Börek Bayiliği Veren Firmalar | Börek Bayilik

   10.07.2021
   A+
   A-

   Günümüzde çoğu insan bir yatırım yaparak kendi işini kurmak istemektedir ve hangi sektöre girmeliyiz diye düşünen insanlar genellikle yemek sektörüne girmek istemektedirler. Yemek sektörü denildiğinde çok geniş bir kavram ifade etmektedir. Yemek sektöründe ise büyük bir çoğunluk börek bayilik açmak istemektedir.

   Börek Bayiliği Veren Firmalar

   Börek Bayiliği Veren Firmalar

   Son zamanlarda insanların çoğunluğunun çalışmasıyla birlikte dışardan yemek yeme oranı artmıştır. Bu da börek bayiliklerin artmasına neden olmuştur.

    

   Börek Bayiliği Veren Firmalar

   1. TANER BÖREK

   1966 yılında başlayan bir börek serüvenidir. 1999 yılında Vezir Tekci tarafından kurumsal bir firma halini almıştır. Müşterilerinden sürekli yoğun talepler alınması üzerine Anadolu Yakası’nda yeni şubeler açıp halka hizmete başlanmıştır. Taner Börek yılların markası ve yüzü olmaktan her yerde ve her kesimde kendisinden bahsetmekten gurur duymaktadır.

   2018 yılında 500’den fazla bayilik talebi almış, müşterilerine esnek şartlar ve alt yapı seçeneği sunmuştur. Bayilikleri ile şube başına 60 bin TL kazandıran Taner börek, börek bayilik açarak yurt dışına kadar büyümeyi planlıyor.

   Taner börek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 150.000 TL’dir ve bu börek bayiliği ortalama 1 haftada kurulur.

    

   2. BÖREKÇİ BY SC

   2015 yılında İzmir’de ilk şubesini açmıştır. Kahvaltı tarzı konsepti ile şahane bir şekilde kendini duyuran, müşterilerine sıcak servis ve güler yüz ile hizmetini birleştiren bir firmadır. Günlük, taze ve sıcak üretimiyle müşteri odaklı çalışmakta olan firma yeterli kitleye ulaştığını düşünüyor.

   2020 yılı itibariyle Börekçi By SC olarak Türkiye’ye bayilik vermeye başlamıştır. Bayiliği verme şartı ise işini kendi işi gibi sevecek, sahiplenecek kişilerle çalışmaktır. Ürün yelpazesi geniş, müşterilerine farklı ürünler sunabilen börekçi by sc kendisiyle ve verdiği bayiliklerle gurur duymaktadır. Geneli kar marjı ile çalışan bir firmadır.

   Cafe tarzı çalışan Börekçi by sc çalışanları, güler yüzüyle ve kaliteli hizmetiyle halkın ve kitlenin odak noktası haline gelmiştir. Bayilik verirken sadece verim olsun düşüncesi olmayan yeterli eğitimi, öğretimi, kursunu veren kurulacak olan dükkânın tasarımına, kurulumuna destek olan börekçi by sc olarak herkese hizmet etmekten mutlu olduklarını ifade etmektedirler.

   Yaptıkları işin lezzetini, kalitesini sunabilir ve satışını yapabilirler. Girişimcilerin odak noktası haline gelen bayiliğini almak isteyen kişilere özel imtiyazlar tanınmıştır. Böyle bir firmayla çalışmak neden güzel olmasın diye düşünmüyor değiliz.

   Şuanda 10 kişilik bir ekiple çalışan Börekçi BY SC, 3 börek bayilik sahibidir. Bunlardan iki tanesi merkez şube, bir tanesi ise börek bayiliktir. Börekçi by sc sizden isim hakkı bedeli, reklam katkı payı ve gelirden pay istememektedir. By sc börek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 125.000 TL’dir ve bu börek bayilik ortalama 1 gün gibi kısa bir sürede kurulur.

    

   3. Göçmen Börekçilik

   2004 yılında önce küçük bir dükkanda başlayan bir hikayenin tarihidir. Annelerimizin lezzetli ellerinden çıkan börekler bugün ki zamanımızda tüm Türkiye tarafından lezzetle yenilmektedir ve tadı da çok lezzetlidir.

   Bu börekler hafif, yağ kokusu olmayan, mide yakmaz şekilde annelerimizin ellerinden yapılmaktadır. Ülke genelinde ise 70’den fazla bayisi bulunan Göçmen Börekçilik, halka hizmet vermekten gurur duymaktadır. Böyle bir bayiliği olan firmanın sahipleri insanların damak zevkine hitap etmekle kalmaz, müşterilerine güler yüzlü, temiz, hijyenik ortam sağlar. Dünya şirketi olmayı hedefleyen Göçmen Börekçilik, kendi çapında bayilik verirken, çalışanlarından ve bayilik alanlarında ayrı ayrı hizmetler verilmekten gurur duyar. Çünkü müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde eğitim onların hedefidir. Körfez de başlayan bu hikaye, Türkiye’nin her yerini saracak ve bayiliğini isteyen herkese verecektir. Ustalarımız börek, poğaça hazırlarken hamurun yoğurulmasından mayalanmasına kadar beklemesi bile bu emeğe lezzet katlar.

   Eğer elinizin altında bir dükkânınız varsa bayiliği alıp, kendi işinizi rahatlıkla kurup, halka lezzetli kaliteli hizmet sunabilirsiniz. Göçmen börekçilik börek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 300.000 TL’dir ve bu börek bayilik ortalama 10 günde kurulur.

   Okuyunuz: Yeni İş Fikirleri

    

   4. Efsane Börek Bayilik

   Efsane Börek, 2018 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi Efsane Börek’tir. Bu firma İstanbul’da bulunmaktadır. Efsane börek imalat sahibi işletmelerdendir. 2019 yılında ise börek bayilik vermeye başlamıştır. Bu sayede hızlı bir şekilde büyüyerek Türkiye geneline bayilik vermeye başlamıştır.

   Siz de Efsane börek bayilik olmak istiyorsanız, Efsane börek firma sahibi açacağınız dükkan için çeşitli şartlar koymaktadır. Bunlar ilk olarak dükkanınızın konumudur. Siz de Efsane börek bayilik almak isterseniz dükkanınızın işlek bir caddede olması gerekmektedir. Dükkanınızın fiziki özelliklerinin ise en az 80 m2 olması gerekmektedir.

   Şuanda 20 kişilik bir ekiple çalışan Efsane Börek, 3 börek bayilik sahibidir. Bunlardan bir tanesi merkez şube, iki tanesi ise börek bayiliktir.

   Efsane börek sizden isim hakkı bedeli olarak 10.000 TL, reklam katkı payı olarak aylık 250 TL almaktadır ve gelirden pay istememektedir. Efsane börek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 100.000 TL’dir ve bu börek bayilik ortalama 25 iş gününde kurulur.

    

   5. Sıfır Bir Börek

   Sıfırbir Börek, 2012 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi Sıfırbir Börek ( Gürkan Çeri) ’tir. Bu firma Adana’da bulunmaktadır. Firma özel peynirli su böreğinin hem imalatını hem de satışını yapmaktadır.

   Şuanda 26 kişilik bir ekiple çalışan Sıfırbir Börek, 6 börek bayilik sahibidir. Bunlardan üç tanesi merkez şube, üç tanesi ise börek bayiliktir. Hedeflediği şube sayısı 1000’dir.

   Sıfırbir börek sizden isim hakkı bedeli almamaktadır. Reklam katkı payı ve gelirden pay da istememektedir. Sıfırbir börek bayilik ortalama 1 haftada kurulur. Girişimcilerin firmamıza yapmış olduğu yatırım ortalama 3-6 ay içerisinde geri dönmektedir.

    

   6. Chef Börek

   Chef Börek, 2018 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi Chef Börek’tir. 2017 yıllarında temellerini atan firma 2018 yılında faaliyete geçmiştir. Chef börek yeni nesil börekçi anlayışını benimsemiş bir firmadır. Yeni nesil anlayışla hareket eden firma Börek Cafe konseptiyle hareket etmektedir.

   Ürün çeşitliliği açısında en başta Adana böreği çeşitleri bulunduran firma Boşnak börekleri, kahvaltı tabağı gibi ürün çeşitlilikleri ile günün her vaktinde odak noktasıdır. Böreklerinin üzerlerine uyguladığı soslar sayesinde müşteri talebi iyice yoğunlaşmaktadır. Cafe konseptini hem börek üstü soslarıyla hem de çay, kahve, soğuk içecek gibi taze içecek çeşitleriyle konsepti uygulamaktadır. Börek üretimlerini İstanbul ilinin Avcılar ilçesindeki fabrikasında gerçekleştirmektedir.

   Siz de Chef börek bayilik olmak istiyorsanız, firma sahibi açacağınız dükkan için yatırımcılarına çeşitli şartlar koymaktadır. Bunlar ilk olarak dükkanınızın konumudur. Siz de Efsane börek bayilik olmak isterseniz dükkanınızın işlek bir caddede olması gerekmektedir. İkinci bir şart ise her börek bayilik açılışıyla birlikte 200 tepsilik peşinat verilmesi gerekmektedir. Ayrıca dükkanın fiziki şartı olarak en az 50 m2 ve üzeri olmalıdır. Şuanda 60 kişilik bir ekiple çalışan Chef Börek, 11 börek bayilik sahibidir. Bunlardan iki tanesi merkez şube, dokuz tanesi ise börek bayiliktir.

