Bolbol Kredi Kartı ve Özellikleri

Bolbol kredi kartı ING Bank tarafından sunulan bir hizmettir. Bir kredi kartından beklediğiniz ne varsa onu Bol Bol’da bulabileceksiniz. İndirimlerden faydalanmak, kampanyalara katılmak, hediyeler kazanmak ve yaptığınız her harcamada kazançlı çıkmak için yapmanız gereken şey çok basit. Kredi kartına internetten ya da banka şubeleri üzerinden başvurunuzu iletin, siz de Bol Bol kredi kartı sahibi olma ayrıcalığını yakalama şansı elde edin! Bol Bol kredi kartı ile bol bol uçmanın keyfini çıkaracaksınız. Üstelik ilk defa kredi kartı sahibi olanlara özel, ilk ay yapacağınız alışverişlerde yüzde 20 ve toplamda 100 TL bonus para sizleri bekliyor!

Ayrıca maaş bordrosu olmadan kredi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

ING Bank Bolbol Klasik Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

ING Bankası Bolbol kredi kartı özellikleri ile bol puan kazanmaya ne dersiniz? Bu kartı kullandığınız zaman her 5 TL için 1 bol puan kazanacaksınız. Bunun yanı sıra, Pegasus ile uçtuğunuzda harcadığınız her 1 TL için kredi kartınıza 1 bol puan yüklenir. Bununla da bitmedi. Sabiha Gökçen Havalimanı ayrıcalıklarından da faydalanırsınız. Bu ayrıcalıklar arasında:

  • Yüzde 50 indirimli lounge hizmeti,
  • Yüzde 50 indirimli vale parking hizmeti,
  • Ücretsiz flash pass yani hızlı geçiş hizmeti yer alır.

ING Bank Bolbol Klasik Kredi Kartı Sabiha Gökçen Havalimanında Geçerli Ayrıcalıkların Özellikleri Nelerdir?

ING Bankası Bolbol kredi kartında Sabiha Gökçen havalimanı ayrıcalıkları özellikleri müşterilerine iyi para kazandırması ile biliniyor. Bahsi geçen puanların tümü, kredi kartına uçuş gerçekleştikten sonra Pegasus tarafından yüklenecektir. Valde parking de bu kredi kartını kullanarak 10 tane kullanımla beraber 126 TL kazancı anında elde etmiş olursunuz. SAW lounge hizmetinde dış hatlarda 10 adet kullanım ile birlikte 330 TL kazanç elde edersiniz. Flash Pass özelliğini 10 kere kullanmanız halinde 180 TL karda olacaksınız. Ne duruyorsunuz? Sizce de Bol Bol kredi kartı sahibi olmanın vakti gelmedi mi?

ING Bank Bolbol Premium Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

ING Bankası Bolbol Premium kredi kartı özellikleri sayesinde her 2 TL değerinde alışveriş için 1 bol puan kazanırsınız. Ayrıca Pegasus ile uçmanız koşulu ile 1 TL için 1 Bol puan kazanırsınız. Bu karta başvuru yapmak isterseniz, bankanın internet sitesini ziyaret edin. Kredi kartlarım sekmesine tıklayın. Başvurular kısmına gelin. Sizden istenilen kişisel bilgileri eksiksiz olacak şekilde doldurun. Başvur butonuna basın. İşte kart başvurusu yapmak bu kadar kolay!

ING Bank Bolbol Premium Kredi Kartının Başvurusunda Hangi Bilgilerin Beyan Edilmesi Gerekir?

ING Bankası Bolbol Premium kredi kartı başvurusu sırasında beyan edilmesi gereken bilgiler arasında:

  • TC kimlik no,
  • Cep tel no,
  • Doğrulama kodu yer alır.

Bu bilgiler ön onay için gerekli olup, banka sizden daha detaylı bilgilerinizi evraklar yolu ile talep edecektir. Başvuruların değerlendirilmesi için evrakların eksiksiz olması gerekir.

Kredi çekebilmek için en düşük kredi notu kaç olmalı? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

ING Bank Bolbol Premium Kredi Kartı Başvurusu Koşulları Nelerdir?

ING Bankası Bolbol Premium kredi kartı başvurusu koşulları başında başvuru yapacak olan kişinin 18 yaşından büyük ve TC vatandaşı olması yer alıyor. Ayrıca bir kişinin kredi kartı sahibi olabilmesi için yeterli ve resmi bir gelire sahip olmaları şarttır. Gelir belgesi çalışma durumuna göre düzenlenerek bankaya beyan edilmelidir. Eğer başvuru  yapan kişilerin maaş hesapları zaten bankada ise, bu kişilerin başvuru esnasında gelir beyan etmelerine gerek yoktur. Banka kendisine yapılan başvuruları değerlendirme ve uygun görmemesi halinde reddetme hakkına sahiptir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir