in

Bayilik Veren Firmalar 2021 | Ücretsiz Bayilik Fırsatları

Ticarete atılmak  veya farklı bir sektörde iş yapmak istiyorsanız bayilik almak tam size göre olabilir. Hazır kurulu iş düzeni olması ve işletme kolaylığı yönünden bayilik oldukça avantajlıdır. Bir işi bilmiyorsanız dahi bayilik alarak bu konuda tecrübe sahibi olabilirsiniz. Gerekli eğitimler bayilik veren firmalar tarafından size verilmektedir. Sizin için bayilik veren firmalar 2020 listesini hazırladık. Bu listeyi yaparken benzersiz bayilik fırsatlarını sizler için araştırdık.

Bayilik Veren Firmalar 2018
Bayilik Veren Firmalar 2020

İnternet üzerinde Bayilik veren firmalar 2020 yılı için araştırma yaptığınızda geçmiş veya güncel aynı ilanlar ile karşılaşacaksınız.Bunlar site sahiplerinin birbirlerini kopyalaması ile hep aynı ilanları içermektedir.Tabi aynı zamanda araştırmaya dayalı değiller.Hoşunuza giden bayilik fırsatı için firmayı aradığınızda artık bayilik vermediklerini ya da böyle bir çalışmalarının olmadığını duyabilirsiniz.Bu nedenle sizler için en güncel ve en karlı bayilik veren firmalar 2020 listesini hazırladık.Makalemizin sonunda ise bayilik almanın avantajlarını ve dezavantajlarını sizler ile paylaşacağız.

 

Not: Çiğköfte üzerine bayilik fırsatlarından bahsetmeyeceğiz.Bununla ilgili fırsatları hemen hemen her yerde görebilirsiniz.Biz daha çok reklamı olmayan, ancak büyüme potansili yüksek franchise fırsatlarına yöneldik.

Not: Bayilik veren firmalar dışında En Yeni 75+ İş Fikri başlıklı makalemizi okuyarak farklı fikirler edinebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar 2020 Listesi

Döner kesmekten, parfüm üretmekten, çiğ köfte yapmaktan veya elektronik ürünlerden hiç anlamayabilirsiniz.Aşağıda sizinle paylaşacağımız listede yer alan firmalar size bu konuda personel ve eğitim  desteği sağlayacaktır.Sizin yapmanız gereken firma ile anlaşıp, işletme başlangıç maliyetlerini karşılamak olacaktır.Firma geriye kalan bütün prosedürleri sizin için halledecektir.Sizin yapmanız gerek işinizin başında durmak veya yönetimini iyi yapmak olacak.Şimdi arkanıza yaslanın ve listemizi detaylı olarak inceleyin.

 

1.TOST TUNNİNG Markası Bayilik Fırsatı

Tost Tunning Bayilik Fırsatı - Bayilik veren firmalar 2018
Tost Tunning Bayilik Fırsatı – Bayilik veren firmalar 2020

Tost alanında bayilik veren ender firmalardan birisidir.İlk olarak maslak oto sanayisinde açılmış ve oldukça tutulmuş olan bir işletmedir.Mekan tasarımı tamamen otomobil tutkunlarına yöneliktir.Kalite ve lezzet açısından mükemmel diyebiliriz.İçerisinde yarış ve drift alanında otomobil similatörü dahi bulabilirsiniz.Tamamen kednilerine özgü proje ve mimari tasrımlar var.Peki Tost Tunning Firması sizin için neler vadediyor ve şarları nedir?

 

Minimum 40 m² ile maksimum 150 m² büyüklüğünde boş bir dükkana sahip olmanız gerekiyor.Mekan içerisinde ki hemen hemen her şey oto malzeme tasarımlı, masalar dahi.Tabi bunun maliyeti biraz yüksek olacak.İşletmenin büyüklüğüne ve malzeme seçimine göre maliyetiniz 80 bin TL ile 200 bin TL arasında olacak.Yatırımın geri dönüş süresi ise 8 ile 14 ay arasındadır.Firma isim hakkı bedeli bu fiyatın içerisindedir.Tabi zamanla yapılacak reklamlar için de reklam katılım payı ödemeniz gerekiyor.(her firmadan olan normal bir pay). Yatırım  geri dönüş süresi minimum 2 yıl olan büyük franchise fast food firmalarına göre oldukça avantalı.Tabi karar sizin.

 

 

2.TAKIŞTIR Bijuteri Alanın Bayilik Fırsatı

Takıştır Bayilik Fırsatı
Takıştır Bayilik Fırsatı

Bayilik veren firmalar listesinde alt bayilerine en çok destek veren ve en çok büyüme odaklı firmadır diyebiliriz.Franchise bedeli, reklam bedeli, stok ve kota limiti yok.Türkiye’nin her yerine bayilik vermektedir.Takıştır markasının güncel olarak 50 bayisi var.Bu bayi sayılarını ilk olarak 100’e çıkarmayı hedefliyorlar.

 

Bayilik alacak olanlar aynı zamanda internet üzerinden de sipariş verebilir.İşletme içi mimari danışmanlık ise tamamen ücretsiz.Ürünlerin çoğu yerli ve kendi üretimleri.Yani tedarik sıkıntı çekmezsiniz.İşletme açacağınız yerin mutlaka işlek bir lokasyonda olması şart.Maliyet ise 30 bin TL ile 100 bin TL arasında değişiyor.Tabi bu tamamen işletmenin büyüklüğüne ve sizin ekstra seçeceğiniz dekor ürünlerine bağlı.Yatırım geri dönüş süresi ise 6 ile 12 ay arasında değişmektedir.Detaylı bilgi için yorumlar bölümünden yazabilirsiniz.

Bijuteri Mağazası Nasıl Açılır

3.OSMANLI KAHVECİZADE Bayilik Fırsatı

Osmanlı kahvecizade Bayilik Fırsatı - Bayilik Veren Firmalar 2018
Osmanlı kahvecizade Bayilik Fırsatı – Bayilik Veren Firmalar

Osmanlı Kahvecizade firması  ilk olarak 2016 yılında Balıkesir de kurulmuştur.Kurulduğu günden bugüne oldukça değerli bir marka halini almıştır.Firma şimdi bayilik vermeye başlamıştır.Cafe alanında yeni olması sizi korkutmasın.2 yıl az bir süre diyebilirisiniz.Ancak bu kadar kısa süre zarfında büyük başarı elde etmiş olan firma, ilerleyen zamanlarda bu kadar uygun fiyata bayilik vermeyecektir.Metrekare fiyatı 2 bin TL den başlamaktadır.Aynı zamanda ücretsiz fizibilite ve mimarlık desteği sunmaktadır.Sürekli tedarik desteği ve full logolu cabası.Yani büyük bir markaya sahip olma fırsatı sunuyor sizlere.Peki bayilik şartları nelerdir?

 

Firma sahipleri işlerini gerçekten seven insanlar.Markalarını kendi evlatları gibi seviyor diyebilir.Bayilik alacak kişiler içinde bu şartları aramaktadırlar.Yani işine değer veren insanlar ile çalışmak istiyorlar.Aynı zamanda size personel desteği, eğitim ve reklam desteği sunmaktadırlar.Yatırım geri dönüş süresi ise 6 ay ile 18 ay arası lokasyona göre değişmektedir.Firma aynı zamanda sizlere denetim desteği sunmaktadır.Bayilik veren firmalar listesinde cafe alanında tavsiye ettiğimiz franchise firmasıdır.

 

4.BUN DESIGN Hediyelik Eşya Bayilik Fırsatı

BunDesign mağazası
BunDesign mağazası

Bun Design 1998 yılında Budun Company adında kurulmuştur.Kurulduğu yıldan günümüze kadar 33 mağazaya ulaşmıştır.Ürünlerinin %90 ı kendi üretimleri ve tasarımlarından oluşmaktadır.İlk olarak Etiler de kurulmuştur, ancak en bilinen mağazası Taksim’de.Hediyelik eşya almak için gireceğiniz bu mağazalardan boş çıkmayacağınıza eminiz diyebiliriz.Çünkü aynı ürünleri başka bir yerde bulma şansınız yok.Peki Bun Design bayilik şartları nedir?

 

Bun Design hem stand hem de mağaza için bayilik vermektedir.Tabi stantların Avm gibi yerlerde olması şartı var.Stand için 1 yıl, mağaza için ise 4 yıl anlaşma yapabiliyorsunuz.İsim hakkı için 5 bin Euro isteyen firmanın kurulum maliyeti ise oldukça uygun.Firma mağaza için 40 bin TL, Stand için ise 10 bin TL kurulum maliyeti belirlemiştir.Bunun yanında eğitim ve personel desteği de var.Mimari tasarım ise mutlaka onların elinden geçmek durumunda.İsim hakkı çok diyebilirsiniz.Ama emin olun hediyelik eşya sektöründe iddaalı bir firma.Aynı şirket Amerika da olsaydı bugün 100 bin dolardan aşağı bayiilik vermezdi.Bayilik veren firmalar listesi içinde iş tutturma potansiyeli en yüksek olan firmalardan birisidir.

5.DASTİNİ Bebek Mağazası Bayilik Fırsatı

Dastini Bebe Mağazası Bayilik
Dastini Bebe Mağazası Bayilik

Tülay Baransel Kırık ve Nurettin Kırık çifti Su Kırık adında bir kız çocuğu dünyaya getirmişlerdir.Daha sonra ise 2004 yılında bebek mağazası işine girişip, sektörde inanılmaz başarı yakalamışlardır.Güncel olarak yurt için ve yurt dışında 51 mağazaları mevcut.Bunların bir kısmı franchise modeli ile yapılmış.Dastini firması yatırımcılarına oldukça büyük fırsatlar tanımaktadır.Orta ölçekli ticari bir bütçe ile rahatlıkla Dastini markasına sahip olabilirsiniz.Marka size stoksuz çalışma imkanı, reklam, eğitim ve personel desteği sunmaktadır.Şartlar arasında minimum 60 m² mağaza ve 3 metrelik yüksek vitrin yer almaktadır.

 

Tüm mağazalarda aynı dekor ve tabela kullanılır.Mimarlık ekibi sizin için destek sağlar.Koordinatör grubu ise mağaza denetimleri ve iş yönetimi konusunda sürekli desteklerini sağlayacaktır.Bebek giyim sektörü krizde dahi büyüyebilecek bir sektördür.İnsanlar kendi alışverişinden kısar ama çocukları için bunu yapmazlar.Dastini mağazası açılış maliyeti 20 Bin TL ile 40 Bin TL arasındadır..Yatırım geri dönüş süresi ise 8 ay ile14 ay arasında değişmektedir.Tabi bu size ve mağazanızın lokasyonuna bağlıdır.Kar marjı ise ortalama %30 ile % 100 arasında değişmektedir.Reklam katılım ücreti ve gelirden pay alma yok.Ortalama şube kuruluş süresi ise 20 gün.Bayiler için bölge koruması ve ortak reklam çalışmaları da vardır.Bayilik veren firmalar 2020 listesi içinde en uygun bayilik veren firmalardan birisidir.

 

6.Paşa Fırını Bayili Fırsatı

Paşa Fırını Franchise Bayilik Fırsatı
Paşa Fırını Franchise Bayilik Fırsatı

Paşa Fırın ekmek, pasta ve cafe sektöründe öncü bir marka olma başarısını yakalamıştır.İşletme mimarisi oldukça ilgi çekici ve lükstür.Ürün segmenti ise oldukça geniş.Paşa Fırın markası sahip olmak isteyenlere profesyonel destek sunmaktadırlar.Geniş dağıtım ağı ile işletmenizi açar açmaz ürünleriniz elinize ulaşır ve satışa başlarsınız.Güncel olarak 42 şubesi bulunmaktadır.1000 m²’lik üretim tesisine sahip bir firma.

 

Franchise bedeli şube açacağınız yere ve mağaza büyüklüğüne göre 150 bin TL ye kadar çıkmaktadır.Emlak desteği, mimari proje desteği ve ortak reklam katılımı alanında avantajlara sahiptirler.Bilgi ve danışma hattından işletmeler ile sürekli bağlantı kurulur.Başvuru için firmanın web sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.Bayilik veren firmalar 2020 yılı içerisinde en hızlı büyüyen firmalardan birisidir.

 

7.KERAMİKA Mutfak Malzemeleri Bayiliği

Keremika Bayilik Fırsatı- Bayilik Veren Firmalar 2018
Keremika Bayilik Fırsatı- Bayilik Veren Firmalar

Şirket 1972 yılında Necati Ünal ve Ahmet Ünal kardeşler tarafından Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde kurulmuştur.Firma tamamen kendi ürünlerini ve tasarımlarını üretmektedir.Bu franchise modeli ise biraz farklılık içermektedir.Size sunulan herhangi bir ürün işletme konsepti yok.İşletmenizi istediğiniz gibi kurabilirsiniz.Yani Keramika markasının yanında diğer ürünler de yer alabilir.Tabi sahip olacağınız marka kendine özel tasarımlara sahip.Peki bu markanın size ne gibi avantajı olacak?

 

Bayi olmak için firmanın web sitesine üye olmanız yeterli.Yaptığınız başvuru incelendikten sonra, site de  bulunan ürünlerden 10 bin TL nin üzerinde sipariş verdiğiniz zaman %25 gibi bir indirim hakkına sahip olacaksınız.Eğer sipariş miktarınız daha yüksek olacak ise direkt iletişim numarasını arayarak ekstra indirim talep edebilirsiniz.Kargo ücretleri tamamen firmaya ait.Fiyatlar ise oldukça uygun.Müşteri işletmeye girdiği anda dikkati bu ürünlerde olacaktır.Siteyi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.Daha detaylı bilgi için yorumlar bölümünden yazabilirsiniz.

 

8.TİGEM Tohum Bayiliği Fırsatı

 

Tigem Bayilik Fırsatları
Tigem Bayilik Fırsatları

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Tarafından sertifikalı tohum ürünleri için bayilik verilmektedir.Tabi tarımsal bölgede bulunanlar tarafından değerlendirilecek bir fırsattır.Sertifikalı ve ıslah edilmiş tohumlar köylüler tarafından ihtiyaç duyulan bir üründen.Bulunan bölgede Tigem’e ait bir bayi yok ise, bu konuda başvuruda bulunabilirsiniz.Sonuçta bulunduğunuz bölgedeki tek işletme siz olacaksınız.

 

Tarım işletmeri genel müdürlüğünde çalışanlar veya 2. derece akraba olanlar başvuruda bulunamazlar.Bayilik başvuru için Ankara da bulunan Tigem merkezine başvurmanız gerekiyor.Bulunduğunuz bölgede tekel olarak faaliyet yürüteceksiniz.Bölge koruma sayesinde rekabetten uzak işletme sahibi olacaksınız.Bayilik veren firmalar  listesi devlet tarafından verilen ender bayilik fırsatlarından birisidir.

 

9.CHOCOWORLD Çikolata Bayilik Fırsatı

chocoworld çikolata bayilik fırsatı
chocoworld çikolata bayilik fırsatı

Mehmet Eyyüp Aman tarafından kurulmuş bir firmadır.Dünyanın sayılı ülkelerinde ChocoWorld çikolata bayilikleri ile karşılaşabilirisiniz.Portföylerine her ay 2 bayilik katmaktadırlar.Açılacak olan işletmenin işlek caddelerde veya Avm de olmadı şart.Franchise maliyeti ise işletme büyüklüğüne göre değişmektedir.

 

Bayi adaylarına emlak fizibilitesi, mimari proje, eğitim, danışmanlık ve reklam yönünden destek olmaktadırlar.Şirket oldukça profesyonel çalışmakta ve markasına değer vermektedir.Aynı zamanda bayilerine ekstra kazanç modeli de sunmaktadırlar.Lezzet ve Hijyen firmanın en büyük prensibi.Bu konuda denetimleri oldukça sıkıdır.Bayi adaylarına sürekli destek sağlanır ve irtibat halinde olunur.İnandığınız bir lokasyonda açağınız işletme ile güzel paralar kazanabilirsiniz.Kar marjı %45 ile % 300 arasında değişmektedir.Yani yatırım geri dönüş süresi 6-18 ay arasındadır.Bayilik için firmanın web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.Bayilik veren firmalar listesinde en hızlı büyüme potansiyeline sahip işler arasında yer almaktadır.

 

10.StMAX Motosiklet Bayiliği Fırsatı

 

Stgrup Motosiklet Bayilik Fırsatları - Bayilik Veren Firmalar 2018
Stgrup Motosiklet Bayilik Fırsatları – Bayilik Veren Firmalar

StGrup tarafından satışı gerçekleştirilen motorsiklet markalarıdır.Neden böyle bir bayilik fırsatı avantajlı diye sorabilirsiniz.Bunun nedeni motosiklet ürünlerinin neredeyse tamamının elektrikli ürünlerden oluşmasıdır.Son yıllarda elektrikli motosiklet ürünlerine olan talep artmıştır.StGrup ise geniş ürün yelpazesine sahiptir.Aynı zamanda 7 alt markaya sahiptir.En düşük fiyatlı ürünü 4 bin TL den başladığı için bayilik bedeli 250 bin TL ye kadar çıkmaktadır.Ancak emin olun ürün satışı konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir firma.

 

Özellikle büyük şehirlerin dışında kurulacak bir bayi çok iyi fırsatlara sahip olacaktır.Aynı zamanda teşvik paketlerinden de faydalanabilirsiniz.Stgrup Denizli de 41.000 m²’lik bir alanda üretimine devam etmektedir.Bayilik fırsatlarından faydalanmak için firma web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Fiyatlarda site üzerinde yer almaktadır.Bayilik veren firmalar  listesi içinde üst segment bir bayilik fırsatıdır.

 

11.MULTİMO Akıllı Mobilya Bayilik Fırsatı

Multimo Gaysan Akıllı Mobilya Bayilik
Multimo Gaysan Akıllı Mobilya Bayilik

Firma 1996 yılında Gaysan Holding tarafından kurulmuştur.Amatisörlü mobilya sistemlerini keşfeden firma, arge ve inovasyon çalışmalarıyla günümüze kadar 200.000’in üzerinde müşteriye ulaşmıştır.Dünyanın bir çok ülkesinde bayiliği olan firmanın müşteri memnuniyet oranı ise %97’dir.Bayilik fırsatından yararlanmak için bir showroom açmanız gerekiyor.Yani fiyat olarak üst segment franchise fırsatı.Multimo akıllı mobilya sistemlerini size tavsiye etmemizin nedeni ihtiyacın oldukça fazla olması.Ancak yanı başımızda bulunan mağazalarda hep aynı stil klasik mobilyalar var.Yani inovaktif ürünler yok.Bu ihtiyacı karşılayacak olan firma ise Gaysan Holding.

 

Firmanın web sitesini incelediğiniz zaman oldukça farklı ve ilginç ürünlerle karşılaşacaksınız.Fonksiyonel duvar yatakları, tamamlayıcı mobilya ürünleri, akıllı koltuklar, ranza sistemleri ve onlarca ürün.Evlerdeki oturum alanlarının azalmasıyla bu ürünlere olan taleplerde artış yaşanacaktır.Özellikle 1+1 ve 2+1 evlerin yoğun olduğu bölgelerde açacağınız showroom ile iş yapma potansiyeliniz yüksek.Bayilik fiyatı ile ilgili bilgi almak için firmayla birebir irtibat kurmanız gerekiyor.

 

12.DRY CLEAN EXPRESS Kuru Temizleme Bayilik Fırsatı

Dry&Clean Express Kuru Temizleme Bayiliği
Dry&Clean Express Kuru Temizleme Bayiliği

Şirket 2006 yılında Fatih Avşar tarafından kurulmuştur.Kuru Temizleme alanında en iyi şirkettir diyebiliriz.Toplamda 80 bayi, 500 çalışan ve günde 50 bin parça yıkama kapasitesine sahiptir.Bayi adaylarına her türlü desteği sunmaktadırlar.Emlak fizibilitesi, mimari proje desteği, reklam oluşturma, danışmanlık ve daha fazlası.720 saat içinde yani 30 günde işletmeniz firma tarafından çalışmaya hazır hale getiriliyor.Size sadece işinizin başında durmak kalıyor.

 

Kuru temizleme karlılık oranı en yüksek olan ilk 5 sektörün içerisinde yer almaktadır.Yani yatırım geri dönüş süresi oldukça kısadır.Tabi sizin yapacağınız pazarlama faaliyetleri de süreyi etkileyecektir.Firmanın sektörde büyük bir marka olması işinize artı bir destek katacaktır.Firma yüksek ve son teknoloji ürünlere sahip.İş ile ilgili bilgi sahibi olmanıza gerek yok.Gerekli bütün eğitimler firma tarafından 30 gün içinde size verilecek.Pilot bayilerde işin başında durarak, kendi işinizin provasını yapmış olacaksınız.Bayilik veren firmalar listesi içinde uygun fiyatlı bayilik veren firmalardan birisidir.Franchise başvuru formuna şirketin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

13.PİZZA TOMATO Bayilik Fırsatı

pizza tomato bayilik fırsatı
pizza tomato bayilik fırsatı

Pizza Tomato markası İzmir, Karşıyaka da kurulmuş olup, ilk marka restoranını Muğla’nın Marmaris ilçesinde açmıştır.Açılığı günden bugüne pizza konusunda kendini oldukça geliştirmiş bir firmadır.65 alt şubesi olan firmanın %95’i franchise olarak dağılmıştır.Firma modern üretim ve satış yöntemlerini sistemlerine entegre etmiştir.Teknolojik güncellemelerden geri kalmamak için Arge ekibi sürekli çalışarak bayilere destek sunmaktadır.

 

Neden Pizza Tomato markası diye sorabilirsiniz.Firmanın yerli olması ve franchise sisteminin oturmuş olması en büyük avantajdır.Aynı zamanda dağıtım ağı ve üretim teknolojisi de çok iyi diyebiliriz.Pizza Tomato bayiliği almak isteyenler için ayrı ayrı işletme konsepti bulumaktadır.50 m² ile 180 ² arasında kuracağınız bir işletme için maliyetler 140 Bin TL ile 350 Bin TL arasında değişiyor.Firma Royality ve reklam katılım payı almaktadır.Express şube, avm şube, restoran şube ve cafe restoran şube olmak üzere 4 restoran modeli vardır.Hepsinin maliyeti ve şartları kendi için değişiyor.

 

Reklam faaliyetleri de oldukça geniş.Dijital, yerel ve ulusal pazarlama faaliyetleri ile alt bayiler desteklenir.İnternet, billboard, gazete, Tv, radyo gibi kanallar da aktif olarak reklam çalışması yapılır.Pizza Tomato bayilik veren firmalar  listesinde en profesyonel firmalardan birisidir.

 

14.Seç Market Bayilik Fırsatı

Seç Market Bayilik Fırsatı
Seç Market Bayilik Fırsatı

Seç Market, Bizim toptan market ve Şok marketler zinciri ile anlaşması olan bir firmadır.Market sektörü yatırımın geri dönüş oranı en hızlı olan sektördür.Aynı zamanda işinizin riski çok azdır.Kriz zamanlarında dahi iş yapabilirsiniz.Çünkü zorunlu tüketim mallarından oluşmaktadır.Peki neden normal bir market açmak varken Seç market franchise sistemine katılalım?

 

Market işini daha önce yapmış olanlar zor olan kısımlarını bilir.İş takibi, yüksek çalışma saati, stok sayımı, sürekli mal tedariği ve daha bir çok sorun.Seç Marketin oluşturduğu bu franchise sisteminde bahsettiğimiz sorunlardan kurtuluyorsunuz.Bireysel olarak kurması zor olan satış ve tedarik sistemi en teknolojik yöntemler ile firma tarafından size sunuluyor.Seç market 750 araç ile size lojistik destek sağlar.Sizin için hazırladıkları uygulama sayesinde işiniz kolaylaşır.Stok takibi, biten ürünler, karlılık, cari takip v.b  kolaylıkla yapabilirsiniz.Siparişiniz dahilinde seç market kamyonu her gün size ürün tedarik eder.Üstelik rekabet sağlayabileceğiniz uygun fiyatlarla.

 

Reklam konusunda ise, lokal müşterileriniz için yapacağınız indirimler, insert çalışması, sadakat kartı v.b her türlü destek sağlanır.Seç marketin  güncel olarak toplamda 458 bayisi bulunmaktadır.Kendine has 2000 ürünü ile kendi markasını oluşturabilme potansiyeline sahiptir.İşletme kurulum maliyeti ise tamamen size bağlı.Yani açacağınız yerin büyüklüğü ve ürün yelpazesinin genişliği maliyetinizi belirleyecektir.

 

15.360FİT Fitness ve Spor Salonu Bayilik Fırsatı

360Fit Bayilik Fırsatı-Bayilik Veren Firmalar 2018
360Fit Bayilik Fırsatı-Bayilik Veren Firmalar

Kilo Kontrolü ve Zayıflama üzerine çalışmalarını sürdüren bir firmadır.360 Fit, Liana Pesah tarafından kurulmuştur.Yatırımın amortisman süresi 1 yıl olarak belirlenmiştir.360 Fit ürünleri oldukça farklı bir tasarıma sahiptir.Basında da oldukça meşhurdur.Yani alt bayi olduğunuzda sizi tanıyan üst segment müşteriler olacaktır.Aynı zamanda 360 Fit geniş ve profesyonel ekibe sahip.Bu ekip ile sürekli eğitim desteği alabileceksiniz.

 

Müşterilerin paket üyelik fiyatları ortalama 2 bin ile 3 bin TL arasında değişmektedir.Ekstra olarak zayıflama kür tavsiyeleri verilir.Bir 360 Fit Salonu açmanın maliyeti ise 500 bin TL.Size bağlı olarak amortisman süresi 1-2 yıl arasında değişmektedir.Tamamen yenilikçi bir firma.Mutlaka web sitesini ziyaret edip ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.Bayilik veren firmalar 2020 listesinde en yenilikçi firmalar arasında yer almaktadır.

 

16.House2Home Markası Bayilik Fırsatı

Firma birbirinden farklı ve kolay kolay her yerde bulunamayacak olan ürünler satmaktadır.Bu ürünleri ise dünyanın çeşitli ülkelerinden toplayarak ülkemize getirmektedirler.Bu ülkeler başta başta İtalya, Fransa, İsveç, Hollanda ve İngiltere gibi ülkeler.Firmanın web sitesini incelediğinizde ürünleri başka bir yerde görmediğinize kanaat getireceksiniz.Müşteri kitlesi ise mimarlar, iç mimarlar, peyzaj ofisleri, cafeler, restoranlar, butik otel ve organizasyon firmalarından oluşmaktadır.

 

House2Home Bayilik almak için bir mağaza sahibi olmanız gerekmez.Tabi bu size bağlı.Yani ürünleri bir depo ortamında toplayıp bireysel pazarlamasını da yapabilirsiniz.Sonuçta direkt müşterilerinizle bağlantı kurmanız sizin daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.Toptan ürün alımı ve bayilik başvurusunu web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.Balkon Teras, bahçe, kapı önü, ev içi, tematik ürünler, bitkisel ürünler kategorisi altında 2000 ürün bulabilirsiniz.İlginç ürünler müşterinin direkt alım kararı vermesinde etkilidir.

 

17.OMNİ Pos Sistemleri Bayilik Fırsatı

 

Omni Pos Bayilik Fırsatları
Omni Pos Bayilik Fırsatları

Firma 1996 yılından beri işletmeler için güvenilir ve çözüm odaklı ürünler sunmaktadır.İşletmelerin mevcut işlerini kolaylaştırıcı ürün yelpazesi geniştir.Özellikle büyüme odaklı işletmeler en büyük müşteri potansiyelidir.Omni  markası altında sabit pos cihazları, mobil terminaller, merkezi sistem, mali onaylı ürünler, ek donanımlar, müşteri sadakat sistemi ve ofis içi sistemler yer almaktadır.Direkt müşteri odaklı olan bu ürünler günümüzdeki en büyük işletme ihtiyaçları arasında yer almaktadır.

 

Mahallemiz de ki bakkaldan tutun da, en büyük şirketler dahi sizin müşteriniz olabilir.Karlılık seviyesi oldukça yüksek olan bir bayilik fırsatıdır.7/24 sürekli destek alabilirsiniz.Aynı zamanda sizin müşterileriniz de bu desteğe sahip olacaktır.Bayilik fiyatları ile ilgili firma tarafından bilgi paylaşılmamış.Bu tarz firmalar genelde kar payı olarak bayilik fırsatı sunmaktadır.Firmanın web sitesine girerek bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

18.Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Bayilik Fırsatı

funny jumps zıplayan ayakkabı bayilik
funny jumps zıplayan ayakkabı bayilik

”Sporun en zevkli hali” firmanın sloganıdır.Oldukça farklı bir ürün.Satış potansiyeli ise çok yüksek.Zıplayan ayakkabı şuan Nişantaşı’nda bir fitness merkezinde kullanılmaktadır.Daha hızlı kilo vermeyi ve sporu zevkli hale getirmeyi sağlar.Tabi firma tarafından bildirilen faydaları daha fazla.Enerji arttırma, eklemleri koruma, bağışıklık güçlendirme, detoks destekleyici ve sinir sistemlerini geliştirme gibi özellikleri vardır.Tabi biz satış potansiyelinin olup olmamasını inceleyeceğiz.

 

Farklı ürünlerin her zaman alıcısı vardır.Tabi sizin pazarlama modeliniz çok önemli.Müşterilerinizin başında önce spor salonları olacak.Daha sonra ise mağazalar ve bireysel kullanıcılar.Ülkemizde spora olan ilgi her geçen gün artmaktadır.Tabi bu da işiniz için ekstra umut verici özellik.Ürün fiyatları 295 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.Yan ürünler ise 25 TL den başlıyor.

 

19.KEBABİ Markası Bayilik Fırsatı

kebabi gayrettepe bayilik fırsatı
kebabi gayrettepe bayilik fırsatı

Kebabi 2002 yılında İstanbul Gayrettepe de kurulmuştur.Şuan herhangi bir şubesi yoktur ve tektir.Oldukça beğenilen ve müdavimleri olan restoran bu lezzeti alt bayilikler ile yaygınlaştırma kararı almıştır.Kebabi Farsça da kebap yenilen yer anlamına gelmektedir.Özellikle Balkan ülkelerinde de bu isimle anılmaktadır.Kebabi restoran üst segment müşteri grubuna hitap etmektedir.Yani kalite ve hijyenden ödün vermez bunu da fiyatlarına yansıtır.Müşterilerinin güvendiği bir  işletmedir.

 

Kebabi markasına sahip olmak için sizinde aynı özveriyle çalışmanız gerekiyor.Gerekli eğitimler ve danışmanlık işletme tarafından size verilecek.İşinizin başında durmanız önemli.Marka kalitesi düşmemesi için sürekli denetim desteği de verilecektir.İşletme franchise bilgisi için firma ile irtibata geçmeniz gerekiyor.Web sitesinde yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.Eğer İstanbul da oturuyorsanız mutlaka mekanı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.Bayilik veren firmalar 2020 listesinde en yeni franchise veren firmalardan birisidir.Bu yolculuğunun başarılı geçeceğine eminiz.

 

20.ETİBOL Manti Bayilik Fırsatı

Etibol mantı bayilik fırsatı
Etibol mantı bayilik fırsatı

Etibol mantı tarladan sofraya ürün konsepti ile üretimini yapmaktadır.Türkiye’nin sayılı illerinde alt bayilikleri var.Bayilik için Etibol markası altında işletme açmanıza gerek yok.Kendi işletmenizde Etibol markasının ürünlerini de satabilirsiniz.Etibol mantı günümüz teknolojileri ile yöresel tatlar oluşturmaktadır.Bunu yaparken de hijyen ve kaliteden ödün vermez.Üretim tesislerinde hazılanan mantılar 8 dakika da pişme özelliğine sahiptir.Tabi ürün bandından sadece mantı yok.

 

Sigara böreği, paçanga böreği, kayseri mantısı, çıtır börek, üçgen mantı ve klasik mantı yer almaktadır.Bayilik almak ve toptan ürün fiyatlarını öğrenmek için web sitesi ile iletişime geçmeniz gerekiyor.Etibol mantı franchise modelini size önermemizin nedeni, firmanın lezzet konusunda kendini ispatlamış olmasıdır.Aynı zamanda tedarik sistemi sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır.Bulunduğunuz lokasyonda tutulan bir marka olma ihtimaliniz oldukça yüksek.

 

21.CineBoxVR Sanal Gerçekçilik Bayilik Fırsatı

Cinebox vr bayilik fırsatı - Bayilik Veren Firmalar 2018
Cinebox vr bayilik fırsatı – Bayilik Veren Firmalar

Cinebox Vr 2 mühendis ve 10 teknik personelden oluşan çalışma ekibine sahiptir.Dünyanın sayılı ülkelerinde bayileri vardır.Tamamen yerli olan bir girişimdir.Bu kadar çok tutulmasının nedeni kendine has bir üretim modeli olmasıdır.Diğer cihazlardan tamamen farklı, kullanıcı memnuniyet odaklı ürüne sahiptirler.Aynı zamanda alt bayilerine bölge koruma imkanı sağlar.Özellikle kiosk alt bayi sayısı fazladır.Kiosk bayiler genelde avmlerde yer almaktadır.

 

Alt bayilere eğitim ve teknik destek 7/24 sağlanmaktadır.Firmanın web sitesini inceleyerek 10’larca üründen birisini seçebilirsiniz.Müşterileriniz dakika ve saat cinsinden sizden hizmet alabilir.Özellikle Avmlerin yemek katları Vr Box için en uygun alandır.Diğer bayilerin kazançlarının yüksek olduğunu bildiğimiz için bu bayilik sistemini tavsiye ediyoruz.Firmanın web sitesini inceleyerek 100’lerce video ve sunum dosyasına ulaşabilirsiniz.Bayilik veren firmalar listesinde en teknolojik ürünlere sahip firmalardan birisidir.Maliyetiniz ise yok denecek kadar azdır.Sadece ürünü almanız yeterli.9d boyutlu gerçekçilik sağlamaktadır.

 

22.Fotomatik Bayilik Fırsatı

Fotomatik Bayilik Fırsatı
Fotomatik Bayilik Fırsatı

Yeni teknolojinin bize getirdiği nimetlerden birisi de fotomatik.İşlerinizi hızlı halletmeniz günümüz dünyasında önemli.Yerli girişimcilerimiz tarafından yapılan fotomatik cihazı ile acil biometrik ve portre fotoğraf çekimlerinizi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.Belediye binaları ve nüfus müdürlükleri yakınına yerleştirilecek bu cihaz ile uğraşmadan para kazanmanız mümkün.Cihaz tarafından çekilen fotoğraflar uluslararası standartlara uygun.Hızlı destek hattı ile de 7/24 bilgi sağlayabilirsiniz.

 

Aynı zamanda detaylı raporlama analizi ile, yaptığınız ciroyu cep telefonu üzerinden takip etme imkanına sahip olacaksınız.Fotoğraflar 18 mp cmos kamera ile çekilir.Donanımsal özellikler üst düzey denilebilir.30 saniyede çekimden baskıya gibi hızlı sürede işlerinizi halledersiniz.Ayrıca normal fotoğrafçıya göre daha uygun maliyetlere sahip olacaksınız.Detaylı bilgi almak için şirket web sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

23.Alin’s Cafe Restoran Bayilik Fırsatı

Alin's Cafe bayilik fırsatları - bayilik veren firmalar 2018
Alin’s Cafe bayilik fırsatları – bayilik veren firmalar

Alin’s 2006 yılında %100 yerli sermaye ile İzmir de kurulmuş bir firmadır.Lezzetleri tartışılmaz.Marka değeri ise büyüme rakamları göz önüne alındığında oldukça yüksek.Alt bayilerin hepsi güncel olarak İzmir de şuan.Marka değerine gereken önemi sağlayan şirketin hedeflerinde yurt dışına dahi açılmak var.Tabi bu süreç Türkiye pazarından sonra aktif olacaktır.Şirket sahipleri yeme içme sektöründe profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

 

İzmir de yaşadıkları hızlı büyümeyi, alt bayiler kendi illerinde yaşayabilir.Restoran cafe konsepti gerçekleştirmesi veya tutturulması zor olan bir iş koludur.Bu başarıyı kendi bölgenizde sağlamanız için gerekli eğitimler ve marka desteği firma tarafından size verilecektir.Bayilik şartları için firmanın web sitesinde iletişim bilgileri yer almaktadır.Firma sahipleri işlerini çok sevdikleri için size de sevdireceklerine inanıyoruz.Başarısız olma şansınız çok düşük.

 

24.Çıtır Usta Pide Kebap Bayilik Fırsatı

Çıtır Usta Bayilik Fırsatı
Çıtır Usta Bayilik Fırsatı

Çıtır Usta markasının kurucusu Atilla Külekçi oğlu 10 yıl kadar Avrupa da yaşadıktan sonra ülkemizde 2003 yılında ilk restoranını kurmuştur.İlk restoran Bakırköy Galeria Avm de açılmıştır.Gaziantep’ten gelen lezzeti ürünlerine birebir yansıtmayı başarmıştır.Günümüzde 25 ilde  4 ülkede toplam 75 noktada bayiliği bulunmaktadır.Şirketin hedefleri oldukça büyük.Sırada Amerika ve dünyanın diğer ülkeleri var.Tabi ülkemizde bayilik vermeye devam ediyor.Şirket aynı zamanda çalışanlarını eğittiği bir akademiye de sahip.Bu sayede alt bayilerine kalifiye personel temini yapmaktadır.

 

Çıtır Usta bayilik kurma konusunda profesyonel bir şirkettir.Marka bedeli olarak 20 bin dolar ile 40 bin dolar arası ücret talebinde bulunmaktadırlar.Bunun yanında cirodan pay ve reklam katılım payı alınmaktadır.Tüm alt bayilere denetim, eğitim desteği, personel desteği, lojistik tedarik, mimari destek gibi katkılar yer almaktadır.Çıtır Usta bayiliğini alıp da iş yapamayan yok diyebiliriz.Eğer sizde bu konuda destek almak istiyorsanız web sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

25.Desi Alarm Şirketi Bayilik Fırsatı

Desi Alarm Güvenlik Şirketi Bayilik
Desi Alarm Güvenlik Şirketi Bayilik – Bayilik veren firmalar

Desi Alarm firmasının adını mutlaka duymuşsunuzdur.Şirket 1991 yılında yerli sermaye ile kurulmuştur.Herkesin ihtiyacı olan güvenlik ürünlerini lüks tüketici ürünleri olmaktan çıkarıp, kaliteyi ucuza sunmuştur diyebiliriz.Desi alarm insanlar tarafından bilinmektedir.Bu nedenle sipariş edilirken ismi ile anılan bir şirkettir.Yani alarm sistemi istemek yerine desi alarm sistemi istiyorum demek.Şirketin sağladığı fiyatsal avantaj ile çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

 

Güvenlik insanlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır.Ülkemizde hırsızlığın arttığı şu dönemlerde, bu tarz ürünlere olan talepte yüksektir.Desi alarmın güncel olarak 500 bayisi bulunmaktadır.Bayiler pazarlama methodunu kendisi belirler.İnternetten satış, saha satış veya mağaza satışı olarak hedeflenebilir.Şirketin web sitesine girerek ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.Sadece alarm sistemi değil, akıllı ev sistemleri de yer almaktadır.Bayilik veren firmalar 2020 listesinde yer alan Desi Alarm Şirketi ile kesinlikle karlı çıkacaksınız.

 

26.American Life Dil Kursu Bayilik Fırsatı

American Life Dil okulları bayilik fırsatları
American Life Dil okulları bayilik fırsatları

Şirket Amerika’nın San Francisco şehrinden kurulmuştur.Hem yabancı dile eğitimi hem de yurt dışı eğitim danışmanlığı alanın hizmet vermektedir.Aynı zamanda firmanın yan gelir elde etmenizi sağlayacak iş modelleri de mevcuttur.Bu modeller internet hizmetleri üzerine.Grafik tasarım, web tasarım ve bilişimle ilgili aklınıza gelebilecek her şey.Tabi ana iş faaliyeti dil kursu eğitimi.

 

Ülkemizde okullarda yıllardır dil eğitimi verilmekte.Ancak üniversite mezunlarının dahi olduğu araştırmada dil bilenlerin sayısı sadece%4.Küresel ekonomi gereği İngilizce’ye olan ihtiyaç her geçen gün daha da fazla artmaktadır.Bu nedenle dil kurslarına başvuru sayısı da fazla.Özellikle aileler çocuklarının daha iyi yerlerden dil kursu eğitimi almasını istemektedirler.Bu konuda American Life dil kursu yenilikçi ve profesyonel iş anlayışı ile sektörde 1 numara olacak eğitim kurumlarından birisidir.Bayilik şartları için tıklayın.

 

27.Dilim Börek Bayilik Fırsatı

Dilim Börek Bayilik Fırsatları
Dilim Börek Bayilik Fırsatları

Dilim börek ilk olarak 2003 yılında kurulmuştur.İstanbul da toplamda 38 şubesi bulunmaktadır.Şirket yolculuğuna 2015 yılında Payna gruba katılarak devam etmiştir.Sektörde başarılı olması Payna grubun dikkatini çekmiştir.Hijyen ve kalite olmazsa olmaz.Şirket her geçen gün kendini geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

Franchise için önce başvuru yapmanız gerekiyor.Başvuru yaptıktan sonra şirket size emlak fizibilitesi konusunda yardımcı oluyor.Dükkan kiraladıktan sonra 45 gün inşaat süresi belirlenmiş.İlk olarak franchise anlaşması 5 yıl.İşletme açılına kadar personele ve size pratik eğitimler verilir.Sonrasında ise reklam desteği, insert çalışması, kitapçıklar, ürün geliştirme ve pazarlama gibi destekler sağlanır.Başvuru formunu şirketin web sitesi üzerinden doldurabilirsiniz.

 

28.Vavin Giyim Bayilik Fırsatı

Vavin Giyim bayilik fırsatı
Vavin Giyim bayilik fırsatı

Vavin en moda ve yenilikçi ürünleri uygun fiyata müşteriye sunmaktadır.Uygun fiyatlı giyim bayiliği bulmak zordur.Özelliklede tasarım zenginliği olan.Vavin bu konuda bulunmaz hint kumaşı diyebiliriz.Üstelik farklı kazanç modellerine de sahip.Firmanın web sitesinde tüm ürünlerin fiyatları ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 

Peki neden Vavin diyebilirsiniz.Yüksek segment, yani pahalı olan ürünler her yerde bulunabilir.Avm’ler lüks giyim ürünü dolu.Ancak kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz mağaza sayısı gerçekten az.Bir de bu konuda marka olmuş işletmeler yok diyebiliriz.Vavin sayesinde butik bir mağaza oluştrumanız çok kolay.

 

Vavin mağazası minimum 100 m² olması gerekiyor.Mimarlık ve emlak fizibilite çalışması tamamen ücretsiz.100 m² mağaza dekor ve ürünler dahil 120 TL civarına denk geliyor.Kar marjı ise %70-80 arası değişiyor.Aynı zamanda  %10 luk bir depo seçeneğine sahip olmanız lazım.Daha detaylı bilgi için site üzerinden başvuru formunu doldurmanızı tavsiye ederiz.Giyim konusunda bayilik veren firmalar  listesinde en güvendiğimiz franchise fırsatlarından birisidir.

 

29.Ziebart Araç Koruma Bayilik Fırsatı

Ziebart bayilik fırsatı
Ziebart bayilik fırsatı

Ziebart ilk olarak 1959 yılında Amerika da, Alman bir girişimci tarafından kurulmuştur.Daha sonra yapılan yatırımlar ile kısa sürede 150 şubeye ulaşmıştır.Zeibart sektörle ilgili hiç bilginiz olması dahi otomobil uygulamaları konusunda size bayilik veriyor.Personel temini ise tamamen onlara ait.Emlak fizibilite, mimari destek ile sıfırdan bir dükkanı kurup size teslim ederler.

 

Tabi minumum 400²’lik bir mağazaya sahip olmanız gerekiyor.Maliyerler ise 120 bin dolardan başlıyor.Peki Zeibart ile neler yapılabilir?Seramik kaplama, boya koruma, cam filmi, ses yalıtımı, vinil koruma, pas önleme, faydalı koruma gibi paketler yer almaktadır.Ülkemizde bu tarz ürünlere olan talep ise oldukça yüksek.Zeibart alt bayilerini seçerken oldukça seçici davranmaktadır.İşinin başında duracak daha önce patronluk deneyimi olan girişimciler ile çalışmak istiyorlar.Bu konuda şartları sağlıyorsanız mutlaka başvuru yapıp görüşmenizi tavsiye ederiz.

 

30.HACI ŞERİF Çikolata ve Şekerleme Bayiliği

Hacı şerif bayilik fırsatı - bayilik veren firmalar 2018
Hacı şerif bayilik fırsatı – bayilik veren firmalar

Hacı şerif ilk olarak Denizli Babadağ’da kurulmuştur.Şekerleme ve çikolata alanında kendine ait oldukça geniş ürün markaları bulunmaktadır.Firma alt bayilerine 20 m²’den tutunda 100²’ye kadar mağaza açma fırsatı sunuyor.8 ilde 33 bayisi olan firma A’dan Z’ye her türlü konuda sizin yanınızda.İşin bilmeniz gerek yok.Firmanın vereceği eğitimle kısa bir sürede gerekli tüm donanımlara sahip olacaksınız.

 

Bütün ürünler ve dekorlar Hacı Şerif tarafından temin edilecek.İşletmenizi sizin için anahtar teslim oluşturacaklar.Size sadece işinizin başında durmak kalıyor.İş yapma potansiyeli oldukça yüksek bir sektördür.Günümüzde cafelere olan rağbeti anlatmaya gerek yok.Canlı yaya trafiğinin olduğu bir lokasyonda açacağınız işletme ile güzel paralar kazanabilirsiniz.Bayilik veren firmalar listesinde kar marjı yükse olan franchise fırsatlarından birisidir.Şansınızı denemenizi tavsiye ederiz.

 

Bayilik Almak Avantajı mıdır?

Ne yapacağınızı bilmiyorsanız ve elinizde hazır bir konsept fikri yok ise gayet başarılıdır.Bayilik fırsatlarını daha önce ticaret tecrübesi olmayanlara tavsiye ederiz.Tek başına ticaret yapmak zor.Burada firmalar sizlere destek olarak öğrenmeniz gereken her konuda destek vermektedirler.İşinizi daha hızlı yürütmenizi sağlar.Ayrıca tutmuş olan bir konsepti denemeniz başarı oranınızın artmasını sağlar.

 

Bayilik veren firmalar 2020 listesini sizler için oluşturduk.Yeni gelen haberler ile liste sürekli güncel tutulacaktır.Yorumlarda bulunarak ve paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.Ayrıca yorumlar bölümünden ilgili fikirler için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

 

İŞ YERİ AÇMA FİKİRLERİ

KÜÇÜK İMALAT FİKİRLERİ

DÜKKAN AÇMAK İSTİYORUM DİYENLERE TAVSİYELER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel Gelişim Kitapları

En Çok Satan Kişisel Gelişim Kitapları Listesi | 50+ Kitap Tavsiyesi

evde para kazanma yolları

Evde Para Kazanma Yolları 2021 | Çok Kazandran 15+ İş Fikri