in

Askerde Para Kazanmak | Askerde Para Kazanmanın Yolları

Bedelli askerlik yapmak için bütçe ayırmak istemiyor olabilirsiniz.Ya da bütçenizin olmaması normal bir durum.Hem askere gitmek hem de askerde para kazanmak istiyorsanız doğru yazıda olduğunuza emin olabilirsiniz.Sizler için askerde para kazanmanın yollarını detaylıca araştırdık.Bir çok kişi aşağıdaki işleri yaparak askerde para kazanıyor.Şimdi arkanıza yaslanın ve askerde para kazanmanızı sağlayacak yöntemleri detaylıca inceleyiniz.

Okuyunuz: En Yeni 75+ İş Fikri

Askerde Para Kazanmak

askerde para kazanma yolları
askerde para kazanma yolları

Her vatandaş tecil işlemi yaptırmadığı sürece 20 yaşından itibaren vatani görevini yapması gerekmektedir.Tabi bu sırada  çalışma gibi bir durumunuz olamayacaktır.Tamamen bilmediğimiz bir bölgede 6 ya da 12 ay boyunca vatani görev yerine getirilecektir.


Askerde Para Kazanmanın Yolları

askerde para kazanma
askerde para kazanma

Peki para kazanmamız gerekiyorsa Askerde Para Kazanmak-Askerde Para Kazanmanın Yolları gibi bir soruya sahipsek neler yapabiliriz.

Askerde Para Kazanmak-Askerde Para Kazanmanın Yolları

 

İzin Günlerinde Ek İş

İlk bir ay boyunca acemi birliğinde izin yapma gibi bir durumunuz olmayacaktır.Usta birliğine geçişte ise bazı bölgeler hariç hafta sonu 2 gün gibi bir çarşı izniniz olacaktır.Bu izin günlerinizde bazı işletmelerle konuşarak ek iş yapabilirsiniz.

Bilinen ve en çok yapılan iş garsonluktur.Tabi doğuda görev yaparsanız iş şansınız biraz düşük olacaktır.Bunun için diğer yöntemlerimize bakalım.

 

İnternet Üzerinden Para Kazanmak

Hafta sonları internet cafelerden veya Hafta içi cep telefonundan internete girme gibi bir şansınız olacaktır.İnternet üzerinden bir takım işler yapabilirsiniz.Peki bunlar nedir diyorsanız internetten para nasıl kazanılır başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederim.

 

Askerde Makale Yazarak Para Kazanmak

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir çok web sitesi vardır.Ve bu web siteleri inanılmaz bir şekilde içerik üretme sıkıntısı yaşamaktadır.Bu nedenle 300 kelimelik bir makale için 5 tl ile 15 tl arasında bir ödemeyle makale alımı yapmaktadırlar.Sizinde bildiğiniz bir konu varsa tabi illa profosyonel olması gerekmez 300- 400 kelimelik makaleler yazarak para kazanabilirsiniz.Ayrıca Makale Yazarak Para Nasıl Kazanılır başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

 

Akerde İnstagram ile Para Kazanmak

Bir instagram hesabı oluşturabilirsiniz.Sonuçta cep telefonu kullanma şansınız var.Oluşturduğunuz instagram hesabının mutlaka bir konu üzerine olması gerekir.Paylaşımlar yaparak sürekli takipçi toplamaya çalışırsınız.Bunları yaptıktan sonra ise yapmanız gereken tek şey reklam almak veya intagram hesabınızı satışa çıkarmak olacaktır.Buda sizin için güzel bir gelir yöntemi olacaktır.

 

Askeriye İçerisinde Ticaret Yapmak

Askeriye de en çok karşılaşılan durumlardan birisidir.Özellikle doğuda çarşı izni olmadığı için askeriye içerisinde ürün satanlarla mutlaka karşılaşacaksınız.Bu durumun yasal boyutlarını bilmiyoruz tabi.Yasal ise yapmanızı tavsiye ederiz.Özellikle cep telefonu, aksesuar, tütün ürünleri satışı gibi malzemeler satanlar vardır.Sizinde aklınızda olan arkadaşlarınızın ihtiyacı olabilecek ürünler varsa onların satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Askerde Para Kazanmak-Askerde Para Kazanmanın Yolları

Askerde Para Kazanmak-Askerde Para Kazanmanın Yolları

kaynak: https://www.frommilitarytomillionaire.com/how-to-earn-extra-money/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

youtuber ekipmanları

Youtuber Ekipmanları Listesi | Youtuber Olmak için Gerekli Ekipmanlar

Delaware’de Şirket Kurmak | Ebay, Amazon ve Etsy ile Para Kazanın