Bonus Kredi Kartı ve Özellikleri

Bonus kredi kartı sayesinde hem alışveriş yapabilir, hem de alışveriş yaparken bir yandan kazanabilirsiniz! Bonus kredi kartında her bir alışverişte bin TL değerinde bonus kazanma şansı sizleri bekliyor. Otomatik fatura talimatı verme, akar yakıt alma, market alışverişleri, kozmetik alışverişi gibi sayısız kalemde indirimler ve avantajlar Bonus kart sahipleri için var. Size hangi kredi kartı hitap ediyorsa, o kredi kartını seçebilir, yapacağınız harcamalarda kazanacağınız karınızı iki katına kadar çıkarabilirsiniz. En çok tercih edilen kartlar arasında Bonus Gold, Bonus, Bonus Platinum ve Bonus American Express yer alıyor.

Ayrıca Axess kredi kartı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Garanti Bonus Classic Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bonus Classic kredi kartı özellikleri başnda kartın en geniş marka ağına sahip olması geliyor. Geniş marka ağı sayesinde dilediğiniz mağazadan rahatça alışveriş yapabileceksiniz. Her yaptığınız alışveriş karşılığında bonus para kazanacaksınız. Ardından bonus paraları gerçek para yerine kullanabilirsiniz. Her 1 TL değerinde bonus 1 tanedir. Alışveriş yaptığınız zaman Bonus Flaş’tan faydalanırsanız, mobil ödeme yaptığınız için ekstra yüzde 5 bonus puan sahibi olursunuz. Kart kullanıcıları acil nakit ihtiyaçlarında sıkışıp kalmıyorlar. Nakit ihtiyaçlarınız için kartın tamamen ücretsiz olan taksitli avans seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bonus Classic kredi kartı özellikleri başında kartın hem prestijli hem de bol bonus özelliği olması geliyor. Bonus Gold kartı kullandığınız zaman taksitli alışveriş keyfini çıkarırken, kazandığınız puanları bonus program ortaklarından harcayabilirsiniz. Aylık harcama tutarınızın 2 bin TL’yi aşması halinde kazandığınız bonus miktarı yüzde 25 daha fazla olur! Kartın ekstre atlatma özelliği ile taksitlerinizden bir tanesini bir ay sonraya erteleme imkanını elde edeceksiniz!

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu için Hangi Evraklar Gereklidir?

Garanti Bonus Gold kredi kartı başvurusu için gerekli olan evraklar tamamlandıktan sona bankaya başvurular iletilmelidir. Bu evraklar arasında:

  • TC kimlik belgesi,
  • Kredi kartı başvuru formu,
  • Gelir belgesi yer alır.

Banka kredi kartı için başvuru yapan kişilerin durumuna göre ek belge teminat ve kefil isteme hakkına sahiptir. Evraklarda eksiklik olması halinde yapılan başvurular usulen reddedilecektir. Eksik belge ile başvuruların reddedilmesi, başvuru yapan kişilerin kredi puanlarının düşmesine neden olabilir.

Garanti Bonus Kredi Kartlarında Hangi Ödeme Kolaylıkları Sağlanıyor?

Garanti kredi kartlarında müşterilere sağlanan ödeme kolaylıkları başında ücretsiz taksitli nakit avans geliyor. Paraya sıkıştığınız zaman bu durumu dert etmek zorunda değilsiniz. Hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmadan, evrakla uğraşmadan, başvuru yapmadan banka ATM’lerinden ihtiyacınız olan nakit parayı çekebilirsiniz. Hem de çektiğiniz parayı taksit taksit ödeyeceksiniz. Diğer bir özellikle olan anında ekstre ile, dijital ekstre talebinde bulunabileceğinizi biliyor muydunuz? Ekstrelerinizin kesildiği anda ekstreniz elinizde olacak! Ekstrenizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, herhangi bir şüpheli durum görmeniz halinde banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Advantage kredi kartı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Ek Taksit Özelliği ile Bonus Kredi Kartları Kazandırmaya Devam Ediyor!

Ek taksit özellikli Bonus kredi kartları sayesinde dilediğiniz zaman alışveriş yaptığınızda ek taksit talebinde bulunabileceksiniz. Alışverişlerde söylenen taksit miktarları size yeterli gelmedi mi? Hiç sorun değil. Bonus kredi kartı ile ödemelerinizi kolay yoldan yapmak için ek taksit isteyebileceksiniz. Bununla bitmiyor.Ekstre taksitlendirme özelliği ile harcamalarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz. Taksitli para özelliği ile paranızı anında alabilir, geri ödemenizi ise daha küçük parçalara bölünmüş şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede geri ödemelerinizi n hiç birinde bütçenizi zorlamak zorunda kalmazsınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir