Cardfinans Kredi Kartı ve Özellikleri

Cardfinans kredi kartı sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Kart adresinize teslim edilir ve hızlı başvuru seçeneği ile kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Kart sahiplerini avantajlı faiz oranları, taksit ve kampanya seçenekleri bekliyor. Mesleğinize, yaptığınız harcamalara hatta yaşınıza göre seçebileceğiniz farklı kredi kartı türleri bulunuyor. Özelleştirilmiş kredi kartı seçimi sayesinde yalnızca sizin için özel hazırlanan kampanyalara katılabiliyorsunuz. Card Finans kredi kartları ile yalnızca harcama yapmıyor, her harcama yaptığınızda kazanıyorsunuz!

Ayrıca kredi kartı ile bitcoin satın alma bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Faydalanabileceğim Cardfinans Kredi Kartı Türleri Nelerdir?

Cardfinans kredi kartı türleri arasında:

  • Card finans klasik kredi kartı,
  • Card finans fix,
  • Card finans hemşire,
  • Card finans emekli,
  • Card finans Xtra yer alıyor.

Bu kartlardan herhangi birine başvuru yapmak için:

  • Banka cep şubesine giriş yapabilir,
  • Bankanın en yakın şubesini ziyaret edebilir,
  • Banka internet şubesine girebilir,
  • 0 850 222 0 900 hatlı telefon numarası üzerinden çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Cardfinans Klasik Kredi Kartı Kullanıcılarını Hangi Ayrıcalıklar Bekliyor?

Cardfinans klasik kredi kartı kullanıcılarını bekleyen ayrıcalıklar başında hediye para özelliği geliyor. Bu özelliği kullandığınız zaman tam bin 500 TL değerinde olan alışverişinizi bedavaya getirme şansınız bulunuyor. Eğer paraya ihtiyacınız varsa, endişe etmeyin. Kart sahipleri anında kredi özelliğinden de faydalanabiliyorlar. Hem de kredi almak için bankaya kefil, teminat ya da belge göstermeye gerek kalmadan! Hızlı, formalitesiz kredi kullanmanın yolu Card Finans klasik kredi kartı kullanmaktan geçiyor. Eğer alışverişlerinizi taksitler halinde ödemek isterseniz, kartın taksit kolay özelliği tam da size göre. Bu özellik ile birlikte tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebileceksiniz!

Cardfinans Xtra Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Cardfinans Xtra kredi kartı özellikleri ile binlerce alışveriş noktasından ekstra alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu kartı kullandığınız zaman, Duty Free harcamalarında geçerli 3 taksit imkanından faydalanabileceksiniz. Hem de hediye para özelliği ile yaptığınız alışverişlerde tek kuruş para ödemenize gerek kalmayabilir. Kart bin 500’den fazla marka ile 250 binden  fazla alışveriş noktasında anlaşmalı olduğundan, kampanyalardan faydalanırken zorlanmayacağınızı temin ederiz. Hayatınızı kolaylaştıracak olan hizmetler için siz de Card Finans kullanmaya başlayın!

Card Finans Emekli Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Cardfinans emekli ile emekliler kendilerine özel kredi kartlarını kullanıyorlar. Emekli maaşını bankadan alan kişiler bu fırsatlardan faydalanabilirler. Bu fırsatlardan bir tanesi, market alışverişlerinde geçerli olan 360 TL’ye varan indirim çekidir. İndirim çeki emekli vatandaşlar için eczaneleri de kapsamaktadır. Hem de harcama yaptığınız zaman indirimin yanı sıra vade farkı olmadan 3 taksitle ödeyebileceksiniz. Ben yıllık kart ücreti ödemek istemem derseniz de, bankaya 2 tane fatura için ödeme talimatını vermeniz yeterli olacak!

Axess kredi kartı ve özelliklerine de bakabilirsiniz.

Card Finans Hemşire Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Cardfinans hemşire kredi kartı ile ebe, hemşire ve diğer sağlık memurları ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılıyorlar. Bütçelerini rahatlatmak isteyen sağlık personellerini hemşire kredi kartı bekliyor. Hem de kartın sosyal asist ve acil asist özelliği bulunuyor. Ücretsiz olarak fatura ödeme talimatında bulunabileceksiniz. Kolay bir şekilde internetten alışveriş yapmayı sevenlere özel online alışveriş özelliği bulunuyor. Yaptığınız harcamaları ödemekte zorlanıyor musunuz? Hiç sorun değil. Alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme özelliği ile, zorlanmadan geri ödeme yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmeniz adına banka size aynı zamanda hayat sigortası hizmeti de sunacak. Harcama uyarı servisi de sigorta hizmeti ile bedavaya gelecek! Haydi siz de hemşire kart edinin!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir