Binance Borsası’na Nasıl Üye Olunur, Resimli Anlatım

Bitcoin ve Alt Coin ile alım satım yapabilmeniz için en uygun komisyon oranlarına sahip bir borsa kullanmanız gerekiyor.Şuan için yaptığınız her işlemden 1000 de 1 komisyon alan Binance en uygun alt coin alım satım borsasıdır.Aynı zamanda güncel olarak en çok kullanılan borsadır.

 

Binance Borsası’na nasıl üye olunur başlıklı yazıma başlamadan önce Binance ile ilgili bir takım istatistikler sıralamak istiorum size:

 

 • Ülkemizde ve dünyada en çok kullanıcı sayısına sahip borsadır.
 • 2018 ilk çeyreğinde 800 milyon $ kar ederek çoğu bankayı geride bırakmıştır.
 • Dünyanın en güvenilir Alt Coin borsası olarak bilinmektedir.
 • Komisyon oranları en düşük olan borsadır.
 • Mobil, talet ve pc üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Her ilk çeyrekte yaptığı karın %20 sini tekrar kendi borsasına yatırmaktadır.
 • Hackerler’ı ihbar edenlere 1 milyon $’ a kadar ödül dağıtılmaktadır.

 

Yukarıda yazdığım maddeler Binance‘in neden bu kadar çok tercih edildiğini açıklamaya yetiyor.Ben sadece Binance borsasını kullanıyorum ve bugüne kadar da hiç bir sorun yaşamadım.Binance’e üye olduğunuz zaman alım satım yapabileceğiniz 120 Alt Coin ile karşılaşacaksınız.Anasayfa üzerinden bu coinlerle ilgili detaylı makaleler bulabilirsiniz.

 

Binance Borsası’na Üye Olmak

 

1. ADIM: Binance Üyelik Linkine Tıklayın

 

Binance üye olmak için bu linke tıklayın.Tıkladığınız zaman karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.Binance aynı zamanda Türkçe dil desteğine sahip olduğu için sağ üstten ”Kayıt Ol” seçeneğine tıklayın.

 

 

 

NOT: Binance Borsasına üye olmak için google üzerinden arama yapmayınız.Bazı kötü niyetli kişiler Binance Borsa’sının  scriptini kopyalayarak kendi sitelerini en üst sayfalarda çıkarmaktadırlar.Bu nedenle sizin için üstte link bıraktım.Siteye ordan kayıt olabilirsiniz.

 

 

2.ADIM: Kayıt Ekranında İstenilen Bilgileri Doldurun

 

Bu ekrana e-mail adresinizi, harf ve rakamlardan oluşan şifrenizi  yazın.Sonra da ”Binance’e Katılıyorum” seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretleyerek  ”Kayıt Ol” butonuna tıklayın.

 

 

3.ADIM: Puzzle Doğrulamasını Etkinleştirin

 

Kayıt ol seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir puzzle çıkacaktır.Bu puzzle’da  yer alan ” III ”  işaretini boşluğa doğru sürükleyin.Bu sizin gerçek kullanıcı olup, olmadığınızı anlamak için yapılmış ufak bir testtir.

 

 

4.ADIM: Gelen Mail Üzerinden Hesabınızı Onaylayın

 

Binance size bir mail gönderecek.Mail’i açıp, ”Verify” yazan butona tıklayıp hesabınızı onaylatın.Hepsi bu kadar.Binance üyeliğiniz hayırlı olsun.Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak.

 

 

5.ADIM: Giriş Yapıp Borsayı İnceleyin.

 

Son adım ise giriş yapma kısmı.Binance Borsasına e-mail adresinizi ve şifrenizi yazarak girin.Karşınıza yine bir puzzle çıkacak.Aynı puzzle’ı dediğimiz gibi doğrulayın.Sonrasında ise Binance Borsası’nı incelemeye başlayabilirsiniz.

 

Önemli Notlar

 

1)  Binance Borsası ilk başta size zor gözükecektir.Bunu biliyorum, aynısını ben de yaşadım.Sadece her şeyi bir günde öğrenemeyeceğinizin farkına varın.Bu borsayı çözmeniz 3-4 gününüzü alacaktır.İlk 4 gün sadece kurcalayın.

 

2)  Binance Borsasını, telefona veya bilgisayara indirerek daha kolay kullanabilirsiniz.Uygulaması da programı da web sitesinden daha kullanışlı ve daha kolay.

 

3)  Binance Borsası Tükçe Dil Desteğine sahip bir borsadır.Ama yine de sizler için Binance Kullanım Rehberi başlıklı bir yazı okudum.Hata yapmamak için mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

 

4)  Yazılarımın hepsinde hata yapmamanız için detaylı anlatımda bulundum.Ancak siz yine de hata yapmaktan korkmayın.En iyi hata yaparak öğrenirsiniz, korkarak değil.

 

5)  Alt Coinler ile ilgili bir yazı hazırladım.Bu yazıma göz atarak yatırım yaparken daha iyi fikir yürütebilirsiniz.

 

Aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.Sormaktan çekinmeyin, sizin soracağınız sorular başkasının da aklına takılmış olabilir.En geç 1 saat içerisinde cevaplamaya çalışacağım.

4 Yorumlar

 1. Yavuz
  • Semih
 2. Necdet Öztürk

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir