Askerde Para Kazanmak-Askerde Para Kazanmanın Yolları

Bildiğimiz üzere askerlik ülkemizde mecburi bir vatandaşlık görevidir.12 ay ve 5 buçuk ay olmak üzere tahsil durumuna göre süreleri değişmektedir.Üniversite mezunu iseniz ve uzun dönem askerlik yapmayacaksanız(subaylık) bu süre 5 buçuk aydır.Eğer hali hazırda bir üniversite diplomasına sahip değilseniz bu süre 12 aydır.Askerde Para Kazanmak-Askerde Para Kazanmanın Yolları

Her vatandaş tecil işlemi yaptırmadığı sürece 20 yaşından itibaren vatani görevini yapması gerekmektedir.Tabi bu sırada  çalışma gibi bir dururmumuz olamayacaktır.Tamamen bilmediğimiz bir bölgede 6 ya da 12 ay boyunca vatani görev yerine getirilecektir.

Peki para kazanmamız gerekiyorsa Askerde Para Kazanmak-Askerde Para Kazanmanın Yolları gibi bir soruya sahipsek neler yapabiliriz.

İzin Günlerinde Ek İş

İlk bir ay boyunca acemi birliğinde izin yapma gibi bir durumunuz olmayacaktır.Usta birliğine geçişte ise bazı bölgeler hariç hafta sonu 2 gün gibi bir çarşı izniniz olacaktır.Bu izin günlerinizde bazı işletmelerle konuşarak ek iş yapabilirsiniz.

Bilinen ve en çok yapılan iş garsonluktur.Tabi doğuda görev yaparsanız iş şansınız biraz düşük olacaktır.Bunun için diğer yöntemlerimize bakalım.

İnternet Üzerinden Para Kazanmakİnternetten Para Kazanmak 2017

Hafta sonları internet cafelerden veya Hafta içi cep telefonundan internete girme gibi bir şansınız olacaktır.İnternet üzerinden bir takım işler yapabilirsiniz.Peki bunlar nedir diyorsanız internetten para nasıl kazanılır başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederim.

Makale Yazarak Para Kazanmak

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir çok web sitesi vardır.Ve bu web siteleri inanılmaz bir şekilde içerik üretme sıkıntısı yaşamaktadır.Bu nedenle 300 kelimelik bir makale için 5 tl ile 15 tl arasında bir ödemeyle makale alımı yapmaktadırlar.Sizinde bildiğiniz bir konu varsa tabi illa profosyonel olması gerekmez 300- 400 kelimelik makaleler yazarak para kazanabilirsiniz.Ayrıca Makale Yazarak Para Nasıl Kazanılır başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

 4-İnstagram ile Para Kazanmak

 

Bir instagram hesabı oluşturabilirsiniz.Sonuçta cep telefonu kullanma şansınız var.Oluşturduğunuz instagram hesabının mutlaka bir konu üzerine olması gerekir.Paylaşımlar yaparak sürekli takipçi toplamaya çalışırsınız.Bunları yaptıktan sonra ise yapmanız gereken tek şey reklam almak veya intagram hesabınızı satışa çıkarmak olucaktır.Buda sizin için güzel bir gelir yöntemi olucaktır.İntagram üzerinden para nasıl kazanılır başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Askerde Para Kazanmak-Askerde Para Kazanmanın Yolları

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir