Bebek Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Bebek giyim sektöründe bayilik veren markalar; bu alanda yatırım yaparak bebek giyim sektöründe faaliyet göstermek isteyen işletmecilerin en çok araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Son dönemde ülkemizde giderek yaygınlaşan anne ve bebek ürünleri satışı yapan firmalar; aynı zamanda sektörün de günden güne hareketlenmesine öncülük etmektedir. Anne ve babaların bebekleri için olmazsa olmaz ürünleri satın aldıkları bu firmalar, kazançları ile de dikkatleri üzerine çektiği için bebek giyim bayiliği veren şirketlerin hangileri olduğu da yatırımcılar açısından merak konusu haline gelmiştir.

Bebek ve Çocuk Giyim Sektörü Firmaları

Bebek ve çocuk giyim şirketleri; bebeklerin ilk doğdukları anlardan itibaren çocukluk yaşlarına kadar olan süreçte ihtiyaç duyulan tüm tekstil ürünlerini üretip belirledikleri fiyatlar üzerinden müşterilerine sunmaktadır. Yeni bir iş kurmak isteyenlerin son dönemde radarına takılan bu firmalar; aylık ortalama kazançları ile doğru ata oynamak isteyen yatırımcıların iştahını kabartmaktadır. Çünkü bu sektördeki firmalar henüz yeterince sert rekabete dahil olmamış olmalarının yanı sıra bir yandan da kesintisiz bir alana hizmet verdikleri için garanti satışlar yaparak hatırı sayılır kazançlar sağlamaya devam etmektedir.

Ülkemizde bebek ve çocuk giyim sektörü firmaları arasında pek çok şirket, yatırımcılara temsilcileri olma fırsatı sunmaktadır. Bu konuda yeterince tecrübeniz olmasa dahi değerlendirebileceğiniz imkanları sunan bu markalar, bayilik vererek yatırımcılarının da kazançlarına uygun zemin hazırlamaktadır. Bayilik almayı düşündüğünüz bu markaların kendileri arasında birtakım şartları ve kuralları bulunmaktadır. Bebek giyim bayiliği veren firmaların yatırımcılara sundukları kuralları ve şartları yazımızda yer almaktadır.

Ayrıca para kazanmak için yapılması gerekenler yazımızı da bakabilirsiniz.

Activbaby Bebek Giyim Bayiliği

Activbaby bebek giyim firması bayiliği, yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği temsilciliklerden biri olarak öne çıkmaktadır. Faaliyetlerine 2005 yılında başlayan bu firma bünyesinde bulundurduğu 8 bin çeşit bebek giyim ürünü ile bebeklerin ve çocukların ihtiyacı olan hemen hemen bütün ürünleri satışa sunmasıyla anne ve babalar tarafından yoğun talep görmektedir. İlk bayiliğini 2014 yılında veren firma, Türkiye’nin dört bir yanına bayilik vermeye devam etmektedir.

Türkiye genelinde 15 bayilik ve 80 sanal bayilik ile faaliyetlerine devam eden Activbaby, her ay 2 bayilik verme stratejisi ile yatırımcılara cazip seçenekler sunmaktadır. Firmanın güncel bayilik koşullarına ve genel kuralları hakkında detaylı bilgilere Activbaby kurumsal internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Carvel Kids Bebek Giyim Bayiliği

Carvel Kids markası bebek giyim bayiliği; yeni doğan bebekten 9 yaşa kadar olan çocukların tüm ihtiyaçlarını bünyesinde bulunduran bir marka olarak bu sektörde işletme açmak isteyen yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Henüz 2016 yılında kurulmuş olsa da kısa sürede yurt geneline yayılma hedeflerini ortaya koyan Carvel Kids, İstanbul ve Afyon’da hizmet vermektedir. Butik ya da outlet mağaza olarak bayilik veren Carvel Kids kurumsal internet sitesinden firmanın franchise bilgilerine ve şartlarına ulaşabilirsiniz.

Pazarlama, hizmet ve ürün alanında inovasyon örneklerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Botti Bebe Bebek Giyim Bayiliği

Botti Bebe firmasının bebek giyim sektörü bayiliği; yatırımcı ile ön görüşme yapılmasının ardından mağaza tespiti, reklam, dekorasyon ve mağaza kurulumu desteklerini de içeren bir hizmet paketi şeklinde sunulmaktadır. Bu yüzden yatırımcının bir an önce mağaza açabilmesi için gerekli tüm işlemlerin hızlı bir şekilde uygulamaya konmasına yardımcı olan Botti Bebe bayilikleri de yoğun talep görmektedir. 2006 yılında Ankara’da hizmetlerine başlayan firmanın bayilik şartlarını internet sitesi aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Dastini Bebe Bebek Giyim Bayilik

Dastini Bebe markasının bebek giyim bayiliği, 32 ilde 42 mağazaya yayılmış durumdadır. Şehir merkezinde bulunma şartının yanı sıra 60 metrekareden geniş olan mağazalar için bayilik veren Dastini markası; bebek giyim bayiliğini veren firmalar arasında özel konseptlere en çok dikkat eden şirketlerden biri olarak tanınmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir