Bebek Giyim Bayiliği Veren Firmalar | Bebek Giyim Bayilik

   14.07.2021
   A+
   A-

   Hepimizin en değerlisi evlatlarımızdır. Kimi zaman kendi kıyafetimiz olmasa da çocuklarımıza çeşit olsun diye kıyafet alırız. Bu yüzden sektör açılmış ve girişimci olmak isteyen birçok insan bebek giyim bayilik almayı araştırmaktadır. İşte bebek giyim bayilik veren firmaları aşağıda düzenledik, sizler de inceleyebilirsiniz.

    

   Bebek Giyim Bayiliği Veren Firmalar

   Bebek Giyim Bayiliği Veren Firmalar

   Bebek Giyim Bayiliği Veren Firmalar

   1. Botti Anne-Bebe Ürünleri

    Botti Anne-Bebe Ürünleri 1999 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi Botti’dir. Firma 2006 yılında Ankara merkezli olarak hizmete girmiştir. 2011 yılında ise Anne-bebek mağazalarının içerisinde en iyilere adını yazdırmıştır. Özelcan Babymall Şirketler Grubu bünyesine katılarak marka olmuştur. Doğum öncesi olsun, doğum sonrası olsun anne ve bebeğin ihtiyacının olabileceği her ürün bünyesinde bulunmaktadır. Biberon, kıyafet, beşik, mama, telsiz, akülü araba, emzik gibi aradığınız her şeyi bu firmada bulabilirsiniz.

   200’den fazla bebek giyim bayilik sahibidir. Anne-bebek sektöründe lider firmalardandır. Her geçen gün vizyonunu ve misyonunu geliştiren bu firma ekonomik dalgalanmalardan da en az etkilenen sektörlerdendir.  Sizde bebek bayilik açmak isterseniz girişimci olarak dükkanınızın en az 500 m2 olması gerekmektedir. Mağaza, AVM ya da işlek caddede ise 250 m2 de yeterli olabilir.

   Botti Anne – Bebek giyim firması 5 tane merkez şube, 14 tane bebek bayilik olmak üzere toplam 19 bebek bayiliğe sahiptir.  Botti anne – bebek bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 120.000 Dolar’dır ve bu bebek bayilik ortalama 45 günde kurulur.

    

   2. Dastini Bebe Market

   Dastini Bebe Market, 2004 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmanın ismi Dastini ‘dir. Dastini 39 şehirde, 53 mağaza ile hizmet vermektedir. 55 çalışanı olan bu firma bebek giyim sektörüne de öncülük etmiştir. 19.000 çeşit geniş ürün yelpazesine sahip olan firma sadece bebeklerin değil anne, baba ve bebeklerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürüne sahiptir.

   Daha çok anne ve baba olan yatırımcıların dikkatini çeken bu sektör risksizdir ve orta ölçekli yatırım yapmak isteyenler için kaçınılmazdır. Dastini kalitesi ispatlanmış ürünlerini müşterileriyle buluşturmak istiyor. Zaman içerisinde tüm ülke sınırlarında bebek giyim bayilik olmak da hedeflenmektedir.

   Dastini Bebe Market şehir merkezi, ana cadde, alışveriş merkezi gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu yerleri tercih etmektedir. Tercihen yatırımcılarının dükkanları en az 60 m2, vitrin genişliği ise en az 3 metre olmalıdır.

   Dastini anne – bebek giyim firması toplam 53 bebek bayiliğine sahiptir.  Botti anne – bebek bayilik açmak için gereken isim hakkı bedeli 35.000 TL+ KDV’dir ve Dastini bebek bayilik ortalama 20 günde kurulur.

    

   3. Kids Momi

   Kids Momi, 1989 yılında kurulmuştur. Firmanın ismi Bebeji Mob. Tic. Ltd. Şti. ‘dir. Çocuklar, oyuncakları duygu, düşünce ve hayallerini aktarmak için kullanırlar. Kids Momi de hem oyuncak hem de ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi bulmak mümkündür. Kids Momi bebek giyim bayilik de vermektedir.

   Siz de Kids Momi bebek giyim bayilik almak istiyorsanız S, M, L, XL olmak üzere 4 farklı paket seçeneğiniz vardır. Bu paket seçeneğinizi bebek giyim bayilik olacak dükkanınızın boyutuna göre belirlenmektedir. Eğer dükkanınız 100 ile 200 m2 arasında ise S, 200 ile 500 m2 arasında ise M, 500 ile 1000 m2 arasında ise L, 1200 m2 üzerinde ise XL paketinde bebek giyim bayilik açmanız gerekmektedir.

   Kids Momi’nin toplam 5 adet bebek giyim bayiliği bulunmaktadır. Bunlardan 4 tanesi merkez, bir tanesi bebek giyim bayiliktir. Kids Momi bebek giyim bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 50.000 dolardır ve bir bebek giyim bayilik ortalama 45 günde kurulur. Eğer bebek giyim bayilik olmak için Kids Momi ile anlaşırsanız personel eğitimi, proje desteği, yer seçimi gibi eğitimleri firma yatırımcıya vermektedir.

    

   4. Carnaval kids

   Carnaval Kids, 2017 yılında kurulmuştur. Firmanın ismi CK Karnaval Kids Teks. San. Tic. Ltd. Şti. ‘dir. Carnaval Kids bebeklerin ve çocukların ihtiyaçlarını kaliteli, sağlıklı ve en önemlisi her bütçeye de uygun ürünlere sahiptir. Sermaye ve ticaret açısından güçlü olan bu firma, uzun yıllar çalışabileceğiniz güzel bir yatırımdır.

   Carnaval Kids’i tercih ettiğinizde hem ürünlerin en kalitelisine hem de en güncelleri ile müşteriyi hızlı bir şekilde buluşturabilirsiniz. Bu mağazalarda yeni doğandan tutun da 0-14 yaşa kadar ürün bulabilirsiniz. Bu mağazalarda çocuk tekstili, ayakkabı, oyuncak gibi daha birçok çocukların ihtiyacına uygun ürün bulabilirsiniz.

   Toplam 8 kişilik küçük bir ekibi mevcuttur. Toplam 6 adet şubesi bulunan bu firma 30 adet bebek giyim bayilik hedeflemektedir.

   Carnaval Kids bebek giyim bayilik ortalama şube açılış maliyeti ortalama 200.000 TL ve bu bebek giyim bayilik ortalama 30 ila 45 günde kurulur.

    

   5. Dinozor Anne Bebek

   Dinozor Anne Bebek, 2012 yılında kurulmuştur. Firmanın ismi Dinozor Anne Bebek ‘dir. Dinozor bu sektörde 12 yıllık deneyime sahiptir. 6 kişilik yönetici ekibi olan bu firma Osmaniye Merkez’de kurulmuştur. Bu firma yatırımlarının çoğunu teknolojik gelişmelere yatırmaktadır. Bu sayede ülkemizde en gelişmiş Muhasebe ve Parekende mağazacılık otomasyonunu bu firma kullanmaktadır.

   Doğum öncesi, loğusa anne, yeni doğan, bebek, çocuk gibi bütün kategorilerde ürün bulunduran bu firma yok yok mantığına göre hizmet etmektedir. Dinozor Anne Bebek 46 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir ve her geçen gün hızla büyüyüp, gelişmektedir. Dinozor Anne Bebek 45.000’den fazla ürüne ve 500’e yakın bebek giyim bayilik sahibidir. Anne ve bebeğin ihtiyacının karşılanması için bebek arabasından, biberona, oyuncak, bebek odası, akülü araba, hatta bez ve mama gibi tüm ihtiyaca yönelik geniş ürün yelpazesine sahiptir.

   Dinozor Anne bebek giyim bayilik şube açılış maliyeti ortalama 70.000 USD ve bu bebek giyim bayilik ortalama 1 ayda kurulur. Sizde Dinozor anne bebek giyim bayilik olmak istiyorsanız reklam katılım ücreti ve kazanılan gelirden pay almaması da firmanın ayrıcalıklarındandır.

    

   6. Papatya Kids

   Papatya Kids, 1981 yılında kurulmuştur. Firmanın ismi Papatya Bebe ve Çocuk Giyim‘dir. Firma 1981 yılında Aydın ilinde faaliyete geçmiştir. Kalite ve güler yüzü kendine hedef edinen firma, aynı zamanda en kaliteli ürünü en iyi fiyata vermeyi de prensip haline getirmiştir. Ege bölgesinin farklı şehirlerinde hizmet veren Papatya Kids, şuan Aydın Adnan Menderes ve Batı Gazi Bulvarında, Manisa Şehzadeler ilçesinde bebek giyim bayilik olarak faaliyet vermektedir.

   Ürün grubu olarak 0-16 yaş, bebe ve çocuk giyim, bebe çeyiz, pijama, eşofman grubu, günlük kıyafetler, özel günler için şık kıyafetler (abiye elbise, takım elbise), 23 Nisan gibi tüm tören kıyafetlerinin satışını yapmaktadır.

   Kaliteli ürünleri ile farklı illerde hizmet veren firma aynı zamanda güler yüzlü bir ekiple çalışmaktadır. Şuanda 3 adet bebek giyim bayilik sahibi olan bu firma şuanda 10 adet bebek giyim bayilik olmayı hedeflemektedir. Papatya Kids bebek giyim bayiliği ortalama şube açılış maliyeti ortalama 75.000 TL + KDV ve bu bebek giyim bayilik ortalama 1 ayda kurulur. Aynı zamanda 10.000 TL + KDV ile isim hakkı da istemektedir.

    

   7. Hera Bebek Market

   Hera Bebek Market, 2017 yılında kurulmuştur. Firmanın ismi Hera Global Tekstil A.Ş’dir. Hera bebek market 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir. İç ve dış ticarette sektör içinde öncü olmak firmanın asli hedefidir. Firmanın amacı Türk tekstilini yurtdışına tanıtmak ve bu sektörü dünyaya tanıtmaktır. Ülke genelinde sektör içinde kendini ispatlamıştır. Ortakları ile birlikte müşterilere daha iyi bir hizmet verebilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadırlar. Toplam iki adet şubesi bulunan firmanın iki şubesi de merkez şubedir. Henüz bebek giyim bayilik sahibi olmayan firmanın hedeflediği bebek giyim bayilik sayısı 20’dir.

   Hera bebek market isim hakkı bedeli 30.000 TL ve bir bebek giyim bayiliği ortalama 1 ayda kurulur. Sizde Hera bebek giyim bayilik olmak istiyorsanız kaçırmayın. Reklam katılım ücreti ve kazanılan gelirden pay almaması da firmanın ayrıcalıklarındandır. Hera bebek market bebek giyim bayilik olmak istiyorsanız dükkanınızın hem satış performansı yüksek bir caddede hem de en az 80 ila 100 m2 aralığında olmalıdır.

   Okuyunuz: Yeni İş Fikirleri

   8. Aziz Bebe

   Aziz Bebe, 1984 yılında kurulmuştur. Firmanın ismi Aziz Bebe A.Ş’dir. Yeni Doğan’dan 24 aya kadar bebekler için örme ve dokuma ürünler özenle üretilmektedir. 8000 m2 ‘lik kapalı alanda kurulu tesise sahiptir. Yenilenen teknolojileri kullanan firma 3-12 yaş grubu için ürün hazırlamaktadır.

   Türkiye’de 10 adet konsept mağazaya sahiptir. 353 adet de satış noktası vardır.  Yurt dışında da Rusya, İsrail, İsviçre, Fransa, Romanya, Türk Cumhuriyetleri, Bulgaristan, Ortadoğu ülkelerinin dağıtıcıları ile müşterileri buluşturan kanal sayesinde 245 satış noktasında hizmet vermektedir. Aziz bebe tüm il ve ilçelere bebek giyim bayilik vermektedir. Siz de iletişime geçerek bebek giyim bayilik olabilirsiniz.

    

   9. Karamela Çocuk Bebek Giyim

   Karamela Çocuk Bebek Giyim 1989 yılından beri hizmet vermektedir. Firmanın ismi Kotonteks A.Ş’dir. Bebek ve çocuk giyim üretiminde titizliği önemseyen firma 32 senedir hazır giyim sektöründedir. Firma uzun yıllardır Avrupa ülkelerindeki çocuk giyim firmalarına ihracat yapmaktadır. Bu şekilde edindikleri tecrübe ve deneyim ile kendi markalarını oluşturmaya karar veren firma 2000 yılında Karamela’yı tescil ettirdi. 2004 senesinde ilk mağazasını açan firma bebek ve çocuk giyim sektöründe dünya markası olan İspanyol TUC TUC’UN Türkiye temsilcisi ve dağıtıcısıdır.

   Şuanda 60 kişilik bir ekibe sahip olan firma 4’ü merkez 1’i bebek giyim bayilik olmak üzere 5 şubeye sahiptir. Hedefledikleri şube sayısı ise şimdilik 25’tir. Siz de Karamela bebek giyim bayilik almak istiyorsanız, en az 50-75 m2 dükkana sahip olmanız yeterlidir.

   Okuyunuz: Dükkan Açma Fikirleri

   10. Zeyland

   Zeyland Çocuk Bebek Giyim 1970 yılından beri hizmet vermektedir. Firmanın ismi Zeynep Tekstil Paz. San. Ve Tic. A.Ş’dir. Zeyland yani Zeynep Giyim bebek ve çocuk giyim sektöründe 51 yıldır bulunmaktadır. Zeyland yıllardır sektörde kalitesinden ödün vermeyerek, emin adımlarla ilerlemektedir. Şuanda toplam 13 şubesi bulunan firmanın 13’ü de merkez şubedir. Ama zaman içerisinde bebek giyim bayiği vermek istemektedir. Türkiye’deki ana merkezi İstanbul Güneşli’dir. Zeynep giyim 350 kişilik bir ekibe sahiptir. Üretim aşamaları Çorlu, İstanbul ve Maltepe olmak üzere 3 fabrikada gerçekleşmektedir. Bu 3 fabrikada tasarım, kumaş boyama ve baskılar yapılmaktadır. Zeyland bebek giyim bayilik olmak için en az 80 ila 100 m2 aralığında hizmet verebileceğiniz dükkanınızın olması gerekmektedir. Zeyland Çocuk bebek giyim bayilik için gerekli işletme sermayesi 100.000 TL ve bu bebek giyim bayiliği ortalama 15-20 günde kurulur.

   Bir Yorum Yazın

   Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

   Henüz yorum yapılmamış.