   Chef börek sizden isim hakkı bedeli olarak 30.000 TL, reklam katkı payı olarak aylık 750 TL almaktadır. Ve gelirden pay istememektedir. Chef börek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 250.000 TL’dir ve bir börek bayilik ortalama 20 iş gününde kurulur.

    

   7. Bi Gözde Börek bayilik

   Bi Gözde Börek, 1998 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi Bi Gözde Börek’tir. 1984 senesinde baba mesleği olarak küçük bir işletme olarak kurulan firma 1998 yılında kurumsallaşmıştır. 1984 yılında Gözde Pastanesi olarak börek üretimine başlayan firma 1998 yılından sonra ise Mustafa Gültepe ve Hayri Gültepe hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir.

   1999 yılında Mustafa ve Hayri kardeşler olarak börek ve tatlı üretimine de girmişlerdir. Tecrübe ve uzman kadronun birleşimiyle su böreği, peynirli, kıymalı, patatesli, ıspanaklı, kavurmalı, mantarlı çeşitleri ve Adana böreği ile müşterilerin hizmetine girmiştir.  Sizde Bi gözde börek bayilik açmak isterseniz en az 40 m2 alana sahip olmanız gerekmektedir.

   Şuanda 30 kişilik bir ekiple çalışan Bi Gözde Börek, 5 börek bayilik sahibidir. Bunlardan bir tanesi merkez şube, dört tanesi ise börek bayiliktir. Bi Gözde börek sizden isim hakkı bedeli, reklam katkı payı ve gelirden pay istememektedir. Bi Gözde börek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 100.000 TL’dir ve bir börek bayilik ortalama 4 ila 6 haftada kurulur.

    

   8. Tarihi Sarıyer Börek

   Tarihi Sarıyer Börek, resmi olarak 1995 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi Tarihi Sarıyer Börek’tir. Geçmişi 1895 yılına dayanan Tarihi Sarıyer Börek günümüze ulaşan asırlık bir firmadır. Logosunu 1995 yılında tescil ettiren firma, 1995 yılında kurumsallaşarak sektöre girmiştir.

   Geliştirdiği börek bayilik sistemi ile bütün tecrübe ve bilgilerini aktarmaktadır. Bu sayede bu börek bayilikleri de başarıya ulaştırır.

   Toplam 50 kişilik bir ekibe sahiptir. Aynı zamanda 50 adet de bayilik sahibidir. Bunlardan bir tanesi merkez şube, kırk dokuz tanesi ise börek bayiliktir. Tarihi Sarıyer börekçisi 200 adet bayiliğe ulaşmayı hedeflemektedir. Tarihi Sarıyer börek sizden isim hakkı bedeli olarak 12.500 Dolar almaktadır. Tarihi Sarıyer börek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 125.000 TL’dir ve bir börek bayilik ortalama 30 günde kurulur.

   Okuyunuz: Börekçi Dükkanı Açmak

    

   9. İzol Baklava Börek

   İzol Baklava Börek, 1976 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi İzol Baklava Börek (Mehmet İzol)’tir. Firma ustalığını 3 nesildir kuşaktan kuşağa aktarmaktadır. Yılların biriktirdiği tecrübe ile damağınızda kalacak olan lezzeti müşterilerine sunmaktan onur duymaktadırlar. 1976 yılından itibaren yapılan efsane börekler börek bayilik sayısı arttıkça artık herkesin dilindedir.

   Toplam 40 kişilik bir ekip ile çalışmaktadır. Aynı zamanda 32 adet de bayilik sahibidir. Bunlardan iki tanesi merkez şube, otuz tanesi ise börek bayiliktir. İzol baklava börek 100 adet bayiliğe ulaşmayı hedeflemektedir. İzol baklava börek sizden isim hakkı bedeli olarak 50.000 TL istemektedir. İzol baklava börek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 130.000 TL’dir ve bir börek bayilik ortalama 20 günde kurulur.

    

   10. Adanus Börek

   Adanus Börek, 1963 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi Ankara börek Tic. Ltd. Şti. ‘dir. Maraş böreği olarak da bilinen baklava böreğinin üretim ve börek bayilik organizasyonları Adanus Börek firması tarafından yapılmaktadır. Türkiye’de bu böreği en lezzetli ve kaliteli yapan firmalardandır. Börek, şerbetli tatlı, sütlü tatlı, kek, kurabiye gibi birçok ürün çeşitliliğine sahiptir.

   11 şubesi olan Adanus Börek, 50 börek bayilik olmayı hedeflemektedir. Firma börek bayiliği vermek için yatırımcılardan dükkanlarının merkezi, ulaşım ve park kolaylığı olan yerlere açmalarını istemektedir. Adanus börek bayilik ortalama bir ayda kurulur.

   Bir Yorum Yazın

   Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

   Henüz yorum yapılmamış.