartmanların genellikle depo suyu kullanması nedeni ile hijyenik içme suyuna duyulan ihtiyaç oldukça fazladır.

Damacana su bayilik çeşitli markalardan alınabilir. Bu markalar arasında yer alanlardan Erikli, Abant, Sultan su gibi birçok isimden söz etmek mümkündür. Her markanın kendine özgü koşulları olur ve anlaşma süreçlerinde bayi ile firma arasında bu koşulların yerine getirilmesi gerekir. Su firmaları geniş bir pazarda yer almak istediklerinde bayileri aracılığı ile bunu gerçekleştirir.

Damacana Su Bayilik Fırsatları

Erikli Su

Erikli markası Bursa ilinde üretim yapan bir firmadır. Suyu kaynağından alan firma dolum noktasına aktardığı suyu gıda tüzüğüne uygun koşullarda satışa sunar. Firma bayilik vereceği zaman bazı koşulların yerine getirilmesini gerekli görür.

Bayilik yapmak isteyen yatırımcıların su dağıtımı için gerekli olan tüm ekipmanlara sahip olması gerekir. Hijyen koşulu ise firmanın öncelikleri arasında yer alır. Bayi açılacağı zaman dükkânın lokasyonu dikkate alınır. Ayrıca denetim konusunda da sıkı bir çalışma anlayışı ile hareket edilir.

Bundan dolayı da firma ile yapılacak görüşmelerde bayilik şartları ayrıntılı olarak belirtilir. Web adresi üzerinden iletişim formu doldurularak marka ile iletişime geçilebilmektedir.

Saka Su

Damacana su bayilik veren firmalardan biri de Saka Su adıyla faaliyetler yürüten firmadır. 2004 yılından bu yana üretim yapan Saka Su da bayileri aracılığı ile sektörde yer alır. Bu firmanın da bayilik verme koşulları bulunur ve bunlardan en önemlisi hijyen şartlarının yerine getirilmesidir.

Yurt içinde olduğu gibi yurt dışı pazarlarda da yer alan firma çeşitli ülkelerde su satışı yapar. Saka Su dağıtıcılarından çalışanlarına üniforma giydirmesini talep etmektedir. Ayrıca çeşitli ekipmanların da bayi tarafından temin edilmesi gerekir.

Cam şişe üretimi de firmanın faaliyetleri arasında yer alır. Bayisine eğitim verebilen Saka Su kendi belirlediği standartlara uygun olarak bayilik anlaşması imzalar. Bundan dolayı da firmaya bayilik başvurusu yapılacağı zaman form doldurarak iletişime geçilmesi gerekir.

Sırma Su

Sapanca’da fabrikası bulunan Sırma Su 2002 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Markanın 4 adet su dolum tesisi bulunurken bunun yanı sıra maden suyu dolum tesisine de sahiptir. Damacana su bayilik veren firmalardan olan Sırma Su doğal maden suyu ve limonata satışları ile de sektörde yer alır.

Bayilik veren firmalardan biri olan Sırma Su’dan anlaşma yapılarak bayilik almak mümkündür. Firmanın kendine özgü koşullarını yerine getirmek gerekli olur. Bunlar arasında ekipman temini ve yatırım yapacak kaynaklara sahip olmak ilk sıralarda yer alır.

Açılacak bayinin bulunduğu lokasyon da firmanın dikkate aldığı konular arasında yer alır. Yatırımcı ile firma arasında iletişim kurmak için başvuru süreçlerinin eksiksiz olarak sürdürülmesi gerekir.

Hamidiye Su

Hamidiye markası da 1902 yılından beri hizmet veren firmalardan biridir. İstanbul merkezli olarak üretim yapan firma İBB iştirakidir. Yaygın olarak bilinen su firmaları arasında Hamidiye Su da yer alırken bayilik almak isteyenler bireysel olarak başvuru yapabilir.

Bunun yanı sıra tüzel kişilerin de bayilik başvurusu yapması mümkündür. Köklü bir geçmişe sahip olan su markalarından biri olan Hamidiye su geniş bir kitle tarafından tüketilen markalar arasında yer alır.

Gürpınar Su

Gürpınar markası 2009 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Gölcük’ten çıkarılan suyun 7,39 PH değerine sahip olduğu bilinir. Türkiye genelinde bayilikleri olan firmanın çeşitli şartların yerine getirilmesi durumunda yatırımcılarla anlaşma yaptığı görülür.

Geniş bir alıcı kitlesi bulunan su markasının hijyenik koşullarda üretim yaptığı görülür. Bayilik almak isteyen girişimcilerden de talep ettikleri arasında hijyen kurallarına uyulması ve satış yapılacak lokasyonun doğru tespit edilmesi gelir.

Nestle Su

Bilinen markalardan biri olan Nestle de damacana su bayilik başvurularına yanıt veren su firmalarından biridir. Su üretiminin dışında da çeşitli ürünleri satışta olan markanın bayilik konusunda hassas bir yaklaşıma sahip olduğu görülür.

Bundan dolayı Nestle markasından bayilik alınacağı zaman kriterlerin karşılanması gerekir. Bu koşullar arasında hijyen öncelikli olarak gelir. Donanım açısından bayilik alacak firmanın yeterli düzeyde olması gerekir.

Belediyeye yapılacak su bayiliği açma başvurularının girişimci tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Personel işe alımı konusunda da yatırımcı belirli kurallara göre hareket etmelidir. Bundan dolayı da bayi açılacağı zaman firmadan bilgi alınması icap eder.

Pınar Su

Su şirketleri arasında yer alan Pınar Su da bayileri aracılığı ile geniş bir pazara satış yapan firmalardan biridir. Firmanın su temini konusunda birçok sertifikası bulunurken bayi anlaşmaları sırasında bazı koşulların yerine getirilmesini şart koşar.

Bayi olarak anlaşma yaptığı girişimcilerin yalnız bu markanın ürünlerini satması gerekli olur. Aynı zamanda da dağıtım süreçlerinde aksama yaşanmasını kabul etmeyen firmanın müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalıştığı görülür.

Hayat Su

1984 yılından bu yana hizmet veren markalardan biri de Hayat Su’dur. Maden suyu üretimi de yapan firmanın ürünleri Akmina markası adı altında satışa sunulur. Hayat Su geniş bir pazara hitap eden firmalar arasında yer alır ve dünya standartlarında üretim yapar.

Müşterilere sunulacak bayilik hizmetlerinde hijyen kurallarına uyumlu çalışmak ve aksama yaşanmadan dağıtım gerçekleştirmek ilk sırada yer alır. Hayat Su da müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında tutar ve bayilerinden merkezi lokasyonlarda mağaza açmasını talep eder.

Kardelen Su

Su firmaları arasında yer alan Kardelen Su da bayilik sistemi ile çalışan bir firmadır. İşletmenin adresleri üzerinden iletişime geçilerek bayilik koşullarının öğrenilmesi mümkündür. Bayilik verileceği zaman açılacak dükkânın büyüklüğüne bağlı olarak bayilik fiyatlarında değişiklik olacağından dolayı belirgin bir fiyatlandırma yapmak yanıltıcı olur.

Bu sebeplerle bayilik görüşmeleri ön başvurunun ardından yüz yüze yapılan çalışmalardır.

Abant Su

Bolu Abant merkezli olarak su temini sağlayan firma da Türkiye genelinde tanınan işletmelerden biridir. Bu markaya ait damacana su bayilik alınacağı zaman sözleşme koşullarını yerine getirmek gerekir.

Abant Su’ya ait Gölcük’te ikinci bir fabrika bulunur. Bu markanın da geniş bir alıcı kitlesi vardır. Avrupa Birliği standartlarında su dolum tesislerine sahip olan markadan da bayilik alınabilir. Bayilerinden istedikleri arasında depolama alanlarının yeterli olması gelir.

Hijyen kurallarına uygunluk ve firma adını yeterli düzeyde temsil edebilecek nitelikte iş gücüne sahip olmak arananlar arasında yer alır.

Elmacık Su

Sakarya ilinde çıkarılan sulardan biri de Elmacık Su’dur. Hendek ilçesinden temin edilen bu su kaynağından alınarak ambalajlanır. Bu firma kendisinden bayilik almak isteyen girişimcilerden isim hakkı bedeli talebinde bulunmamaktadır.

Firma ile iletişime geçildiğinde bayilik koşulları hakkında bilgi almak mümkün olur. Elmacık Su, bayileri ile anlaşma yapacağı zaman bazı koşulların yerine getirilmesi gerekir. Firmayla iletişim kurmak için öncelikle bir başvuru formu doldurulmalıdır. Ardından da şartların uygun olması durumunda karşılıklı görüşmek mümkün olur.

Damla Su

Su firmalarından bayilik alınacağı zaman işletmenin belirlediği koşulları yerine getirmek gerekir. Damla su da bayilik veren firmalar arasında yer alır. Resmî web adresleri sayesinde bu marka ile iletişim kurmak mümkün olur.

Bundan dolayı damacana su bayilik başvuruları için form doldurmak gerekir. İşletmelerin internet adresleri üzerinde yayımlanan formların doldurulması ön başvuru sırasında yeterli olur. Koşulları sağlayan firmalar ile daha sonra iletişime geçilir.

Not: Farklı iş fikirleri ile ilgili bilgi almak için sizler için hazırlamış olduğumuz dükkanı açma fikirleri başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kirazlıyayla Su

Kirazlıyayla Su bayi olarak çalışacağı girişimcilerle yapacağı anlaşmalarda isim hakkı bedeli istemeyen bir firmadır. Türkiye geneline hizmet vermek üzere planları olan firmanın genel olarak çalıştığı bölgeler Marmara ve Trakya’dır.

Firma yapacağı bayilik sözleşmeleri ile hizmet ağını genişletme çalışmaları yaparken girişimcilerin başvuru formları aracılığı ile bayilik başvurusu yapması mümkün olur.

Munzur Su

Su bayiliği için başvuru yapmak isteyen girişimciler için müracaat edilebilecek adreslerden biri de Munzur Su’dur. Damacana su bayilik başvuruları sırasında form doldurmak yeterli olurken uygun bulunan girişimcilere dönüş yapılır. Munzur Su da isim hakkı bedeli talep etmez.

Seğmenler Su

İsim hakkı bedeli talep etmeyen firmalardan biri de Seğmenler Su’dur. Bu su firmasının bayilerinden istedikleri arasında belirli bir dükkân metrekaresi vardır. Firma ile iletişime geçildiğinde bayilik koşulları ile ilgili bilgi alınabilir.

Aytaç Su

Aytaç Su’ya ait üretim tesisleri Yozgat’ta bulunur. Doğal kaynaktan su satışı yapan firmanın bayileri aracılığı ile geniş bir pazara yayılmayı hedeflediği görülür. Firma iletişim bilgilerinden başvuru yapılır ve ardından görüşme süreçlerinde bayilik koşulları yatırımcı ile paylaşılır.

Bayilik uygulamasında bir markanın temsilcisi olarak faaliyet verilir. Bu sebeple de markanın belirlediği koşullarla uyumlu hareket etmek bir zorunluluktur. Bayi ile marka sahibi firma arasında bir sözleşme imzalanır ve bu sayede ikili bir ticari ilişkiden söz etmek mümkün olur.

Çeşitli sektörlerde bayilik usulü ile çalışılırken firmaların bayilik sözleşmelerinde belirleyecekleri koşullar kendilerine özgü olur. Su satışı yapan firmalar açısından hijyen koşullarının temin edilmesi öncelikli olarak önemsenen bir konudur.

Bu sebeple de bayi olarak hizmet vermeyi planlayan girişimcilerin hijyen konusunda hassas olması beklenir. Suyun insan sağlığı açısından taşıdığı önem bunu gerektirmektedir. Damacana su bayilik verileceği zaman birçok firma adından söz etmek mümkün olur. Her firmanın çalışma şartları da kendine özgüdür.

Okuyunuz: Bayilik Veren Firmalar

Scroll to Top