İnternetten Para Kazanmak 2017

İnternet yetenekleriniz paraya çevirmek için oldukça müsait. Siz de yeteneklerinizi paraya çevirin. Bilgisayar bilginizin düzeyi ne olursa olsun mutlaka bir şeyler üretmeniz mümkündür.  Satılacak bir şeyler üretmek ve internetten para kazanmak oldukça kolaydır. Örneğin makale yazmak bir site sahibine zor gelmese de sürekli bu işle uğraşamaz daha doğrusu vakit bulamaz. Bu aşamada siz özgün makalelerle alıcıların karşısına çıkabilirsiniz. Yeteneğiniz görsel konularda ise karikatür çizerek bile para kazanmanız mümkün.  sadeceon.com  gibi sitelerde alıcıların portresini kara kalemle çizerek para kazananlar dahi vardır. Kesinlikle internetten para kazanmak konusunda umutsuz olmayınız mutlaka birilerinin ihtiyacını hızlı yoldan karşılayan ve işlerini kolaylaştıran bir şeyler üretmeniz illaki mümkündür.

Vakit nakit olduğundan dolayı sürekli internet güncel  içeriklere hızlıca ulaşmayı hedefleyenlerle doludur. Arama motorlarına güzel gözükmek amacıyla birçok güncel içerikle sayfalarını sürekli geliştirme ihtiyacı ile alıcılar için birçok gereklilik ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyaçları değerlendirmek konusunda sizin beceriniz ve hızınız size internetten para kazanmak için büyük avantaj sağlayacaktır.

Yaptığınız işte ve uğraşınızda başarılı oldukça ve daha teknik ve kaliteli içerik ürettiğiniz müddetçe buna bağlı olarak kazancınızda artacaktır. Bahsettiğimiz internetten para kazanma konusunda birçok rakibiniz bulunmaktadır. Onlardan daha iyi işler çıkarmak ve onların en azından bir adım önde olmak zorundasınız. Becerilerinizi sürekli geliştirmelisiniz ki kazancınız ve müşterileriniz sürekli olsun. Dilerseniz internetten nasıl para kazanılır? İnternetten para kazanma yöntemleri nelerdir? Kısaca başlıklar halinde değerlendirelim.

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanın

Makale yazmak ve makale yazarlığı İnternette para kazanmak için başvurulan en yaygın yöntemlerden biridir. İnternette tutunabilen ve sürekli gelir elde eden sitelerin en büyük özelliği sürekli güncel makalelerle okuyucu ve kullanıcılarının ilgisini diri tutuşlarındandır. Bu durum arama motorları için bilhassa Google için kale alınan ve siteleri üst sıralara taşıyan bir özelliktir. Kaliteli ve bilgi veren makalelerle internetten para kazanmak mümkündür. Hem bu işin sonu ve sınırı da yoktur. Üretebildiğiniz kadarıyla sürekli kazanırsınız. Özgün ve benzersiz makalelerle güzel ve çekici başlıklar atarak alıcıların dikkatini çekmeniz mümkündür. Kendinize has eşsiz üslubunuzla iyi içerikler üretirseniz internetten sürekli makale yazarak para kazanırsınız.Makale yazarak para kazanmak başlıklı yazımızda daha detaylı bilgi sahibi olabilirisiniz.

İnternetten Para Kazanmak 2017

Görseller ile Para Kazanın

Güzel arka plan resimleri, web sitelerinde kullanılabilecek resimler oldukça değerlidir. Sizlere sürekli para kazandırabilir. Örneğin cep telefonunuzla ya da fotoğraf makinenizle çektiğiniz yüksek çözünürlüklü resimlerin sürekli alıcıları vardır.  Web sayfalarını görsellerle donatmış ve kullanıcıların sürekli ilgisini üzerinde tutabilmek için çoğu site sahibinin sürekli yeni fotoğraflara ihtiyacı olur. Geldiğiniz ve seyahat ettiğiniz yerlerdeki manzaraları değerlendirmeyi unutmayınız. Her fırsatta dikkat çekici manzaraların fotoğraflarını çekin. Bunun için sadece görsellerle para kazanan biri olmanıza gerek yoktur. Bu herkesin değerlendirebileceği bir husustur. Çektikleriniz benzerlerinden farklı ve sıra dışı olursa para kazanmak için bu yeterli bir sebeptir.

 

Programcılığınızı Konuşturun

Kodlama konusunda ülkemizde genelde herkes çekimserdir. Programcılığa ve kod yazmaya soğuk baktığımızdan bu alandaki büyük payı genelde ecnebiler kendi aralarında paylaşırlar. Bilinmeli ki programcılık ileri bir zekâ düzeyi gerektiren bir iş değildir. İyi bir programcının ihtiyacı olan şey çalışmak, öğrenmek ve iyi fikirlerle insanların ihtiyaçlarıyla örtüşen kodları geliştirmektir. Programcılığı öğrenmeniz, Bu arabaya ilk oturduğunuzda bir acemi şoför olarak hissettiklerinizle aynıdır. Başlangıçta zor görünse de bir zaman sonra ellerinize ve ayaklarınıza komut göndermek zorunda kalmayacak ve araba süremeye başlayacaksınız. Aynen onun gibi programcılıkta bu tip bir iştir. Öyle bir zaman gelir ki her şeyi yazabilecek duruma gelirsiniz ihtiyaç duyduğunuz şey sadece farklı bir fikir ve sıra dışı bir girişimden başka bir şey olmaz. Programcılık zor değildir. Hem zamanınızı iyi değerlendirmek amacıyla çok değerli ve hatırı sayılır bir uğraşıdır. Bir kodlayıcının hemen hemen yapamayacağı bir şey yoktur. Kodlarla geliştirilen içeriklerden sürekli para kazanmak mümkündür. Çünkü aynı içeriği sayısız insana satmanız mümkün olmaktadır. Gerçek ve büyük paraları internette en çok programcılar ve kod yazanlar kazanır.

Web Tasarımı Yapın

Web tasarımı artık hazır programlarla ve internet üzerinden online kullanılabilecek uygulamalarla oldukça kolaylaşmıştır. İhtiyacınız olan şey daha fazla dikkat çekicilik ve diğerlerinden ürettiklerinizin farklılığıdır. Bilinen ve alışıla gelmiş kuramları yıkıp yepyeni web ara yüzleriyle alıcıların karşısına çıkanlar en şanslı tasarımcılar olacaklardır. Her alıcı aldığı içeriğin farklılığına ve özgünlüğüne dikkat eder. İster ki kendi tasarımı kimse de olmasın,  en çok beğenilen site ve en çok dikkat çeken ara yüz kendinin olsun. Bu gerçeği karşılayabilmek amacıyla hayal gücünüzü çalıştırmak sizlere kalıyor. Belki bildiğimiz internetteki sayfaların ara yüzlerinden daha farklı bir içerik üretebilirsiniz. Bildiğiniz gibi internetteki sitelerin tasarımı ve menü kısımları hep birbirlerine benzemektedir. Bu konuda bir kara düzen hâkimdir. Bunun karşısında daha işlevli farklı bir tasarımla alıcıların karşısına çıktığınızı düşünün.. Paraya para demezsiniz. Elbette çok farklı şeyler bulmak ve icat etmek mecburiyetiniz yoktur. Görsel olarak tatmin edici ve özgün tasarımıyla dikkat çekici bir sayfa tasarlayabilirsiniz.  Web tasarımı yaparken komple bir web sayfasını tasarlamanız da gerekmiyor. Örneğin yönetici paneli, login ekranı, 404 Not found sayfaları, kayıt ekranı, navigasyon menüleri gibi sayısız içeriğin de ayrı ayrı alıcıları vardır. Tavsiyemiz, en çok satış yapan ve müşteri kazanan içerikleri inceleyip özelliklerini araştırınız. Bunun size oldukça faydası olacaktır.  Hadi bakalım ne duruyorsunuz tasarıma başlasanıza.

İnternetten para kazanmak  başlıklı yazımızı okuyarak daha kapsamlı yöntemler görebilirsiniz.

Tek bir yanıt

  1. tolga

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir