Advantage Kredi Kartı ve Özellikleri

Advantage kredi kartı sayesinde siz de alışveriş yaptıkça her harcamanızda kazanabilirsiniz. Sayısız türe sahip olan Advantageler bütçenize iyi gelecek! Bu türler arasından yaptığınız harcama türüne göre en uygun olanı tercih edebilir, yaptığız harcamalardan bonus puan kazanabilirsiniz. Ayrıca advantage kredi kartı kullanıcıları kendilerine özel hazırlanan kampanya ve indirimlerden de faydalanmış oluyorlar. Hangi kartı seçmeliyim diye merak ediyorsanız bankanın resmi internet sitesine girdikten sonra kartlar ve krediler sekmesine tıklayın. Ardından kredi kartlarına gelin. Son olarak HSBC advantage kredi kartlarına tıklayın. Buradan tercihinizi yapın.

Ayrıca kredi kartı ile bitcoin satın alma bilgilerine bakabilirsiniz.

Hangi Advantage Kredi Kartını Tercih Etmeliyim?

Tercih edilmesi gereken advantage kredi kartı arasında:

  • HSBC Advantage klasik kredi kart,
  • HSBC Advantage gold kredi kart,
  • HSBC Advantage platium kredi kart yer alıyor.

Hangi kart türünü tercih ederseniz edin, hem yurt içinde hem de yurt dışında milyonlarca  Master Card amblemine sahip olan mağazalardan alışveriş yapabiliyorsunuz. Dilerseniz alışveriş yaparken peşin ödeme yapabilir, dilerseniz de ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz.

HSBC Advantage Klasik Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

HSBC klasik advantage kredi kartı sahibi olduğunuz zaman kartın nakit avans özelliğini kullanabilirsiz. Banka şubelerinden, banka ATM’lerinden nakit avans çekmek için ekstra ücret ödemeniz gerekmiyor. Her harcama yaptığınız zaman kartınızda advantage nakit puan birikir. Bu puanları dilediğiniz zaman gerçek para olarak harcayabilirsiniz. Bu sayede cebinizden kuruş çıkarmanıza gerek kalmaz. Eğer klasik kartınız kayıp olursa, bankaya bildirmeniz halinde ücretsiz kart yenileme hizmetinden faydalanırsınız.

HSBC Advantage Gold Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

HSBC gold advantage kredi kartı ile alışverişlerinize her zaman kazançlı çıkacaksınız. Ayrıca bankanın anlaşmalı olduğu markalar ile çalışmanız halinde, kartınıza özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanacaksınız. AVIS’ten araç kiralama sırasında anında yüze 25 indirim kazanmak isterseniz, gold kredi kartı tam da size göre. Eğer gold kredi kartı için başvuru yapmak isterseniz, banka mobil bankacılık ve internet bankacılığı sisteminden faydalanabilirsiniz. Akrabalarınız olmasa dahi, ek kart özelliği sayesinde, sevdikleriniz için ek kart çıkartma talebinde bulunabilirsiniz.

HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

HSBC platinum advantage kredi kartı kullananlar PROGO ile transfer hizmetlerinden faydalandıkları zaman yüzde 25 değerinde indirimden faydalanırlar. Ayrıca AVIS ile araç kiralamanız halinde de yüzde 25 indirim kazanmış olursunuz. Bagaj kaybı ve gecikmesi sigortası kart sahiplerine ek ücret ödemelerine gerek kalmadan yapılır. Hava yolu ile yapığınız hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinde sigorta geçerlidir. Bagaj kaybı için 500 USD değerinde bagaj gecikmesi için de 100 USD değerinde bagaj gecikmesi sigortasından faydalanmış olursunuz. Platinum kart kullanarak fitness merkezlerinde, restoranlarda, otomobil kiralama servislerinde, seçkin otellerde, gezi programlarında ve çok daha fazlasında gönlünüzce harcama yapar, harcama yaparken kazançlı çıkarsınız.

Dropshipping nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

HSBC Advantage Kredi Kartının Başvurusunu Yapmak için Gerekli Özellikler Nelerdir?

HSBC kredi kartı başvurusu yapmak için gerekli şartlar arasında:

  • 18 yaşından büyük olmak,
  • TC vatandaşı olmak,
  • Kredi notu riskli aralıkta yer almamak,
  • Bankanın gerekli görmesi halinde kefil ya da teminat gösterebilmek,
  • Bankaya gelir belgesi beyan edebilmek,
  • TC sınırları içinde ikamet etmek,
  • Bankanın gerekli gördüğü evrakları eksiksiz şekilde temin etmek yer alır.

Bankaya kredi kartı için başvuru yaptığınız zaman sizden durumunuza göre özel olarak başka belgeler talep edilebilir. Belgelerin eksiksiz olması halinde ancak başvurular değerlendirmeye alınır. Bunun dışında banka yapılan başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir